Junkers - patron


ZSE zestaw serwisanta FERPRO do pomp czyszczących

aktualizacja: 16-08-2018, 12:42 – artykuł promocyjny


Na przestrzeni kilku ostatnich lat praca instalatora czy serwisanta uległa dużym zmianom. Ułatwienia jakie niosą współczesne pomoce techniczne uczyniły tę pracę bezpieczniejszą i wydajniejszą a co za tym idzie bardziej opłacalną dla wykonawcy i mniej uciążliwą dla klienta.

Serwis urządzeń grzewczych i całych instalacji zawsze był koniecznością. Niestety, był on przeprowadzany już w ostateczności, przekładany z roku na rok, kojarzący się z bałaganem w domu, niekończącymi się wizytami ekip serwisowych kursujących po całym mieszkaniu, rozkręcaniem czego się tylko da, wynoszeniem i wnoszeniem grzejników, a co za tym wszystkim idzie, pewnego rodzaju dewastacją tego co przez lata udało się zbudować.

Dzisiejsza technika pozwala na bezinwazyjne dla domowników i samego domu czyszczenie instalacji. Britex systematycznie zwiększa ofertę urządzeń czyszczących kotły centralnego ogrzewania, podgrzewacze wody i całe instalacje.

Nowością wprowadzoną do sprzedaży jest „Zestaw Serwisanta”, który w znacznym stopniu usprawnia i przyspiesza proces czyszczenia. Zestaw składa się z szeregu urządzeń wspomagających pracę klasycznej pompy czyszczącej. Dzięki niemu z łatwością wyczyścimy wymiennik płytowy, kocioł a nawet całą instalację.

ZSE zestaw serwisanta FERPRO do pomp czyszczących składa się z 3 elementów: ZPP adaptora podłączeniowego FERPRO w miejsce pompy cyrkulacyjnej, ZPW zestawu do czyszczenia wymienników płytowych FERPRO, FMG filtra magnetycznego FERPRO do pomp czyszczących.
 

FERDOM - ZSE zestaw serwisanta FERPRO do pomp czyszczących  • ZPP ADAPTOR PODŁĄCZENIOWY "FERPRO" W MIEJSCE POMPY CYRKULACYJNEJ


Adaptor umożliwiający podłączenie pompy czyszczącej w miejscu pompy cyrkulacyjnej w kotle lub na instalacji c.o. Po wymontowaniu korpusu pompy cyrkulacyjnej montowany jest zamiast niej. Króćce pozwalają na podłączenie węży pompy czyszczącej. Umożliwia czyszczenie kotłów lub nawet całej instalacji bez konieczności "obejścia" pompy cyrkulacyjnej.

 

  • ZPW ZESTAW DO CZYSZCZENIA WYMIENNIKÓW PŁYTOWYCH "FERPRO"- Płaskich (bez gwintowanych króćców podłączeniowych).


Zestaw umożliwiający podłączenie pompy czyszczącej do wymiennika płytowego. Po wymontowaniu wymiennika płytowego zestaw montowany jest za pomocą króćców (otwory z uszczelkami) do wymiennika. Ścisłe dociśnięcie zestawu do wymiennika następuje poprzez załączone śruby, jeżeli wymiennik posiada gwinty w odpowiednich miejscach. W przeciwnym wypadku można użyć ścisków stolarskich ( nie załączone).
Gwintowane króćce w zestawie pozwalają na podłączenie węży pompy czyszczącej.
Rozstaw osi otworów z uszczelkami - ok 42 mm.

 

  • FMG FILTR MAGNETYCZNY "FERPRO" do pomp czyszczących. PC


Filtr magnetyczny do użytku z pompami czyszczącymi do usuwania/filtrowania podczas czyszczenia różnego rodzaju zanieczyszczeń i osadów - głównie tlenków żelaza oraz osadów korozyjnych z domowych i przemysłowych kotłów c.o., dużych wymienników ciepła, wężownic, zasobników c.w.u, grzejników itp.
Oszczędza czas czyszczenia oraz ilość zużytych preparatów.
 

Opracowanie: Redakcja
Źródło: FERDOM


Zobacz także
KELLER typ CRS25 - nowa pompa obiegowa wody pitnej

KELLER typ CRS25 - nowa pompa obiegowa wody pitnej

KELLER CRS25 to najnowsze rozwiązanie w ofercie Grupy SBS, które dedykowane... ¬ więcej...

 
TacoSetter Inline - nowe wersje klasycznego zaworu

TacoSetter Inline - nowe wersje klasycznego zaworu

Firma Taconova, chcąc zapewnić instalatorom jeszcze większą możliwość wyboru... ¬ więcej...

 
Armatury instalacyjna i grzewcza FERRO - sprawdź nowości

Armatury instalacyjna i grzewcza FERRO - sprawdź nowości

FERRO od 25 lat dostarcza rozwiązania z zakresu armatury sanitarnej, instalacyjnej... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2018 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet
NEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj