System Rosenberg ECFanGrid

Bosch - patron


Obniż opłaty za ogrzewanie nawet o 55% z TECH Sterowniki!

artykuł promocyjny


Pogoda w Polsce często bywa nieprzewidywalna. I chociaż upływające lato pozwoliło nam na chwilę zapomnieć o zbliżającej się jesienno-zimowej aurze, to przed nami ostatni moment, aby przygotować się do nadchodzącej zimy i zoptymalizować wydatki na ogrzewanie domu.

Oszczędność Techsterowniki

W jaki sposób? Innowacyjne rozwiązania proponowane przez TECH Sterowniki pozwalają na skuteczne zarządzanie systemem grzewczym w domu, czego efektem jest zmniejszenie wydatków i realne oszczędności energii oraz pieniędzy. Jesteśmy przekonani, że połączenie komfortu z efektywnością, które zapewniają produkty TECH Sterowniki przekona do siebie każdego.

 

Strefowe zarządzanie temperaturą - postaw na efektywne ogrzewanie

Opłaty za ogrzewanie domu lub mieszkania nie zależą jedynie od cen energii, które stale rosną. Wpływ mają tutaj także straty ciepła, które mogą sięgać nawet kilkudziesięciu procent w zależności od pomieszczenia:

Straty ciepła mapa

Całkowite zlikwidowanie strat ciepła, bez przeprowadzenia termomodernizacji, jest dosyć trudne, jednak istnieje możliwość znacznego ich ograniczenia. A nowoczesna technologia, do której zalicza się również inteligentne sterowanie ogrzewaniem, może nam w tym pomóc.

 

I mimo, że „sterowanie strefowe” dla wielu brzmi jak magiczne zaklęcie, słyszane do niedawna jedynie w filmach, to w dzisiejszych czasach okazuje się być coraz bardziej powszechnym rozwiązaniem. A ponadto, jest ono łatwe w montażu i obsłudze oraz dostępne nawet dla użytkowników z ograniczonym budżetem!

 

Oszczędzaj z ogrzewaniem strefowym

Jeszcze do niedawna, dla wielu osób, dostęp do rozwiązań takich jak sterowanie strefowe mogło pozostać jedynie marzeniem. Dziś technologia jest jednak dostępna dla każdego, a korzyści z niej płynące pozytywnie wpływają na życie jej użytkowników.

 

Wśród zalet ogrzewania strefowego można wyróżnić:

Ogrzewanie strefowe

 

  • Ograniczenie zużycia energii – dom, w którym temperatura dostosowuje się do warunków zewnętrznych oraz indywidulanych potrzeb mieszkańców pozwala na zmniejszenie rachunków za energię.
  • Zwiększenie trwałości systemu grzewczego – zmniejszenie obciążenia kotła przekłada się na jego dłuższą żywotność.
  • Personalizacja ustawień – dopasowywanie temperatury w każdym pomieszczeniu do preferencji użytkowników tworzy dom, w którym każdy czuje się komfortowo.
  • Wygodne zdalne sterowanie – kontrolujesz ogrzewanie w swoim domu z każdego miejsca na świecie za pomocą smartfona lub tabletu.

 

Komfort i oszczędzanie tworzą połączenie, które zadowoli każdego właściciela domu lub mieszkania. Dlaczego jednak nie pójść dalej i nie poszerzyć systemu o kolejne udogodnienia?

 

Wybierz inteligentny dom – wybierz system Sinum

Sterowanie strefowego bardzo mocno łączy się z wizją inteligentnego domu, wpisując się tym samym w awangardę nowoczesnego budownictwa. Inteligentne systemy są niezbędne w architekturze, która promuje innowację i nowatorskie podejście. TECH Sterowniki wnosi do tego obszaru propozycje o znacznie szerszym zasięgu, doskonale dopasowując się zarówno do nowo wznoszonych budynków, jak i do starszych domów czy mieszkań.

 

Idea "inteligentnego domu" z perspektywy przemyślanego zarządzania przestrzenią oraz zasobami staje się obecnie priorytetem. System Sinum, który stanowi swoistą manifestację inteligentnego domu, oferuje szereg funkcji, które pozwalają na:

 

  • Kontrolowanie ogrzewania (zarówno podłogowego, jak i grzejnikowego), oświetlenia oraz rolet.
  • Automatyczne wyłączanie ogrzewania i klimatyzacji podczas wietrzenia, skutecznie dbając o ekonomię energii.
  • Podniesienie poziomu bezpieczeństwa domowego za sprawą inteligentnych czujników dymu i zalania.
  • Zintegrowanie systemu z różnymi urządzeniami, takimi jak pompa ciepła, system alarmowy czy kino domowe.

 

Oszczędzaj z TECH Sterowniki

Zastosowanie ogrzewania strefowego przekłada się na zauważalne korzyści finansowe. Niemniej jednak, te korzyści mogą się różnić w zależności od konkretnej sytuacji. Dlatego firma TECH Sterowniki opracowała specjalny kalkulator na swjej stronie, który precyzyjnie obliczy potencjalne oszczędności dopasowane do Twojej sytuacji.

 

W razie jakichkolwiek wątpliwości, można również skonsultować się z przedstawicielem firmy, który pomoże Ci zoptymalizować rozwiązanie pod kątem Twoich indywidualnych potrzeb. Postaw na oszczędność już dziś!

 

Dowiedz się więcej: https://www.techsterowniki.pl/zainwestuj-w-oszczedzanie

Kontakt w sprawie produktów:

TECH STEROWNIKI
tel. +48 33 330 00 07
www: www.techsterowniki.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Poradnik: jakie siłowniki termoelektryczne wybrać?

Poradnik: jakie siłowniki termoelektryczne wybrać?

Efektywne ogrzewanie domów stanowi wyzwanie dla każdego inwestora. Priorytetem... ¬ więcej...
 
Regulator temperatury ONE - oszczędny i nowoczesny

Regulator temperatury ONE - oszczędny i nowoczesny

Regulator temperatury ONE jest dostępny w wersji bateryjnej oraz zasilanej napięciowo... ¬ więcej...
 
Kocioł na drewno - nowoczesne piece 5 klasy zasilane drewnem zgodne z Ekoprojektem

Kocioł na drewno - nowoczesne piece 5 klasy zasilane drewnem zgodne z Ekoprojektem

Palenie paliwami stałymi to gorący temat, a wybór kotła jeszcze nigdy nie był... ¬ więcej...
 
All rights reserved © 2004-2023 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet

Facebook