gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

Karlik   Legrand

Hager     Ospel   

GDE Apator

 nVent Werit


Dahua   Solsum

W2  FENIX

Intersoft

FibaroNoark

 Elektra   

znajdź fachowca

Odkurzacz centralny DUOVAC z 25-letnią gwarancją!

aktualizacja: 04-02-2021, 11:56 – artykuł promocyjny


Na Polskim rynku jest duży wybór odkurzaczy centralnych. Czym tak naprawdę należy kierować się przy zakupie jednostki centralnej? Nie tylko moc ssąca oraz podciśnienie jest decydujące o jakości odkurzacza. Niemniej ważna jest filtracja odkurzacza centralnego, dlatego przy doborze odpowiedniego modelu należy zwrócić uwagę w jaki sposób działa odkurzacz i jak się go obsługuje.


Wśród najbardziej znanych odkurzaczy na wyróżnienie zasługują z pewnością takie marki jak Duovac i Husky. Wszystkie marki pochodzą od jednego Kanadyjskiego producenta NUERA AIR, który ma ponad 55-letnie doświadczenie w branży odkurzaczy centralnych. Tak ogromne doświadczenie producenta sprawiło, że wszystkie modele Duovac oraz Husky Evolution objęte zostały 25-letnim okresem gwarancyjnym!

Odkurzacz centralny DUOVAC z 25-letnią gwarancją!

Dzięki zastosowanej technologii oraz turbinie ssącej wiodącego producenta, jednostki z serii Duovac są zaliczane do najcichszych na rynku, poziom hałasu generowany jest na poziomie 60dB. We wszystkich modelach Duovac i  Husky do sprzątania na sucho jest bardzo przyjazna dla użytkownika i środowiska filtracja, na którą składa się system podwójnej filtracji (zastosowanie nowoczesnego filtra materiałowego DuoFib Velcro z jonami srebra  + cyklon lub wielowarstwowy antyalergiczny worek jednorazowy). Rozwiązanie to znalazło uznanie wśród najbardziej wymagającej grupy klientów – alergików. Odkurzacze Duovac i Husky cechują się nie tylko długą gwarancją i skuteczną filtracją ale mają nowoczesny design, lekkie aluminiowe zbiorniki-ręcznie szczotkowane, wygodne ergonomiczne uchwyty, zbudowane są tylko z metali szlachetnych i nie zawierają plastiku, a tym samym nie ma problemu z nagrzewaniem się i elektryzowaniem.

Seria odkurzaczy Husky

Ciekawym rozwiązaniem przy odkurzaczu centralnym jest zastosowanie na wyrzut powietrza filtra HEPA. W przypadku braku możliwości wyprowadzenia wyrzutu powietrza na zewnątrz budynku, rura wylotowa może pozostać w pomieszczeniu, w którym znajduje się odkurzacz. W takiej sytuacji zaleca się jedynie zastosowanie dodatkowego filtra wylotu HEPA, który rozproszy powietrze wyrzucane przez jednostkę centralną oraz dodatkowo zmniejszy emitowany przez nią hałas o około 2 dB. Rozwiązanie to sprawdza się idealnie we wszystkich modelach odkurzaczy Duovac, Husky, Greenline oraz wielu innych znanych marek z wyjątkiem odkurzaczy z filtracją określaną jako tzw. „ prawdziwy cyklon” gdzie duża część zanieczyszczeń wyrzucana jest na zewnątrz odkurzacza. Filtr wyłapuje 99,97% zanieczyszczeń większych od 0,3 mikrona.

 

Dodatkowe sprzęty ułatwiające sprzątanie

 

Oprócz niezawodnych odkurzaczy centralnych ważne są też dodatkowe sprzęty ułatwiające sprzątanie do najwygodniejszych należą:

  • Vroom

Vroom jest jednym z wielu dodatkowych urządzeń które idealnie sprawdza się przy utrzymaniu czystości podczas prostych domowych pracach. Vroom najczęściej montowany jest w zabudowie meblowej, ale nie jest to konieczne. Dobrą lokalizacją kasety Vroom jest garaż lub pomieszczenie do majsterkowania, gdzie również należy dbać o porządek. Proponujemy Państwu kilka ciekawych zdjęć aranżacyjnych.

Dodatkowe sprzęty ułatwiające sprzątanie - VROOMDodatkowe sprzęty ułatwiające sprzątanie - VROOM

  • Wally Flex

Urządzenie Wally Flex służy do szybkiego sprzątania przy wykorzystaniu siły ssania odkurzacza centralnego. Im silniejszy model odkurzacza, tym siła ssania jest większa. Proponujemy montaż tego urządzenia w łazience, garderobie, kuchni, a nawet wiatrołapie. Prezentujemy kilka zdjęć aranżacyjnych.

Wystarczy chwycić rękojeść, dodać odpowiednią ssawkę lub szczotkę i włączyć przyciskiem urządzenie. Wszystkie zanieczyszczenia w ekspresowym tempie trafią do odkurzacza.

Dodatkowe sprzęty ułatwiające sprzątanie - Wally flexDodatkowe sprzęty ułatwiające sprzątanie - Wally flexDodatkowe sprzęty ułatwiające sprzątanie - Wally flex

  • Integra Vac

INTEGRA VAC to wygodne i nieskomplikowane urządzenie do zabudowy umożliwiające zastosowanie odkurzacza centralnego w budynkach wielorodzinnych głównie w mieszkaniach i apartamentach. Podczas sprzątania używany jest jedynie lekki i elastyczny wąż ssący, a wszystkie zanieczyszczenia gromadzą się w jednorazowym worku filtracyjnym, który w bardzo łatwy sposób można wymienić.

Dodatkowe sprzęty ułatwiające sprzątanie - Integra VacDodatkowe sprzęty ułatwiające sprzątanie - Integra Vac

Integra Vac można z powodzeniem podłączyć również pod system węża chowanego w ścianę Hide-A-Hose stosując wąż bez pokrowca.

Wysokiej jakości odkurzacz razem z odpowiednimi dodatkami w nowoczesnym domu

Wysokiej jakości odkurzacz razem z odpowiednimi dodatkami zaprezentowanymi powyżej da nam gwarancję łatwego i przyjemnego sprzątania, a wszystkim domownikom komfort i przyjemność korzystania z czystej przestrzeni.

Kontakt w sprawie produktów:

TopVac
tel. (61) 8177-043
infolinia 601-082-919
www: www.topvac.pl
www.topvac.pl/rekuperacja/
www.topvac.pl/#odkurzacze-centralne
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Jaki odkurzacz wybrać - centralny, tradycyjny czy robot sprzątający

Jaki odkurzacz wybrać - centralny, tradycyjny czy robot sprzątający

Sprzątanie to konieczność. Jedni to lubią, inni robią, bo muszą. Są systemy,... ¬ więcej...

 
Odkurzacz centralny DUOVAC z 25-letnią gwarancją!

Odkurzacz centralny DUOVAC z 25-letnią gwarancją!

Na Polskim rynku jest duży wybór odkurzaczy centralnych. Czym tak naprawdę... ¬ więcej...

 
HUSKY AUTOMATIC - seria odkurzaczy centralnych z automatycznym odpływem zanieczyszczeń do kanalizacji

HUSKY AUTOMATIC - seria odkurzaczy centralnych z automatycznym odpływem zanieczyszczeń do kanalizacji

Husky, światowy lider w systemach centralnego odkurzania prezentuje jednostki centralne... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2021 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet