vodaland


Kanały nierdzewne - 3 główne modele produktów KMB Steel Product

artykuł promocyjny


W ofercie firmy KMB STEEL PRODUCT® dostępne są odwodnienia liniowe wykonane ze stali nierdzewnej AISI 304 lub kwasoodpornej AISI 316. Odwodnienia wykonano ze spadkiem dna, standardowo 1%. Mogą być też wykonane z innym spadkiem lub bez.

Jako firma produkcyjna dokładamy wszelkich starań, aby obieg i całe zarządzanie wodami powierzchniowymi w budynkach, obiektach użyteczności publicznej, a nawet w naszych domach działały sprawnie i bezproblemowo.
Z tego powodu stworzono 3 standardowe typy kanałów nierdzewnych dostępnych na rynku odwodnień nierdzewnych.

Kanały nierdzewne - 3 główne modele produktów KMB Steel ProductKanały nierdzewne - 3 główne modele produktów KMB Steel ProductKanały nierdzewne - 3 główne modele produktów KMB Steel Product

Są to: 1. kanały rynnowe – czyli przemysłowe odwodnienia liniowe, dostosowane do zbierania wody i odpadów ciekłych z obiektów przemysłowych, hal, magazynów, zakładów produkcyjnych oraz wielkich kuchni, gorzelni etc. Duży odbiór wody w małej jednostce czasu to gwarant profesjonalnego odwadniania posadzki – dlatego tego typu kanały zwyczajowo nazywamy „SHARKAMI”, tj. rekinami branży odwodnień liniowych.

Kanały nierdzewne - 3 główne modele produktów KMB Steel Product

Wyróżnia się także 2. kanały szczelinowe – czyli kanału bez rusztu, ale ze szczeliną odbierającą zrzuty wodne. Świetnie sprawdzają się one na basenach, ale również w przemyśle rybnym i mięsnym, aby kłopotliwe ości ryb lub kości zwierząt z uboju nie zatykały kanału. W przypadku kanałów rynnowych ruszt mógłby zostać zatkany dużą ilością takich odpadów zwierzęcych – tutaj dzięki szczelinie – zatkanie otworu kanalizacyjnego jest trudniejsze. Kanały szczelinowe zwyczajowo nazywamy „Płaszczkami” lub slotDRAIN'ami.

Kanały nierdzewne - 3 główne modele produktów KMB Steel Product

A także 3. kanały łazienkowe do użytku domowego. Tutaj jest możliwość wyboru rusztu takiego odwodnienia idealnie pasującego do wnętrza łazienki. Greckie wzory, chaotyczne koła w artystycznym nieładzie, kwadratowe sekwencje – wszystko to dostępne jest w ofercie rusztów łazienkowych do kanałów KMB STEEL PRODUCT® – odwodnień liniowych. Istnieje również możliwość zrealizowania własnego pomysłu na kształt i motyw wypaleń laserowych na rusztach odwodnień – wszystko zależy już od indywidualnych upodobań. Kanały domowe nazywamy również „BŁAZENKAMI” lub kreskówkowo - „NEMO”- DRAINY, ze względu na miejsce zastosowania tego typu odwodnień.

Kanały nierdzewne - 3 główne modele produktów KMB Steel Product

Wszystkie 3 typy kanałów są doskonale przystosowane do zbierania wody i odpadów ciekłych, dlatego są uosobieniem stworzeń morskich i oceanicznych, aby podkreślić podobieństwo i atrybuty tych produktów do nieomylnych stworzeń Natury.

Co więcej, marka chętnie zestawias swoje nierdzewne produkty właśnie z fauną, flora i środowiskiem przyrodniczym, aby podkreślić, że Natura i walka o ekologię jest czymś, co powinno interesować nas wszystkich. KMB STEEL PRODUCT® jako firma produkcyjna dokłada wszelkich starań, aby Odbiorcy pamiętali o istotnej roli wody i przy montażu oferowanych produktów zawsze mieli na uwadzę prawidłowy obieg i sprawne, dobre dla środowiska zarządzanie wodami powierzchniowymi.

Jak zapewnia przedstawiciel firmy - Jesteśmy #ecoFRIENDLY, a nasze produkty nierdzewne przyczyniają się do utrzymania harmonii i równowagi wodnej na wsiach, w miastach i aglomeracjach. Jesteśmy z tego dumni.

Kontakt w sprawie produktów:

KMB STEEL PRODUCT
tel. 012-20-20-408
511-098-312
www: kmb-steelproduct.eu
www.kratki-sciekowe.com.pl
www.draincity.pl
www.kratki-sciekowe.com
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Odwodnienia liniowe VODALAND

Odwodnienia liniowe VODALAND

Odwodnienia liniowe to rozwiązanie technologiczne zapewniające właściwy drenaż wody,... ¬ więcej...
 
Pipelife SMART. Rozwiązania dla infrastruktury

Pipelife SMART. Rozwiązania dla infrastruktury

Inteligentne oprogramowanie, zdalne sterowanie danymi, przyjazny interfejs - to pakiet... ¬ więcej...
 
Nowa oferta przyłączy odpływowych do kanalizacji marki KELLER

Nowa oferta przyłączy odpływowych do kanalizacji marki KELLER

Marka Keller prezentuje nową ofertę przyłaczy odpływowych do kanalizacji. Znaleźć... ¬ więcej...
 
All rights reserved © 2004-2023 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet
Facebook