gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

Karlik   Legrand

Hager     Ospel

NoarkGDE

logo hsk

 nVent Werit
 

Intersoft    W2

 Elektra   logo pawbol

polecamy
System Rosenberg ECFanGrid

Nowa aplikacja Hager Ready - codzienne wsparcie dla Instalatorów

artykuł promocyjny


Nowa, zaktualizowana wersja aplikacji Hager Ready to narzędzie pomocne elektroinstalatorom w codziennej pracy. Niczym cyfrowy asystent, dostępny w smartfonie na każde zawołanie, pozwala oszczędzać czas podczas projektowania rozdzielnic mieszkaniowych, pomaga w doborze produktów i przygotowaniu się do spotkania z klientem. Z Hager Ready szybko i bez ryzyka pomyłki możesz zaplanować rozdział energii, utworzyć etykiety i dokumentację małych rozdzielnic. A wszystko to za pomocą smartfona lub tabletu. W aplikacji można tworzyć gotowe schematy obwodów, rozmieszczenie aparatury oraz pełen wykaz użytych produktów i rozwiązań. Nowa aplikacja Hager Ready - codzienne wsparcie dla InstalatorówHager Ready na bieżąco sprawdza konfigurację rozdzielnic pod kątem zgodności z aktualnymi normami, dzięki czemu, niczym osobisty asystent, dba o to, aby wszystkie rozwiązania były zgodne zwymaganiami

 

Czytelna strona główna

 

Aplikacja, obok sprawdzonych już funkcji, posiada wiele nowych narzędzi, dzięki którym w jasny i czytelny sposób można uporządkować swoją pracę, aby zaoszczędzić czas potrzebny na realizację zleceń. Strona główna, wyświetlająca się tuż po otwarciu aplikacji, pozwala na łatwe odnalezienie wszystkich potrzebnych funkcji i zakładek. Od razu informuje użytkownika o nowościach produktowych czy zaplanowanych szkoleniach. Z tego miejsca wystarczy kliknąć potrzebną funkcję, jak katalog, projekty, showroom lub pomoc, aby na dobre rozpocząć pracę nad kolejnym zleceniem.

 

E-katalog zawsze pod ręką

 

W pełni zintegrowany e-katalog z możliwością wyszukiwania, pozwala na dostęp do obszernej gamy produktów Nowa aplikacja Hager Ready - codzienne wsparcie dla Instalatorówfirmy Hager. Można przeglądać je i sprawdzać parametry techniczne lub dodawać bezpośrednio do projektu, by jak najlepiej dopasować go do potrzeb klienta. Hager Ready na bieżąco sprawdzi konfigurację rozdzielnic, zgodność z normami i aktualnymi przepisami oraz zasugeruje odpowiedni dobór produktów. Oczywiście w czasie projektowania można skorzystać z trybu automatycznego, by program sam dopasował odpowiednie rozwiązania, które w razie potrzeby, można poprawić lub zmienić. Aplikacja umożliwia także przeglądanie aktualnych broszur technicznych i designerskich dotyczących wybranego obszaru produktów.

 

Łatwe tworzenie projektów

 

Hager Ready to przede wszystkim wsparcie w projektowaniu dystrybucji energii w budynkach mieszkalnych. Za pomocą smartfona lub tabletu, z dowolnego miejsca, można tworzyć indywidualne projekty dla klientów. Z aplikacją w dużo szybszy sposób można dobrać odpowiednią rozdzielnicę, aparaturę sterującą i zabezpieczającą, stworzyć listę produktów, schematy obwodów oraz etykiety. Całą dokumentację można wydrukować lub wyeksportować do odpowiedniego pliku natomiast projekt wyświetlić w wersji 2D lub 3D. Swoją pracę można udostępnić współpracownikom, a także wspólnie pracować z nimi na tym samym projekcie. Klient otrzymuje profesjonalnie opisaną rozdzielnicę bez ryzyka pomyłki podczas dalszych prac. Trójwymiarowy projekt i lista produktów mogą również zostać wydrukowane lub odpowiednio zapisane w celu aktualizowania późniejszych zmian. W aplikacji dostępna jest funkcja sterownia głosowego, dzięki której można opisywać obwody i wybierać potrzebne urządzenia.

