zwiń

gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

Instal-Projekt   logo Daikin

Junkers

Buderus  Hewalex

nVent     Galmet

   Dragon Kotły

EsbeRoth Polska

   Schiedel   Pipelife    

Kospel    NTS Energy

Stiebel Eltron Radox Radiators

Ferdom

logo Wilo   De Dietrich

ZĘBIEC   Zakład Metalowo-Kotlarski SAS

Metalbet     REGULUS-system


Intersoft

  Grupa Armatura

FENIX  Lindab

Akra    Immergas

znajdź fachowca

Junkers - patron


Kotły gazowe Brötje do domku jednorodzinnego i mieszkania w bloku

aktualizacja: 07-11-2018, 05:21 – artykuł promocyjny


Kocioł gazowy to rozwiązanie, które sprawdzi się w domu jednorodzinnym, w firmie, mieszkaniu w bloku... Warto więc wybrać urządzenie niezawodne, funkcjonalne, ale jednocześnie estetyczne. Ważnym kryterium będzie również jego oszczędna eksploatacji, co pozwoli znacznie ograniczyć opłaty za gaz. Kotły gazowe Brötje z serii IntroCondens wyróżniają się pod tym względem na rynku - sprawdź, jak wypadają na tle innych popularnych urządzeń tego typu.

 

Kotły Brötje z serii IntroCondens - co je wyróżnia

 

Kotły IntroCondens spełniają podstawowe funkcje, czyli zasilają centralne ogrzewanie oraz pozwalają na ogrzanie bieżącej wody. Jednak ich rola w domowym systemie grzewczym to coś znacznie więcej. Prezentowane modele w sposób funkcjonalny łączą nowoczesne technologie z prostą w obsłudze automatyką. Dzięki temu zyskują w porównaniu z tradycyjnymi modelami. Zastosowane rozwiązania dają możliwość maksymalnego wykorzystania ciepła zawartego w wydalanych spalinach. Ta zwiększona ilość ciepła uzyskana poprzez wykraplanie wody ze spalin przyczynia się do nawet 11% różnicy w opłatach pomiędzy kotłami gazowymi tradycyjnymi a kondensacyjnymi. Kotły gazowe Brötje z serii IntroCondens można z łatwością wkomponować w nowoczesną zabudowę meblową. Szeroki zakres mocy grzewczej od 3,5 do nawet 33 kW pozwala na zastosowanie urządzenia zarówno w dużej firmie, średnim domku jednorodzinnym czy niewielkim mieszkaniu w bloku.

Kotły Brötje z serii IntroCondens

 

Piec gazowy - dwufunkcyjny czy jednofunkcyjny

 

Jednym z podstawowych pytań przy wyborze kotłów gazowych jest kwestia, czy będzie to urządzenie jednofunkcyjne czy dwufunkcyjne. W ofercie kotłów gazowych Brötje IntroCondens, mamy pełen wybór – modele WHBS i WHBC spełnią oba oczekiwania. Kocioł gazowy dwufunkcyjny zazwyczaj lepiej sprawdza się w mieszkaniach w bloku i małych domach, ponieważ istnieje tam możliwość zainstalowania go blisko kuchni czy łazienki, a podgrzana woda nie musi przebywać długiej drogi, byś mógł z niej skorzystać. Z kolei kocioł gazowy jednofunkcyjny będzie odpowiedni do większego domku lub budynku firmowego, z racji iż można go zainstalować w dowolnym miejscu i nie utrudnia korzystania z ciepłej wody przez kilka osób naraz.

 

Kotły Brötje z serii IntroCondens - dlaczego warto

 

Wszystkie kotły kondensacyjne z serii IntroCondens mają palnik modulacyjny z dmuchawą o pełnym, wstępnym zmieszaniu – został on wykonany ze stali szlachetnej, co zwiększa funkcjonalność urządzenia oraz podnosi trwałość. Wymiennik ciepła ma dużą powierzchnię grzewczą i jest wykonany jako stop aluminiowo-krzemowy. Dodatkowo pokrywa go nowoczesna NANO powłoka, która w znacznym stopniu ogranicza zanieczyszczenie wymiennika.
 

Piec gazowy - dwufunkcyjny czy jednofunkcyjnyKotły Brötje pozwalają na bezstopniowe dopasowanie mocy w trybie pracy przy centralnym ogrzewaniu (c.o.) i ciepłej wodzie użytkowej (c.w.u.). Szereg udogodnień oddaje użytkownikowi pełnię kontroli i daje bieżący wgląd w pracę urządzenia. Między innymi warto wymienić:
 

  • zawór bezpieczeństwa
  • zawór gazowy z modulowaną regulacją ilości gazu,
  • elektroniczny ogranicznik temperatury bezpieczeństwa,
  • cyfrowy termometr i regulator temperatury kotła,
  • czujnik braku wody,
  • manometr,
  • automatyczny odpowietrznik,
  • wyłącznik sieciowy.

 

Kotły gazowe WHBS i WHBC z serii IntroCondens mają pogodową regulację kotła i służący do wprowadzania zmian wygodny panel obsługowy. Można ustawić niezależnie temperaturę obiegu grzewczego i ciepłej wody użytkowej. Dodatkowo automatyka posiada funkcję przegrzewu zasobnika w celu ochrony przed bakteriami legionelli.

 

Marka Brötje daje wybór – pełnia kontroli nad nowoczesnymi urządzeniami grzewczymi do domu, czy automatyzacja jego pracy. Kotły gazowe kondensacyjne samoistnie dostosują się do zastanych warunków i będą działać efektywnie, energooszczędnie i niezawodnie – przez długi czas!


 

Kontakt w sprawie produktów:

Brötje Heizung
tel. 801 276 853
www: www.broetje.pl
mail: wyślij wiadomość

Zobacz także
Palnik na pellet zamiast nowego kotła? Zobacz jak to działa!

Palnik na pellet zamiast nowego kotła? Zobacz jak to działa!

Po zainstalowaniu palnika na pellet do tradycyjnego kotła, jego obsługa staje się... ¬ więcej...

 
Prostota, solidność, trwałość - nowy kocioł zasypowy na węgiel od marki Zębiec

Prostota, solidność, trwałość - nowy kocioł zasypowy na węgiel od marki Zębiec

Interesuje Cię mały kocioł węglowy, który zmieści się w wąskiej lub niskiej... ¬ więcej...

 
Bosch Condens 2300i - prosto i bezprzewodowo

Bosch Condens 2300i - prosto i bezprzewodowo

Kotły Bosch Condens 2300i bazują na dobrze sprawdzonej już technologii pozwalającej... ¬ więcej...

 All rights reserved © 2004-2019 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet