Oświetlenie wystaw - 3 kroki do optymalnego oświetlenia muzeów i ekspozycji

vodaland


Przepompownie do ścieków od SFA

artykuł promocyjny


Podłączenie kilku pomieszczeń sanitarnych do wspólnej instalacji to nie tylko chwilowy trend, ale coraz częściej realna potrzeba wielu pomieszczeń. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku, francuska firma SFA zaprezentowała nowe modele wchodzące w skład popularnej gamy przepompowni Sanicubic. Marka uchodzi za lidera w produkcji i sprzedaży tego typu urządzeń na świecie, a jej rozwiązania znajdują zastosowanie zarówno w prywatnych domach, jak i obiektach publicznych.

Nowości od SFA na 2020 rok

 

Sanicubic 1 VX

 

Jest to jednosilnikowa wersja, popularnego na Polskim rynku modelu Sanicubic 2 XL. Charakteryzuje się mocnym silnikiem o mocy 1 500W, wyposażonym w pompę z wirnikiem typu VORTEX o wolnym przelocie 50 mm. Zbiornik o pojemności 60 L wykonany jest z polipropylenu wzmacnianego włóknem szklanym. Dzięki tak mocnej konstrukcji oraz klasie ochrony IP68, Sanicubic 1 VX można zainstalować w szachcie technologicznym lub zagłębieniu. Podobnie jak w innych urządzeniach z serii Sanicubic, wszelkie czynności serwisowe ułatwione są do absolutnego maksimum. System sterowania oraz czujka alarmowa wyprowadzona jest w zewnętrznej skrzynce o długim przewodzie.

Nowości od SFA na 2020 rok

 

Nowe modele Sanicubic GR

 

Jest to seria profesjonalnych przepompowni do zastosowań komercyjnych oraz w budynkach wielorodzinnych. Pompy wykonane z mocnego żeliwa GG 20 potrafią przetłaczać ścieki na wysokość nawet do 39 metrów! Wyposażone są w innowacyjny nóź tnący, wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, Pro X K3 będący efektem współpracy firmy SFA oraz Zehnder Pumpen.

Nowości od SFA na 2020 rok

Modele Sanicubic GR dzięki swoim wysokim parametrom tłoczenia znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie występuje konieczność przetłaczania ścieków na duże wysokości i odległości. Sanicubic GR zamontowany jest m.in. na królewskim jachcie Sułtana Omanu Qaboos bin Said al Saida. Al. Said Super-Yacht to obecnie 5 najdłuższy jacht na świecie mogący pomieścić 150 członków załogi oraz 65 gości. Sanicubic 1 GR zapewnia niezawodne funkcjonowanie wszystkich pomieszczeń sanitarnych. Urządzenia dysponują dużą ilością wejść o średnicach DN 100 oraz DN 50. Wyposażone jest także w przyłącze DN 50 przystosowane do podłączenia ręcznej pompy membranowej. Odprowadzenie DN 50 ze wbudowanym żeliwnym kulowym zaworem zwrotnym. Przepompownia występuje w 2 wariantach – jednosilnikowej Sanicubic 1 GR, oraz dwusilnikowej Sanicubic 2 GR, oraz kilku specyfikacjach różniących się od siebie mocą oraz parametrami tłoczenia.

Nowości od SFA na 2020 rokNowości od SFA na 2020 rok

 

 

Nowe modele Sanicubic SC

 

Są to wysokowydajne przepompownie wyposażone w wirnik jednokanałowy z płytą cierną o wolnym przelocie 80 mm, a w przypadku mocniejszych wersji nawet 100 mm! Silniki wykonane z żeliwa GG 25 posiadają moc (w zależności od wersji) 4 000W, 5 500W, 6 300W, 8 700W osiągają duże wydajności tłoczenia dochodzące nawet do 165 m3/h!

Nowości od SFA na 2020 rok

Urządzenie posiada wejście DN 150 z żeliwnym kołnierzem oraz odprowadzenie DN 100. Podobnie jak w modelu GR, Sanicubic SC posiada dodatkowe przyłącze DN 50 do ręcznej pompy membranowej. Urządzenia wyposażone są w zewnętrzny system kontroli z wyświetlaczem tekstowym LED wskazującym poziom napełnienia, informacje o konserwacji, godzinach pracy i komunikaty usterek. O bezawaryjności i wysokiej wydajności pracy świadczyć może fakt, że urządzenia Sanicubic SC zainstalowane są na niemieckich stacjach kolejowych U-Bahn w Berlinie, z których każdego dnia korzysta aż 1,4 miliona pasażerów. Przepompownia występuje w 2 wariantach – jednosilnikowej Sanicubic 1 SC, oraz dwusilnikowej Sanicubic 2 SC, oraz kilku specyfikacjach różniących się od siebie mocą oraz parametrami tłoczenia.

Nowości od SFA na 2020 rokNowości od SFA na 2020 rok

 

Nowa przepompownia UFB 200

 

Jest to mała przepompownia do wody brudnej, z kratką ściekową, przystosowana do zabudowy podposadzkowej. Pompa zamontowana w zbiorniku o pojemności 35 L pozwala na odpompowywanie wody o temperaturze do 90°C. Idealnie sprawdzi się w łazienkach oraz wszelkiego rodzaju pomieszczeniach sanitarnych. UFB posiada kratkę ściekową wykonaną z tworzywa sztucznego o klasie obciążenia K (max 300 kg) dozwoloną wyłącznie do ruchu pieszego. Szczeliny w kratce mają 8 mm szerokości, co oznacza, że można po niej bezpiecznie chodzić boso. Zbiornik wyposażony jest w syfon oraz osadnik piasku. Poza wejściem kratkowym posiada także dodatkowe wejście DN 50. Odprowadzenie DN 32. UFB występuje w 3 wariantach, różniących się od siebie mocą silnika oraz parametrami tłoczenia.

Nowości od SFA na 2020 rok

 

Pompa głębinowa Saniwell

 

Wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej i napełnianym olejem silnikiem asynchronicznym oraz chłodzeniem strumieniowym płaszcza, przystosowana jest do pracy ciągłej na leżąco lub stojąco. Pozwala na odpompowanie wody na wysokość nawet 82 metrów. Przystosowana jest do pozyskiwania wody czystej z wierconych ujęć głębinowych lub zbiorników wolnostojących. Występuje w 3 wariantach różniących się od siebie mocą silnika. Jest możliwość zamówienia pompy bez włącznika pływakowego.

Nowości od SFA na 2020 rok

Kontakt w sprawie produktów:

SFA Poland Sp. z o.o.
tel. (22) 732 00 32
www: www.sfapoland.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Zbiornik na deszczówkę - czy wymagane jest pozwolenie na budowę?

Zbiornik na deszczówkę - czy wymagane jest pozwolenie na budowę?

Rosnące ceny wody wodociągowej, okresy suszy oraz świadomość ekologiczna to czynniki,... ¬ więcej...
 
Odwodnienia liniowe VODALAND

Odwodnienia liniowe VODALAND

Odwodnienia liniowe to rozwiązanie technologiczne zapewniające właściwy drenaż wody,... ¬ więcej...
 
Pipelife SMART. Rozwiązania dla infrastruktury

Pipelife SMART. Rozwiązania dla infrastruktury

Inteligentne oprogramowanie, zdalne sterowanie danymi, przyjazny interfejs - to pakiet... ¬ więcej...
 
All rights reserved © 2004-2023 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet
Facebook