 

Showroom, by chwalić się sukcesami

 

Funkcja showroomu to inspirujące źródło informacji na temat sposobów wykorzystania produktów w projektach i aranżacjach. Pozwala też na tworzenie albumów, gdzie umieszczone zdjęcia własnych realizacji tworzą znakomite portfolio firmy. Dzięki katalogowaniu dotychczasowych zleceń, można tworzyć bazę, która będzie pomocna podczas rozmów z potencjalnymi klientami. Prezentacja dokonań i efektów pracy skuteczniej wpływa na podejmowane przez klientów decyzje.

Nowa aplikacja Hager Ready - codzienne wsparcie dla Instalatorów

 

Pomoc techniczna

 

Mobilny dostęp do obszernej strony wsparcia technicznego daje poczucie bezpieczeństwa i pomocy w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości. Pozwala na szybki kontakt mailowy i telefoniczny z osobami o szerokiej wiedzy technicznej, jak również daje możliwość oglądania filmów instruktażowych dedykowanych do konkretnych rozwiązań. W rozbudowanej sekcji FAQ natomiast, znajdują się odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania, które często w szybki sposób mogą rozwiązać problem i zasugerować właściwe rozwiązanie.

Nowa aplikacja Hager Ready - codzienne wsparcie dla InstalatorówNowa aplikacja Hager Ready - codzienne wsparcie dla InstalatorówNowa aplikacja Hager Ready - codzienne wsparcie dla InstalatorówNowa aplikacja Hager Ready - codzienne wsparcie dla InstalatorówNowa aplikacja Hager Ready - codzienne wsparcie dla Instalatorów

Strona domowa                 Katalog                     Projekty                      Showroom                     Pomoc      


A co o aplikacji Hager Ready mówią jej twórcy?

„Przy tworzeniu nowej, udoskonalonej aplikacji Hager Ready wsłuchaliśmy się w opinie isugestie instalatorów. Elektrycy podczas realizacji swoich projektów potrzebują usługi łączącej informacje, porady oraz wsparcie. Najlepiej szybkiej i kompleksowej. Aplikacja Hager Ready taka właśnie jest. Bez względu na to, czy chodzi o rozwiązanie problemu technicznego czy wyszukanie najbardziej odpowiedniego produktu w zintegrowanym e-katalogu, instalatorzy mogą polegać w swojej pracy na aplikacji Hager Ready. W ten sposób zaoszczędzą czas i podniosą swoją wydajność. Aplikacja oferuje bowiem łatwy dostęp do wszystkich wymogów technicznych i narzędzi konfiguracji – jest absolutnie niezbędna dla wykonawców, którzy pragną iść z duchem czasu”.

 

Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź >> https://www.hager.pl/hager-ready
 

Kontakt w sprawie produktów:

Hager Polo Sp. z o.o.
tel. +48 32 32 40 100
www: www.hager.pl
www.hagerhome.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Rozdzielnice PAWBOL - Serce instalacji elektrycznej w Twoim domu

Rozdzielnice PAWBOL - Serce instalacji elektrycznej w Twoim domu

Czasy XXI wieku napędzane są elektrycznością, która jest nieodłączną częścią... ¬ więcej...
 
Szyny wyrównujące potencjał PAWBOL - Wyrównaj potencjał

Szyny wyrównujące potencjał PAWBOL - Wyrównaj potencjał

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym, dlaczego wyrównanie potencjału... ¬ więcej...
 
Puszki instalacyjne PAWBOL - Solidna podstawa Twojego projektu

Puszki instalacyjne PAWBOL - Solidna podstawa Twojego projektu

Puszki instalacyjne to niezbędne elementy każdego projektu elektrycznego, zapewniające... ¬ więcej...
 
All rights reserved © 2004-2023 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet
Facebook