intersoft

Oprogramowanie

aktualizacja: 06-03-2018, 10:59 – artykuł promocyjny


 
BricsCAD Bim

Nowości w BricsCAD V18 BIM

Widząc rosnące zainteresowanie tematyką BIM, twórcy postanowili zainwestować jeszcze więcej środków w rozwój tego modułu. W porównaniu do poprzedniej wersji, znacząco usprawniono istniejące funkcje oraz wprowadzono zupełnie nowe narzędzia.

ArCon w nowej odsłonie

Program ArCon to innowacyjne narzędzie CAD do tworzenia projektów architektonicznych składających się ze wstępnej dokumentacji technicznej, rzutów, przekrojów i elewacji oraz fotorealistycznej wizualizacji wraz z możliwością spaceru w czasie rzeczywistym po zaprojektowanym obiekcie i jego otoczeniu.

GstarCAD 2017 - niezawodny i uniwersalny program do projektowania instalacji

GstarCAD 2017 - niezawodny i uniwersalny program do projektowania instalacji

Każdy projektant instalacji musi zmierzyć się z koniecznością doboru odpowiedniego oprogramowania CAD. Jedną z godnych uwagi pozycji na rynku jest program GstarCAD 2017.

ArCADia TERMO PRO - zaawansowana edycja obliczeń audytorskich

Program ArCADia-TERMO PRO w obliczeniach audytu, na podstawie zaproponowanych ulepszeń i dokonanych ocen opłacalności, ustala warianty termomodernizacyjne zgodnie z algorytmem określonym w rozporządzeniu dotyczącym sporządzania audytów energetycznych i remontowych. 

INTERsoft-INTELLICAD premiera uniwersalnego narzędzia CAD

Do szerokiej oferty firmy INTERsoft, dystrybutora około 100 programów dla Architektów, Instalatorów i Konstruktorów, dołączył program INTERsoft- INTELLICAD. Jest to przełomowa wersja znanego od dawna narzędzia CAD do tworzenia technicznych dokumentacji 2D i 3D.

Projektowanie instalacji centralnego ogrzewania w programie ArCADiA-INSTALACJE GRZEWCZE Projektowanie instalacji centralnego ogrzewania w programie ArCADiA-INSTALACJE GRZEWCZE

ArCADiaINSTALACJE GRZEWCZE to kolejny moduł rozszerzający zestaw programów branżowych systemu ArCADiA BIM przeznaczonych do projektowania w technologii BIM instalacji sanitarnych w budynku.

ZWToolbox Classic

Aplikacja jest pakietem znakomitych narzędzi, które wspomagają pracę przez automatyzację poleceń. Aplikacja powstała dzięki Użytkownikom ZWCAD, którzy dzielili się z nami swoimi pomysłami.

Autodesk Revit - nie tylko dla architektów! Autodesk Revit - nie tylko dla architektów!

Od pewnego czasu mam przyjemność uczestniczyć w wielu warsztatach i prezentacjach branżowych oprogramowania Autodesk Revit.

BricsCAD V16

BricsCAD V16 rozwija rysowanie 2D, modelowanie 3D, projektowanie arkuszy blach oraz BIM, a wszystko w światowym standardzie formatu pliku .dwg.

BricsCAD V15.3

Dostępna już dziś do pobrania, wersja 15.3 oferuje nam nowe oraz udoskonalone funkcje w BricsCAD. Aktualizacja ta zawiera również bazę danych BIM.

Nowa wersja programu ArCADia-ARCHITEKTURA

W ofercie firmy INTERsoft pojawiła się nowa wersja programu ArCADia-ARCHITEKTURA - modułu branżowego systemu ArCADia BIM. Program pozwala na stworzenie profesjonalnej dokumentacji architektonicznej.

BricsCAD® V15

Jeśli nie zdążyłeś zaktualizować swojego dotychczasowego CAD’a? Sprawdź wszystkie funkcje, które znasz i kochasz w środowisku BricsCAD. BricsCAD® oferuje wszystkie znane funkcje .dwg CAD, dodając oszczędzające czas narzędzia oraz Modelowanie Bezpośrednie 3D.

Autodesk Revit MEP - przyszłość projektowania

Od blisko dekady lat polskie biura architektoniczne stosują jako narzędzie do tworzenia opracowań oprogramowanie Autodesk Revit. W obliczu coraz śmielej wkraczającej w życie filozofii projektowania - Building Information Modeling (BIM), program ten zdobywa coraz większą rzeszę zwolenników.

ArCADia-TERMO - nowa wersja programu

ArCADia-TERMO to najpopularniejszy na polskim rynku program przeznaczony do sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej wymaganych do otrzymania pozwolenia na użytkowanie, a także przy transakcjach najmu oraz sprzedaży budynków lub lokali oraz do obliczeń zapotrzebowania na ciepło pomieszczeń.

Program doboru ogrzewania podłogowego i grzejników KELLER

KELLER SDG 2.1. to w pełni profesjonalny program doboru ogrzewania podłogowego KELLER oraz grzejników płytowych KELLER i NANOPANEL.

BricsCAD? V14 Twój Partner w Projektowaniu BricsCAD® V14 Twój Partner w Projektowaniu

BricsCAD jest potężną platformą CAD unifikującą zestawienie cech formatu dwg z zaawansowanymi narzędziami 2D i inteligentnym modelowaniem bezpośrednim 3D oferowaną na systemy Windows i Linux za konkurencyjną cenę.

Prosta i szybka edycja rysunków CAD w TwinView Edit Prosta i szybka edycja rysunków CAD w TwinView Edit

TwinView Edit to edytor plików CAD&DTP, który pozwala w intuicyjny sposób tworzyć i edytować elementy rysunku (m.in. linie, okręgi, wieloboki, mteksty), dodawać wymiarowanie, przeglądać rysunki, drukować je jak również importować i opracowywać dokumenty PDF, DGN, DWF i HPGL etc.

Program do projektowania instalacji c.o. - TA Hydronics CO 3.8 Program do projektowania instalacji c.o. - TA Hydronics CO 3.8

Baza danych katalogowych programu zawiera informacje na temat rur, armatury Heimeier oraz TA i grzejników produkowanych przez wiodące firmy krajowe i zagraniczne. Duża elastyczność programu sprawia, że w jednym projekcie można jednocześnie stosować armaturę, rury i grzejniki różnych firm.

Oprogramowanie Building Integration System firmy Bosch Oprogramowanie Building Integration System firmy Bosch

Bosch Security Systems zaktualizował i wzbogacił oprogramowanie Building Integration System (BIS) o nowe funkcje. System współpracuje teraz z najnowszą wersją przeglądarki Windows Internet Explorer 9. Zwiększony został zakres obsługiwanych przez niego urządzeń i ulepszony interfejs.

Moduł BIM BricsCAD już dostępny Moduł BIM BricsCAD już dostępny

Moduł BIM BricsCAD beta to wtyczka oparta o XML i .dwg dodająca funkcję Modelowania Informacji o Budynku do BricsCADa. Moduł BIM BricsCAD automatycznie generuje zdefiniowane przez użytkownika plany, przekroje, elewacje i szczegółowe zestawienie obiektów z modeli 3D BIM projektu.

Intersoft ArCADia-INTELLICAD

ArCADia-INTELLICAD jest programem rozwijanym przez polską firmę ArCADiasoft, konsorcjum zrzeszającego producentów oprogramowania CAD którzy podjęli się rozwijania alternatywnej platformy dla programu AutoCAD.

Intersoft ArCADia-SIECI i INSTALACJE KANALIZACYJNE - programy do projektowania

ArCADia-SIECI KANALIZACYJNE to program do projektowania przyłączy kanalizacji sanitarnej, deszczowej i ogólnospławnej.

Aktualizacja BricsCAD V13.2 Aktualizacja BricsCAD V13.2   
Grupa Vector Software, jedyny dystrybutor oprogramowania BricsCAD w Polsce udostępnia aktualizację BricsCAD V13.2 dla systemu operacyjnego Windows. Wersja ta znacznie poszerza możliwości programu dzięki nowej, natywnej wersji 64-bit i obsłudze formatu .dwg 2013.
Program BricsCAD V13

BricsCAD V13
Bricsys Polska, jedyny dystrybutorem oprogramowania BricsCAD® w kraju, z przyjemnością informuje, że właśnie wprowadziła na rynek nową wersję swojego programu - BricsCAD V13!

Intersoft Programy ArCADia-Sieci i Instalacje Elektryczne

ArCADia - SIECI ELEKTRYCZNE to program będący modułem branżowym systemu ArCADia. Program pozwala na tworzenie dokumentacji z zakresu projektowania zewnętrznych sieci elektroenergetycznych niskiego napięcia.

Intersoft ArCADia-Sieci Telekomunikacyjne do projektowania sieci teletechnicznych

ArCADia-SIECI TELEKOMUNIKACYJNE 2 to program przeznaczony do wykonywania dokumentacji w zakresie projektowania zewnętrznych sieci teletechnicznych (światłowodowych oraz miedzianych).

Program

SEE Electrical LT - pierwszy CAD elektryczny
SEE Electrical LT to pierwszy CAD elektryczny. Zawiera setki standardowych symboli. Oferuje możliwość wstawiania i oznaczania symboli, wstawiania połączeń, numerowania potencjałów.

Intersoft ArCADia-Instalacje Wodociągowe do projektowania instalacji sanitarnych

ArCADia-INSTALACJE WODOCIĄGOWE to program przeznaczony dla projektantów wewnętrznych instalacji sanitarnych. Dzięki programowi możliwe jest stworzenie profesjonalnej dokumentacji technicznej wewnętrznych instalacji wodociągowych.

Intersoft ArCADia - Instalacje Gazowe - program dla projektantów sieci i instalacji gazowych

ArCADia - INSTALACJE GAZOWE to program skierowany do projektantów sieci i instalacji gazowych, który pozwala na tworzenie dokumentacji projektu wewnętrznej instalacji gazowej.

Urządzenia i oprogramowanie dla automatyki od Sabur Urządzenia i oprogramowanie dla automatyki od Sabur
Firma Sabur dostarcza najbardziej innowacyjne i niezawodne urządzenia oraz oprogramowanie dla automatyki dostępne na rynku europejskim. Dzięki swej innowacyjności i niezawodności...
AlnorCAM 3.2 - wsparcie do szybkiego i prostego projektowania Wentylacji AlnorCAM 3.2 - wsparcie do szybkiego i prostego projektowania Wentylacji
Eaton Moeller od dłuższego czasu wspiera swoich klientów przygotowując oprogramowanie typu CAE (Computer Aided Engineering) wspomagające...
Nowe oprogramowanie do projektowania i wyceny urządzeń Eaton Moeller Oprogramowanie do projektowania i wyceny urządzeń Eaton Moeller
Eaton Moeller od dłuższego czasu wspiera swoich klientów przygotowując oprogramowanie typu CAE (Computer Aided Engineering) wspomagające...

     Instalacje sanitarne


     Instalacje grzewcze

     Wentylacja i klimatyzacja

   Technika oświetleniowa

   Instalacje elektryczne

 

 


   Systemy alarmowe oraz inteligentny budynek

 

 

Pozostałe:

 All rights reserved © 2004-2018 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet