gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

GlenDimplex   logo Daikin

Junkers

BuderusHewalex

nVent     Galmet
   

EsbeRoth Polska

   Schiedel   Pipelife    

Kospel    NTS Energy

Stiebel Eltron Radox Radiators

Ferdom


Instal-Projekt

logo Wilo   De Dietrich

ZĘBIEC   Zakład Metalowo-Kotlarski SAS

Metalbet    REGULUS-system
Imers
  

Intersoft

  Grupa Armatura

FENIXLindab

Akra    Immergas

znajdź fachowca

Junkers - patron


Kotły gazowe Brötje do domku jednorodzinnego i mieszkania w bloku

aktualizacja: 07-11-2018, 05:21 – artykuł promocyjny


Kocioł gazowy to rozwiązanie, które sprawdzi się w domu jednorodzinnym, w firmie, mieszkaniu w bloku... Warto więc wybrać urządzenie niezawodne, funkcjonalne, ale jednocześnie estetyczne. Ważnym kryterium będzie również jego oszczędna eksploatacji, co pozwoli znacznie ograniczyć opłaty za gaz. Kotły gazowe Brötje z serii IntroCondens wyróżniają się pod tym względem na rynku - sprawdź, jak wypadają na tle innych popularnych urządzeń tego typu.

 

Kotły Brötje z serii IntroCondens - co je wyróżnia

 

Kotły IntroCondens spełniają podstawowe funkcje, czyli zasilają centralne ogrzewanie oraz pozwalają na ogrzanie bieżącej wody. Jednak ich rola w domowym systemie grzewczym to coś znacznie więcej. Prezentowane modele w sposób funkcjonalny łączą nowoczesne technologie z prostą w obsłudze automatyką. Dzięki temu zyskują w porównaniu z tradycyjnymi modelami. Zastosowane rozwiązania dają możliwość maksymalnego wykorzystania ciepła zawartego w wydalanych spalinach. Ta zwiększona ilość ciepła uzyskana poprzez wykraplanie wody ze spalin przyczynia się do nawet 11% różnicy w opłatach pomiędzy kotłami gazowymi tradycyjnymi a kondensacyjnymi. Kotły gazowe Brötje z serii IntroCondens można z łatwością wkomponować w nowoczesną zabudowę meblową. Szeroki zakres mocy grzewczej od 3,5 do nawet 33 kW pozwala na zastosowanie urządzenia zarówno w dużej firmie, średnim domku jednorodzinnym czy niewielkim mieszkaniu w bloku.

Kotły Brötje z serii IntroCondens

 

Piec gazowy - dwufunkcyjny czy jednofunkcyjny

 

Jednym z podstawowych pytań przy wyborze kotłów gazowych jest kwestia, czy będzie to urządzenie jednofunkcyjne czy dwufunkcyjne. W ofercie kotłów gazowych Brötje IntroCondens, mamy pełen wybór – modele WHBS i WHBC spełnią oba oczekiwania. Kocioł gazowy dwufunkcyjny zazwyczaj lepiej sprawdza się w mieszkaniach w bloku i małych domach, ponieważ istnieje tam możliwość zainstalowania go blisko kuchni czy łazienki, a podgrzana woda nie musi przebywać długiej drogi, byś mógł z niej skorzystać. Z kolei kocioł gazowy jednofunkcyjny będzie odpowiedni do większego domku lub budynku firmowego, z racji iż można go zainstalować w dowolnym miejscu i nie utrudnia korzystania z ciepłej wody przez kilka osób naraz.

 

Kotły Brötje z serii IntroCondens - dlaczego warto

 

Wszystkie kotły kondensacyjne z serii IntroCondens mają palnik modulacyjny z dmuchawą o pełnym, wstępnym zmieszaniu – został on wykonany ze stali szlachetnej, co zwiększa funkcjonalność urządzenia oraz podnosi trwałość. Wymiennik ciepła ma dużą powierzchnię grzewczą i jest wykonany jako stop aluminiowo-krzemowy. Dodatkowo pokrywa go nowoczesna NANO powłoka, która w znacznym stopniu ogranicza zanieczyszczenie wymiennika.
 

Piec gazowy - dwufunkcyjny czy jednofunkcyjnyKotły Brötje pozwalają na bezstopniowe dopasowanie mocy w trybie pracy przy centralnym ogrzewaniu (c.o.) i ciepłej wodzie użytkowej (c.w.u.). Szereg udogodnień oddaje użytkownikowi pełnię kontroli i daje bieżący wgląd w pracę urządzenia. Między innymi warto wymienić:
 

  • zawór bezpieczeństwa
  • zawór gazowy z modulowaną regulacją ilości gazu,
  • elektroniczny ogranicznik temperatury bezpieczeństwa,
  • cyfrowy termometr i regulator temperatury kotła,
  • czujnik braku wody,
  • manometr,
  • automatyczny odpowietrznik,
  • wyłącznik sieciowy.

 

Kotły gazowe WHBS i WHBC z serii IntroCondens mają pogodową regulację kotła i służący do wprowadzania zmian wygodny panel obsługowy. Można ustawić niezależnie temperaturę obiegu grzewczego i ciepłej wody użytkowej. Dodatkowo automatyka posiada funkcję przegrzewu zasobnika w celu ochrony przed bakteriami legionelli.

 

Marka Brötje daje wybór – pełnia kontroli nad nowoczesnymi urządzeniami grzewczymi do domu, czy automatyzacja jego pracy. Kotły gazowe kondensacyjne samoistnie dostosują się do zastanych warunków i będą działać efektywnie, energooszczędnie i niezawodnie – przez długi czas!


 

Kontakt w sprawie produktów:

Brötje Heizung
tel. 801 276 853
www: www.broetje.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
8 rzeczy, które warto wziąć pod uwagę zanim kupisz kocioł centralnego ogrzewania

8 rzeczy, które warto wziąć pod uwagę zanim kupisz kocioł centralnego ogrzewania

Zakup kotła c.o. to duża inwestycja, dlatego warto ją dobrze przemyśleć. Moc wybranego... ¬ więcej...

 
Junkers-Bosch aplikacje mobilne

Junkers-Bosch aplikacje mobilne

Użytkowanie aplikacji mobilnych oferowanych przez Junkers-Bosch gwarantuje łatwiejszą... ¬ więcej...

 
Bezpieczne i bezawaryjne - nowoczesne elementy instalacji

Bezpieczne i bezawaryjne - nowoczesne elementy instalacji

W każdej instalacji znajdują się połączenia, na których spoczywa spora... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2020 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet