Nie masz miejsca na bidet - wybierz deskę bidetową

aktualizacja: 28-06-2019, 10:20 – artykuł promocyjny


Bidet to urządzenie zyskujące coraz większą popularność w polskich łazienkach. Poszukując idealnego rozwiązania warto pójść o krok dalej i wybrać ten w wersji z elektroniczną deską. Zyskamy podójnie - higienę osobistą oraz czystość samego urządzenia. Jak to możliwe? To proste, wystarczy postawić na deskę typu 2 w 1, która będzie pełnić rolę sedesu oraz bidetu w łazience.

 

Higiena osobista na najwyższym poziomie...

 

Bidet to rozwiązanie służące poprawie higieny osobistej, korzysta się z niego łatwo i szybko, dzięki czemu mamy możliwość zadbania o własny komfort w każdej sytuacji. Jednak dla wielu osób dużym wyzwaniem nadal jest kwestia miejsca w łazience na kolejne urządzenie.


Zgodnie z funkcjonalnością bidet powinien stanowić ciąg z miską WC, dlatego potrzeba sporego odcinka by zmieścić oba te sanitariaty blisko siebie. W małych łazienkach taki problem nie należy do rzadkości. Często trzeba z czegoś zrezygnować i wówczas pada właśnie na bidet. Teraz wystarczy, że standardową miskę WC zamontujemy odpowiudnią deskę i nasza toaleta zamieni się w bidet. Bez żadnych remontów, bez wiercenia i pyły, a co najważniejsze - bez konieczności wygospodarowania wolnego miejsca.

fot.: Elektroniczną deskę bidetową Xime możemy zamontować na większości modelach misek dostępnych na polskim rynkuMontaż na misie sedesowej zwiększa funkcjonalność sedesu, a my nie musimy kupować dwóch oddzielnych sanitariatów. Urządzenie odznacza się nowoczesnym wyglądem, a to coraz ważniejsza cecha w każdej łazience.

 

 

i dla każdego...

 

Dbanie o higienę osobistą czasem jest wyzwaniem. Dotyczy to głównie osób w podeszłym wieku oraz z problemami zdrowotnymi. Deski bidetowe mogą być użytkowane zarówno przez kobiety, mężczyzn, jak też dzieci, osoby starsze i niepełnosprawne.


W ofercie MARAX znajdują się elektroniczne deski bidetowe Xime i XARAM Energy - 8 modeli w 13 wersjach. Antybakteryjne tworzywo, z którego zbudowane są deski zapobiega przenoszeniu się mikroorganizmów i bakterii. Ruchome dysze myjące z nanocząsteczkami po skończonej pracy są automatycznie czyszczone, dysze spłukiwane są ciepłą wodą pod dużym ciśnieniem, co gwarantuje zachowanie higieny dla każdego użytkownika.

deski bidetowe Xime i XARAM Energy


Szeroka oferta pozwala dopasować urządzenie do naszych potrzeb oraz idealnie zgrać się z posiadaną miską WC. XARAM Energy występują w wersjach krótkie (na dolnopłuki) i długie do pozostałych misek. Pasują do modeli naściennych oraz wolnostojących ze spłukiwaniem automatycznym. Dodatkowo deski posiadają panele sterujące, które mają menu w języku polskim. Modele Xime występują w 3 modelach: PB-X 800, PB-X 2500, PB-X 5500 z dodatkową funkcją lewatywy. Do nich zaleca się stosowanie filtrów wody, które należy wymieniać co 6 miesięcy lub częściej w zależności od twardości oraz zanieczyszczenia wody.


Sprawdź pełną ofertę i szczegóły >> MARAX

Kontakt w sprawie produktów:

MARAX Import-Export
tel. +48-12-643-66-01; +48-12-642-27-80
www: www.marax.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Jaka jest przewaga suszarek kieszeniowych nad tradycyjnymi

Jaka jest przewaga suszarek kieszeniowych nad tradycyjnymi

Jeśli jesteś jedną z tych osób, która na myśl o bardzo głośnych... ¬ więcej...

 
Geberit DuoFresh usuwanie zapachów jest trwalsze niż przy użyciu odświeżaczy powietrza

Geberit DuoFresh usuwanie zapachów jest trwalsze niż przy użyciu odświeżaczy powietrza

Co zrobić gdy odświeżacz powietrza nie spełnia do końca naszych wymogów,... ¬ więcej...

 
JOMO - progres marki na rynku sanitarnym

JOMO - progres marki na rynku sanitarnym

Rozwój marki JOMO i JOMOTech na europejskich rynkach handlowych stanowi ważny... ¬ więcej...

 
armatura
All rights reserved © 2004-2019 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet