gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

 

BuderusJunkers

Immergas 

  glen dimplex logo

 

logotyp partner serwisu E.ON Foton Hewalex

nVent     Galmet

Salus
   

EsbeRoth Polska

   Schiedel   Pipelife    

Kospel    NTS Energy

Stiebel Eltron Radox Radiators

Ferdom

Grupa Armatura

Imers
FENIX

logo Wilo
   De Dietrich

logo Daikin    Zakład Metalowo-Kotlarski SAS

REGULUS-system
  Instal-Projekt  Verano Konwektor

Intersoft
 

polecamy

Junkers - patron


Aplikacja firmy TECH Sterowniki - zarządzanie ogrzewaniem online

aktualizacja: 05-02-2018, 09:22 – artykuł promocyjny


Zdalne zarządzanie ogrzewaniem staje się standardem, gdyż jest to łatwe i wygodne, a do tego zapewnia wszechstronność oraz praktyczność, które przekładają się także na ekonomiczny aspekt systemu grzewczego. Opracowana przez pracowników firmy TECH Sterowniki unikalna aplikacja do zdalnego zarządzania ogrzewaniem eModul spełnia wszystkie te cechy. Jej uniwersalność umożliwia zarządzanie pracą różnego rodzaju sterowników. Za pomocą eModul możemy kontrolować i edytować parametry pracy kotła grzewczego, kominka, kolektorów słonecznych, pomp ciepła czy złożonej instalacji domowej, a także dokonywać zmian temperatury w pomieszczeniach.

 

Wiele możliwości z jednym modułem

 

Nowoczesna aplikacja eModul pozwala na zdalną obsługę różnych urządzeń grzewczych z poziomu jednego systemu. Użytkownik może przypisać do swojego konta dowolną liczbę modułów, w zależności od tego iloma i jakimi urządzeniami chce zarządzać. Lista rozwijalna znajdująca się w menu głównym pozwala na szybkie przechodzenie pomiędzy widokami dostępnymi dla poszczególnych modułów.

 

Strona główna

 

Strona główna każdego modułu jest wyświetlana w postaci menu tematycznego, które zostało przeniesione w stosunku 1:1 ze sterownika głównego. Dzięki temu użytkownik może łatwo sprawdzać i edytować parametry takie jak np. temperatura czy tryb pracy urządzenia. W zależności od własnych preferencji można zmieniać sposób prezentacji informacji, kolejność wyświetlania czy np. wyłączać niewykorzystywane opcje. Prosta, intuicyjna obsługa pozwala na sterowanie każdemu, bez jakiegokolwiek doświadczenia.

 

Konto pokazowe

 

Wszystkich, którzy chcieliby zobaczyć, jak wygląda aplikacja od strony wizualnej i przetestować jej funkcjonalności firma TECH Sterowniki przygotowała specjalne “konto pokazowe". Aby zalogować się na nie, wystarczy kliknąć znajdującą się na samej górze strony głównej firmy TECH Sterowniki ikonkę eModul, a następnie “konto pokazowe” lub wpisać bezpośrednio w wyszukiwarkę adres https://emodul.pl/ lub https://emodul.eu/.

 

Zdalne zarządzanie - jak rozpocząć korzystanie z eModul

 

Każdy, kto ma w swoim domu urządzenie do zarządzania ogrzewaniem firmy TECH Sterowniki może już dziś zarządzać nim zdalnie. W tym celu wystarczy laptop, tablet lub smartfon z dostępem do internetu oraz moduł Ethernet ST-505 lub moduł WiFi RS. W zastępstwie modułu można także nabyć urządzenie WiFi PK lub WiFi 8S, które są jednocześnie sterownikami i modułami internetowymi.

 

 

 

Zdalne sterowanie – wyższy poziom wygodnego zarządzania ogrzewaniem

 

W pracy, na zakupach, imprezie rodzinnej - bez względu na to gdzie jesteśmy mamy wpływ na ogrzewanie w naszym domu. Zdalne sterowanie z dostępem do parametrów w poszczególnych pomieszczeniach to kolejny poziom w kierunku wygodnego zarządzania ogrzewaniem. Wygląd i funkcjonalność aplikacji to zadanie dla programistów, którzy ciągle ulepszają aplikację. Wprowadzenie nowego modelu sterownika do instalacji i3 z Internetem dało podstawę do rozbudowania aplikacji o moduł zdalnego sterowania instalacją domu. W systemach do ogrzewania strefowego zmianie uległa szata graficzna strony głównej oraz podstron. Czytelniejszy wygląd wizualny pozwala również uzyskać więcej informacji z poziomu strony głównej. To rozwiązanie gwarantujące wygodę, oszczędność, lepszy komfort życia, bezpieczeństwo i funkcjonalność.


 

Kontakt w sprawie produktów:

TECH STEROWNIKI
tel. +48 33 330 00 07
www: www.techsterowniki.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Zestaw przyłączeniowy do kotłów FINbox

Zestaw przyłączeniowy do kotłów FINbox

Finish-A prezentuje gotowy zestaw przyłączeniowy do kotłów FINbox, który... ¬ więcej...

 
Wybierz grupę pompową od NTS Energy

Wybierz grupę pompową od NTS Energy

Promocyjne ceny grup pompowych, obniżone od 8 do nawet 22%, czekają w sklepie internetowym... ¬ więcej...

 
Nowe zestawy PRIMOBOX ACB 930 i 950

Nowe zestawy PRIMOBOX ACB 930 i 950

AFRISO poszerza gamę zestawów mieszających PrimoBox ACB o modele 930 i 950.... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2022 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet