gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

 

BuderusJunkers

Immergas 

  glen dimplex logo

 

logotyp partner serwisu E.ON Foton Hewalex

nVent     Galmet

Salus
   

EsbeRoth Polska

   Schiedel   Pipelife    

Kospel    NTS Energy

Stiebel Eltron Radox Radiators

Ferdom

Grupa Armatura

Imers
FENIX

logo Wilo
   De Dietrich

logo Daikin    Zakład Metalowo-Kotlarski SAS

REGULUS-system
  Instal-Projekt  Verano Konwektor

Intersoft
 

polecamy

NTS Energy


Pompy ciepła - dlaczego warto zainstalować je w swoim domu

aktualizacja: 19-04-2022, 07:05 – artykuł promocyjny


Pompy ciepła to urządzenia grzewcze szyte na miarę XXI wieku. Są dość kosztowne. Jednak ich funkcjonalność i bezawaryjna praca sprawia, że zyskują one coraz większą popularność. Dzięki nim ogrzejemy pomieszczenia w naszym domu, oszczędzając przy tym czas i pracę. Pompy ciepła oznaczają brak konieczności palenia w piecu oraz składowania opału. Wymieniając zalety tych urządzeń, nie można nie wspomnieć o tym, iż są w pełni ekologiczne. Pompy ciepła wykorzystują odnawialne źródła energii - pobierają ciepło z otoczenia (wody, gruntu lub powietrza).  Ich praca nie ma szkodliwego wpływu na środowisko. Urządzenie te nie produkują bowiem dymu, popiołu ani żadnych innych substancji szkodzących środowisku.

Marka STIEBEL ELTRON jest czołowym producentem pomp ciepła. Urządzenia tej marki są niezawodne, a przy tym wykonane bardzo estetycznie z najwyższej jakości komponentów. Stosowane są zarówno w domach jednorodzinnych, jak i pomieszczeniach biurowych.

Każde z urządzeń STIEBEL ELTRON może zostać dowolnie uzupełnione o nowoczesne systemy wentylacji, rekuperacji i fotowoltaiki, a wszystko po to, by ogrzewanie było bardziej wydajne i oszczędne. Wszystkie te elementy tworzą spójną i estetyczną całość.

 

Pompa ciepła – rozwiązanie dobre dla każdego

 

Dzięki szerokiej gamie pomp ciepła znajdujących się w ofercie marki STIEBEL ELTRON, każdy inwestor dopasuje urządzenie odpowiadające jego potrzebom. Dużą popularnością cieszą się zwłaszcza pompy ciepła powietrze-woda, które można zainstalować na zewnątrz budynku, a co najważniejsze ich montaż nie wiąże się z koniecznością przeprowadzania żadnych prac związanych z wykonaniem instalacji dolnego źródła. Wśród nich na uwagę zasługuje nowy model – HPA-O który służy do ogrzewania podłogowego i grzejnikowego oraz przygotowania ciepłej wody użytkowej. Urządzenie jest sterowane w zależności od aktualnego zapotrzebowania na ciepło, co zapewnia wysoką wydajność systemu i znaczne zmniejszenie zużycia energii elektrycznej. Pompa działa bardzo cicho i wydajnie.

pompa ciepła STIEBEL ELTRON

 

Dlaczego warto wybrać pompę ciepła z oferty STIEBEL ELTRON?

 

⇒ Jest to marka z dużym doświadczeniem i bardzo ceniona na rynku.
⇒ Dysponuje szeroką ofertą pomp ciepła oraz zespołem doradców, którzy chętnie pomogą wybrać model dostosowany do naszych potrzeb.
⇒ Oferuje profesjonalny serwis i montaż.
⇒ Gwarantuje konkurencyjne ceny z możliwością otrzymania dotacji w ramach akcji Stop Smog. STIEBEL ELTRON, w trosce o jakość powietrza, dopłaca 5.000 zł brutto za montaż pompy ciepła. Na koszt producenta przeprowadzone zostanie również uruchomienie oraz regulacja urządzenia.

W ostatnim czasie coraz więcej osób decyduje się na zastosowanie pomp ciepła. Urządzenie to wybierane jest zarówno do ogrzewania nowo wybudowanych domów, jak również mieszkań w starym budownictwie. Ich zadowolenie to najlepsza rekomendacja.

Więcej o pompach ciepła Stiebel Eltron

Kontakt w sprawie produktów:

Stiebel Eltron Polska Sp. z o.o.
tel. (22) 609 20 30
www: www.stiebel-eltron.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Gruntowe pompy ciepła ze sprężarką inwerterową marki STIEBEL ELTRON - zwiększ wydajność i oszczędność nieruchomości

Gruntowe pompy ciepła ze sprężarką inwerterową marki STIEBEL ELTRON - zwiększ wydajność i oszczędność nieruchomości

Z pewnością instalacja pompy ciepła ze sprężarką inwerterową to oszczędność... ¬ więcej...

 
Pompy ciepła powietrze-woda HYDRO UNIT M typu monoblok - idealne połączenie wysokiej wydajności z cichą pracą urządzenia

Pompy ciepła powietrze-woda HYDRO UNIT M typu monoblok - idealne połączenie wysokiej wydajności z cichą pracą urządzenia

Pompy ciepła powietrze-woda zyskują coraz większą popularność wśród indywidualnych... ¬ więcej...

 
Nowe funkcje w mobilnej aplikacji Systemu Kart Gwarancyjnych De Dietrich

Nowe funkcje w mobilnej aplikacji Systemu Kart Gwarancyjnych De Dietrich

Aplikacja System Kart Gwarancyjnych to narzędzie dla autoryzowanych instalatorów... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2022 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet