intersoft

Oprogramowanie

aktualizacja: 29-03-2017, 12:06 – artykuł promocyjny


 
GstarCAD 2017 - niezawodny i uniwersalny program do projektowania instalacji

GstarCAD 2017 - niezawodny i uniwersalny program do projektowania instalacji

Każdy projektant instalacji musi zmierzyć się z koniecznością doboru odpowiedniego oprogramowania CAD. Jedną z godnych uwagi pozycji na rynku jest program GstarCAD 2017.

ArCADia TERMO PRO - zaawansowana edycja obliczeń audytorskich

Program ArCADia-TERMO PRO w obliczeniach audytu, na podstawie zaproponowanych ulepszeń i dokonanych ocen opłacalności, ustala warianty termomodernizacyjne zgodnie z algorytmem określonym w rozporządzeniu dotyczącym sporządzania audytów energetycznych i remontowych. 

INTERsoft-INTELLICAD premiera uniwersalnego narzędzia CAD

Do szerokiej oferty firmy INTERsoft, dystrybutora około 100 programów dla Architektów, Instalatorów i Konstruktorów, dołączył program INTERsoft- INTELLICAD. Jest to przełomowa wersja znanego od dawna narzędzia CAD do tworzenia technicznych dokumentacji 2D i 3D.

Projektowanie instalacji centralnego ogrzewania w programie ArCADiA-INSTALACJE GRZEWCZE Projektowanie instalacji centralnego ogrzewania w programie ArCADiA-INSTALACJE GRZEWCZE

ArCADiaINSTALACJE GRZEWCZE to kolejny moduł rozszerzający zestaw programów branżowych systemu ArCADiA BIM przeznaczonych do projektowania w technologii BIM instalacji sanitarnych w budynku.

ZWToolbox Classic

Aplikacja jest pakietem znakomitych narzędzi, które wspomagają pracę przez automatyzację poleceń. Aplikacja powstała dzięki Użytkownikom ZWCAD, którzy dzielili się z nami swoimi pomysłami.

Autodesk Revit - nie tylko dla architektów! Autodesk Revit - nie tylko dla architektów!

Od pewnego czasu mam przyjemność uczestniczyć w wielu warsztatach i prezentacjach branżowych oprogramowania Autodesk Revit.

BricsCAD V16

BricsCAD V16 rozwija rysowanie 2D, modelowanie 3D, projektowanie arkuszy blach oraz BIM, a wszystko w światowym standardzie formatu pliku .dwg.

BricsCAD V15.3

Dostępna już dziś do pobrania, wersja 15.3 oferuje nam nowe oraz udoskonalone funkcje w BricsCAD. Aktualizacja ta zawiera również bazę danych BIM.

Nowa wersja programu ArCADia-ARCHITEKTURA

W ofercie firmy INTERsoft pojawiła się nowa wersja programu ArCADia-ARCHITEKTURA - modułu branżowego systemu ArCADia BIM. Program pozwala na stworzenie profesjonalnej dokumentacji architektonicznej.

BricsCAD® V15

Jeśli nie zdążyłeś zaktualizować swojego dotychczasowego CAD’a? Sprawdź wszystkie funkcje, które znasz i kochasz w środowisku BricsCAD. BricsCAD® oferuje wszystkie znane funkcje .dwg CAD, dodając oszczędzające czas narzędzia oraz Modelowanie Bezpośrednie 3D.

Autodesk Revit MEP - przyszłość projektowania

Od blisko dekady lat polskie biura architektoniczne stosują jako narzędzie do tworzenia opracowań oprogramowanie Autodesk Revit. W obliczu coraz śmielej wkraczającej w życie filozofii projektowania - Building Information Modeling (BIM), program ten zdobywa coraz większą rzeszę zwolenników.

ArCADia-TERMO - nowa wersja programu

ArCADia-TERMO to najpopularniejszy na polskim rynku program przeznaczony do sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej wymaganych do otrzymania pozwolenia na użytkowanie, a także przy transakcjach najmu oraz sprzedaży budynków lub lokali oraz do obliczeń zapotrzebowania na ciepło pomieszczeń.

Program doboru ogrzewania podłogowego i grzejników KELLER

KELLER SDG 2.1. to w pełni profesjonalny program doboru ogrzewania podłogowego KELLER oraz grzejników płytowych KELLER i NANOPANEL.

BricsCAD? V14 Twój Partner w Projektowaniu BricsCAD® V14 Twój Partner w Projektowaniu

BricsCAD jest potężną platformą CAD unifikującą zestawienie cech formatu dwg z zaawansowanymi narzędziami 2D i inteligentnym modelowaniem bezpośrednim 3D oferowaną na systemy Windows i Linux za konkurencyjną cenę.

Prosta i szybka edycja rysunków CAD w TwinView Edit Prosta i szybka edycja rysunków CAD w TwinView Edit

TwinView Edit to edytor plików CAD&DTP, który pozwala w intuicyjny sposób tworzyć i edytować elementy rysunku (m.in. linie, okręgi, wieloboki, mteksty), dodawać wymiarowanie, przeglądać rysunki, drukować je jak również importować i opracowywać dokumenty PDF, DGN, DWF i HPGL etc.

Program do projektowania instalacji c.o. - TA Hydronics CO 3.8 Program do projektowania instalacji c.o. - TA Hydronics CO 3.8

Baza danych katalogowych programu zawiera informacje na temat rur, armatury Heimeier oraz TA i grzejników produkowanych przez wiodące firmy krajowe i zagraniczne. Duża elastyczność programu sprawia, że w jednym projekcie można jednocześnie stosować armaturę, rury i grzejniki różnych firm.

Oprogramowanie Building Integration System firmy Bosch Oprogramowanie Building Integration System firmy Bosch

Bosch Security Systems zaktualizował i wzbogacił oprogramowanie Building Integration System (BIS) o nowe funkcje. System współpracuje teraz z najnowszą wersją przeglądarki Windows Internet Explorer 9. Zwiększony został zakres obsługiwanych przez niego urządzeń i ulepszony interfejs.

Wirtualny dysk Chapoo - do zdalnej współpracy nad projektami Wirtualny dysk Chapoo - do zdalnej współpracy nad projektami

Grupa Vector Software - jedyny dystrybutor oprogramowania BricsCAD w Polsce ma przyjemność przedstawić Państwu usługę Chapoo, wirtualny dysk stworzony do zdalnej współpracy nad projektami.

Moduł BIM BricsCAD już dostępny Moduł BIM BricsCAD już dostępny

Moduł BIM BricsCAD beta to wtyczka oparta o XML i .dwg dodająca funkcję Modelowania Informacji o Budynku do BricsCADa. Moduł BIM BricsCAD automatycznie generuje zdefiniowane przez użytkownika plany, przekroje, elewacje i szczegółowe zestawienie obiektów z modeli 3D BIM projektu.

Intersoft ArCADia-INTELLICAD

ArCADia-INTELLICAD jest programem rozwijanym przez polską firmę ArCADiasoft, konsorcjum zrzeszającego producentów oprogramowania CAD którzy podjęli się rozwijania alternatywnej platformy dla programu AutoCAD.

Intersoft ArCADia-SIECI i INSTALACJE KANALIZACYJNE - programy do projektowania

ArCADia-SIECI KANALIZACYJNE to program do projektowania przyłączy kanalizacji sanitarnej, deszczowej i ogólnospławnej.

Aktualizacja BricsCAD V13.2 Aktualizacja BricsCAD V13.2   
Grupa Vector Software, jedyny dystrybutor oprogramowania BricsCAD w Polsce udostępnia aktualizację BricsCAD V13.2 dla systemu operacyjnego Windows. Wersja ta znacznie poszerza możliwości programu dzięki nowej, natywnej wersji 64-bit i obsłudze formatu .dwg 2013.
Program BricsCAD V13

BricsCAD V13
Bricsys Polska, jedyny dystrybutorem oprogramowania BricsCAD® w kraju, z przyjemnością informuje, że właśnie wprowadziła na rynek nową wersję swojego programu - BricsCAD V13!

Intersoft Programy ArCADia-Sieci i Instalacje Elektryczne

ArCADia - SIECI ELEKTRYCZNE to program będący modułem branżowym systemu ArCADia. Program pozwala na tworzenie dokumentacji z zakresu projektowania zewnętrznych sieci elektroenergetycznych niskiego napięcia.

Intersoft ArCADia-Sieci Telekomunikacyjne do projektowania sieci teletechnicznych

ArCADia-SIECI TELEKOMUNIKACYJNE 2 to program przeznaczony do wykonywania dokumentacji w zakresie projektowania zewnętrznych sieci teletechnicznych (światłowodowych oraz miedzianych).

Program

SEE Electrical LT - pierwszy CAD elektryczny
SEE Electrical LT to pierwszy CAD elektryczny. Zawiera setki standardowych symboli. Oferuje możliwość wstawiania i oznaczania symboli, wstawiania połączeń, numerowania potencjałów.

Intersoft ArCADia-Instalacje Wodociągowe do projektowania instalacji sanitarnych

ArCADia-INSTALACJE WODOCIĄGOWE to program przeznaczony dla projektantów wewnętrznych instalacji sanitarnych. Dzięki programowi możliwe jest stworzenie profesjonalnej dokumentacji technicznej wewnętrznych instalacji wodociągowych.

Intersoft ArCADia - Instalacje Gazowe - program dla projektantów sieci i instalacji gazowych

ArCADia - INSTALACJE GAZOWE to program skierowany do projektantów sieci i instalacji gazowych, który pozwala na tworzenie dokumentacji projektu wewnętrznej instalacji gazowej.

Urządzenia i oprogramowanie dla automatyki od Sabur Urządzenia i oprogramowanie dla automatyki od Sabur
Firma Sabur dostarcza najbardziej innowacyjne i niezawodne urządzenia oraz oprogramowanie dla automatyki dostępne na rynku europejskim. Dzięki swej innowacyjności i niezawodności...
AlnorCAM 3.2 - wsparcie do szybkiego i prostego projektowania Wentylacji AlnorCAM 3.2 - wsparcie do szybkiego i prostego projektowania Wentylacji
Eaton Moeller od dłuższego czasu wspiera swoich klientów przygotowując oprogramowanie typu CAE (Computer Aided Engineering) wspomagające...
Nowe oprogramowanie do projektowania i wyceny urządzeń Eaton Moeller Oprogramowanie do projektowania i wyceny urządzeń Eaton Moeller
Eaton Moeller od dłuższego czasu wspiera swoich klientów przygotowując oprogramowanie typu CAE (Computer Aided Engineering) wspomagające...

     Instalacje sanitarne


     Instalacje grzewcze

     Wentylacja i klimatyzacja

   Technika oświetleniowa

   Instalacje elektryczne

 

 


   Systemy alarmowe oraz inteligentny budynek

 

 

Pozostałe:

 All rights reserved © 2004-2017 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet

NEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj