gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

Geberit     KOLO  

logo VABO   Werit

Ferdom     Akra

Pipelife   Roth Polska

Grupa ArmaturaSanSwiss

Gamrat    

   Nibco

Invena     logo Wilo

Intersoft    

CED'OR   

SFA Poland Sp. z o.o.   Setma

Uponor

znajdź fachowca

Nie masz miejsca na bidet - wybierz deskę bidetową

aktualizacja: 28-06-2019, 10:20 – artykuł promocyjny


Bidet to urządzenie zyskujące coraz większą popularność w polskich łazienkach. Poszukując idealnego rozwiązania warto pójść o krok dalej i wybrać ten w wersji z elektroniczną deską. Zyskamy podójnie - higienę osobistą oraz czystość samego urządzenia. Jak to możliwe? To proste, wystarczy postawić na deskę typu 2 w 1, która będzie pełnić rolę sedesu oraz bidetu w łazience.

 

Higiena osobista na najwyższym poziomie...

 

Bidet to rozwiązanie służące poprawie higieny osobistej, korzysta się z niego łatwo i szybko, dzięki czemu mamy możliwość zadbania o własny komfort w każdej sytuacji. Jednak dla wielu osób dużym wyzwaniem nadal jest kwestia miejsca w łazience na kolejne urządzenie.


Zgodnie z funkcjonalnością bidet powinien stanowić ciąg z miską WC, dlatego potrzeba sporego odcinka by zmieścić oba te sanitariaty blisko siebie. W małych łazienkach taki problem nie należy do rzadkości. Często trzeba z czegoś zrezygnować i wówczas pada właśnie na bidet. Teraz wystarczy, że standardową miskę WC zamontujemy odpowiudnią deskę i nasza toaleta zamieni się w bidet. Bez żadnych remontów, bez wiercenia i pyły, a co najważniejsze - bez konieczności wygospodarowania wolnego miejsca.

fot.: Elektroniczną deskę bidetową Xime możemy zamontować na większości modelach misek dostępnych na polskim rynkuMontaż na misie sedesowej zwiększa funkcjonalność sedesu, a my nie musimy kupować dwóch oddzielnych sanitariatów. Urządzenie odznacza się nowoczesnym wyglądem, a to coraz ważniejsza cecha w każdej łazience.

 

 

i dla każdego...

 

Dbanie o higienę osobistą czasem jest wyzwaniem. Dotyczy to głównie osób w podeszłym wieku oraz z problemami zdrowotnymi. Deski bidetowe mogą być użytkowane zarówno przez kobiety, mężczyzn, jak też dzieci, osoby starsze i niepełnosprawne.


W ofercie MARAX znajdują się elektroniczne deski bidetowe Xime i XARAM Energy - 8 modeli w 13 wersjach. Antybakteryjne tworzywo, z którego zbudowane są deski zapobiega przenoszeniu się mikroorganizmów i bakterii. Ruchome dysze myjące z nanocząsteczkami po skończonej pracy są automatycznie czyszczone, dysze spłukiwane są ciepłą wodą pod dużym ciśnieniem, co gwarantuje zachowanie higieny dla każdego użytkownika.

deski bidetowe Xime i XARAM Energy


Szeroka oferta pozwala dopasować urządzenie do naszych potrzeb oraz idealnie zgrać się z posiadaną miską WC. XARAM Energy występują w wersjach krótkie (na dolnopłuki) i długie do pozostałych misek. Pasują do modeli naściennych oraz wolnostojących ze spłukiwaniem automatycznym. Dodatkowo deski posiadają panele sterujące, które mają menu w języku polskim. Modele Xime występują w 3 modelach: PB-X 800, PB-X 2500, PB-X 5500 z dodatkową funkcją lewatywy. Do nich zaleca się stosowanie filtrów wody, które należy wymieniać co 6 miesięcy lub częściej w zależności od twardości oraz zanieczyszczenia wody.


Sprawdź pełną ofertę i szczegóły >> MARAX

Kontakt w sprawie produktów:

MARAX Import-Export
tel. +48-12-643-66-01; +48-12-642-27-80
www: www.marax.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Odpływy FERRO - funkcjonalność w kabinie prysznicowej

Odpływy FERRO - funkcjonalność w kabinie prysznicowej

Odwodnienie liniowe obecnie uznawane są za podstawowy element wyposażenia w minimalistycznej... ¬ więcej...

 
Projekt łazienki - 5 rzeczy, o których zapominamy

Projekt łazienki - 5 rzeczy, o których zapominamy

Łazienka to pomieszczenie, któremu poświęcamy coraz więcej uwagi. I dobrze,... ¬ więcej...

 
Płytki przyciskowe JOMO w matowych kolorach

Płytki przyciskowe JOMO w matowych kolorach

Unikatowe i bardzo subtelne płyty przyciskowe JOMO marki sanitarnej grupy WERiT idealnie... ¬ więcej...

 
armatura
All rights reserved © 2004-2019 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet