gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

Karlik   Legrand

Hager     Ospel

NoarkGDE

logo hsk

 nVent Werit
 

Intersoft    W2

 Elektra   logo pawbol

polecamy

Karlik - patron działu Gniazda, wtyczki, włączniki


Seria osprzętu Living Now od Bticino, marki grupy Legrand - ikona stylu i funkcjonalności

artykuł promocyjny


Dziś coraz większą uwagę przykładamy do niebanalnych designerskich wnętrz oraz funkcjonalności elementów ich wyposażenia. W odpowiedzi na te potrzeby marka Bticino stworzyła innowacyjną serię osprzętu elektroinstalacyjnego Living Now, która łączy w sobie nowoczesne technologie, stylowy design oraz funkcjonalność. Produkty z tej serii umożliwiają zarządzanie energią elektryczną w domu, sterowanie oświetleniem i urządzeniami, a to wszystko przy dopasowaniu do indywidualnego stylu pomieszczeń. Przyjrzymy się bliżej serii Living Now, zwracając uwagę na jej zalety i unikalne cechy.

Kontakt Tapparelle

Seria osprzętu Living Now – nowa definicja elegancji

Czy można stworzyć nowy standard w designie osprzętu elektroinstalacyjnego? Należąca do firmy Legrand marka Bticino - jeden z wiodących producentów w branży elektrycznej i elektrotechnicznej – podjęła to wyzwanie.

 

Najnowszą i najbardziej zaawansowaną propozycją jest seria osprzętu elektroinstalacyjnego Living Now, która łączy w sobie najnowsze technologie, funkcjonalność oraz absolutnie unikalny design.

 

Każdy miłośnik architektury wnętrz od razu zauważy minimalistyczną elegancję łączników i gniazdek z serii Living Now. Brak klasycznej ramki sprawia, że wszystkie elementy osprzętu elektroinstalacyjnego subtelnie akcentują nowoczesny wystrój pomieszczenia.

Kontakt scenario notte giorno

Kompleksowe rozwiązanie dla nowoczesnego domu

Seria Living Now to kompleksowe rozwiązanie, które umożliwia zarządzanie energią elektryczną oraz kontrolę nad oświetleniem i urządzeniami elektrycznymi. Warto dodać, że cała seria cechuje się modułową budową, co oznacza dużą dowolność podczas konfiguracji poszczególnych funkcji. Dodatkowo, oprócz tradycyjnego osprzętu, Living Now oferuje paletę inteligentnych rozwiązań Smart Home, pozwalających zarządzać instalacją z poziomu aplikacji na smartfonie.

Kontakt biały drewniany Legrand

Nowoczesny i elegancki design

Oprócz funkcjonalności seria Living Now wyróżnia się również stylowym designem, który pozwala na harmonijne wkomponowanie osprzętu w każde wnętrze. Zawsze modne kolory: biel oraz czerń, a dodatkowo piaskowy beż, pozwolą każdemu użytkownikowi oraz architektowi zastosować Living Now w nowoczesnych i minimalistycznych wnętrzach.

 

Całość uzupełnia paleta ozdobnych elementów pozwalających tworzyć unikatowe kompozycje. Do wyboru mamy tworzywo, metal i naturalne drewno o różnych fakturach i wzorach, w aż 16 wersjach kolorystycznych. Wszystkie produkty z serii Living Now są wykonane z najwyższej jakości materiałów, co zapewnia ich trwałość i niezawodność.

 

Osiągnięcia projektantów zostały zauważone i docenione – seria Living Now otrzymała prestiżową międzynarodową nagrodę w łączeniu technologii i wzornictwa Design Award.

Szary kontakt Legrand

Bogactwo funkcji Living Now

Seria osprzętu Living Now marki Bticino to kompleksowe rozwiązania do nowoczesnego domu i biura obok tradycyjnych produktów, jak różnego typu łączniki, ściemniacze, przyciski, gniazda zasilające i medialne, klienci znajdą tu również przewodowe i bezprzewodowe mechanizmy ‘connected’ – Living Now with Netatmo, pozwalające zbudować inteligentną instalację, realizującą ideę Smart Home. Podstawowym elementem inteligentnego systemu jest brama, która pozwala na integrację poszczególnych funkcji i współpracę z aplikacją. Systemem można zarządzać lokalnie lub zdalnie.

Kontakt Deco

Sterowanie funkcjami domu nie było jeszcze tak wygodne

Living Now with Netatmo to przede wszystkim wygodne sterowanie domem za pomocą dotyku, dedykowanej aplikacji, a nawet poleceń głosowych dzięki kompatybilności z asystentami głosowymi Amazon Alexa, Siri czy Google Assistant.

 

To doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią nie tylko estetykę i stylowy design, ale również funkcjonalność, elastyczność i łatwość wprowadzania zmian. Elementy ‘connected’ nie wymagają specjalnego oprzewodowania, więc z łatwością mogą zastąpić istniejące łączniki i gniazda, aby użytkownik mógł jeszcze wygodniej sterować instalacją i urządzeniami. Co więcej, sterowniki bezprzewodowe można przenieść w dowolne miejsce lub dodać w każdej chwili nowy sterownik.

 

Inteligentne rozwiązania Living Now with Netatmo pozwolą nam też na monitorowanie zużycia energii i sterowanie temperaturą, co znacząco przyczyni się do zmniejszenia kosztów eksploatacji. Możemy także otrzymywać alerty o niepożądanych zdarzeniach, na przykład dotyczące zaniku zasilania (lodówka!).

 

Dzięki zaawansowanej technologii oraz eleganckiemu wyglądowi, produkty z serii Living Now idealnie nadają się do każdego nowoczesnego wnętrza.

 

Kontakt w sprawie produktów:

Legrand Polska Sp. z o.o.
tel. (22) 549 23 30
Infolinia 801 133 084
www: www.legrand.pl
www.legrandwdomu.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Trendy w osprzęcie elektroinstalacyjnym: czarna elegancja i inteligentne domy z marką Legrand

Trendy w osprzęcie elektroinstalacyjnym: czarna elegancja i inteligentne domy z marką Legrand

Kolor czarny to obecnie niekwestionowany król współczesnych trendów... ¬ więcej...
 
Impedancja pętli zwarcia - co to jest?

Impedancja pętli zwarcia - co to jest?

Impedancja pętli zwarcia to ważny parametr elektryczny, który odgrywa kluczową... ¬ więcej...
 
Seria osprzętu Living Now od Bticino, marki grupy Legrand - ikona stylu i funkcjonalności

Seria osprzętu Living Now od Bticino, marki grupy Legrand - ikona stylu i funkcjonalności

Dziś coraz większą uwagę przykładamy do niebanalnych designerskich wnętrz oraz funkcjonalności... ¬ więcej...
 
All rights reserved © 2004-2023 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet
Facebook