Kanały nierdzewne - 3 główne modele produktów KMB Steel Product

aktualizacja: 01-06-2020, 06:30 – artykuł promocyjny


W ofercie firmy KMB STEEL PRODUCT® dostępne są odwodnienia liniowe wykonane ze stali nierdzewnej AISI 304 lub kwasoodpornej AISI 316. Odwodnienia wykonano ze spadkiem dna, standardowo 1%. Mogą być też wykonane z innym spadkiem lub bez.

Jako firma produkcyjna dokładamy wszelkich starań, aby obieg i całe zarządzanie wodami powierzchniowymi w budynkach, obiektach użyteczności publicznej, a nawet w naszych domach działały sprawnie i bezproblemowo.
Z tego powodu stworzono 3 standardowe typy kanałów nierdzewnych dostępnych na rynku odwodnień nierdzewnych.

Kanały nierdzewne - 3 główne modele produktów KMB Steel ProductKanały nierdzewne - 3 główne modele produktów KMB Steel ProductKanały nierdzewne - 3 główne modele produktów KMB Steel Product

Są to: 1. kanały rynnowe – czyli przemysłowe odwodnienia liniowe, dostosowane do zbierania wody i odpadów ciekłych z obiektów przemysłowych, hal, magazynów, zakładów produkcyjnych oraz wielkich kuchni, gorzelni etc. Duży odbiór wody w małej jednostce czasu to gwarant profesjonalnego odwadniania posadzki – dlatego tego typu kanały zwyczajowo nazywamy „SHARKAMI”, tj. rekinami branży odwodnień liniowych.

Kanały nierdzewne - 3 główne modele produktów KMB Steel Product

Wyróżnia się także 2. kanały szczelinowe – czyli kanału bez rusztu, ale ze szczeliną odbierającą zrzuty wodne. Świetnie sprawdzają się one na basenach, ale również w przemyśle rybnym i mięsnym, aby kłopotliwe ości ryb lub kości zwierząt z uboju nie zatykały kanału. W przypadku kanałów rynnowych ruszt mógłby zostać zatkany dużą ilością takich odpadów zwierzęcych – tutaj dzięki szczelinie – zatkanie otworu kanalizacyjnego jest trudniejsze. Kanały szczelinowe zwyczajowo nazywamy „Płaszczkami” lub slotDRAIN'ami.

Kanały nierdzewne - 3 główne modele produktów KMB Steel Product

A także 3. kanały łazienkowe do użytku domowego. Tutaj jest możliwość wyboru rusztu takiego odwodnienia idealnie pasującego do wnętrza łazienki. Greckie wzory, chaotyczne koła w artystycznym nieładzie, kwadratowe sekwencje – wszystko to dostępne jest w ofercie rusztów łazienkowych do kanałów KMB STEEL PRODUCT® – odwodnień liniowych. Istnieje również możliwość zrealizowania własnego pomysłu na kształt i motyw wypaleń laserowych na rusztach odwodnień – wszystko zależy już od indywidualnych upodobań. Kanały domowe nazywamy również „BŁAZENKAMI” lub kreskówkowo - „NEMO”- DRAINY, ze względu na miejsce zastosowania tego typu odwodnień.

Kanały nierdzewne - 3 główne modele produktów KMB Steel Product

Wszystkie 3 typy kanałów są doskonale przystosowane do zbierania wody i odpadów ciekłych, dlatego są uosobieniem stworzeń morskich i oceanicznych, aby podkreślić podobieństwo i atrybuty tych produktów do nieomylnych stworzeń Natury.

Co więcej, marka chętnie zestawias swoje nierdzewne produkty właśnie z fauną, flora i środowiskiem przyrodniczym, aby podkreślić, że Natura i walka o ekologię jest czymś, co powinno interesować nas wszystkich. KMB STEEL PRODUCT® jako firma produkcyjna dokłada wszelkich starań, aby Odbiorcy pamiętali o istotnej roli wody i przy montażu oferowanych produktów zawsze mieli na uwadzę prawidłowy obieg i sprawne, dobre dla środowiska zarządzanie wodami powierzchniowymi.

Jak zapewnia przedstawiciel firmy - Jesteśmy #ecoFRIENDLY, a nasze produkty nierdzewne przyczyniają się do utrzymania harmonii i równowagi wodnej na wsiach, w miastach i aglomeracjach. Jesteśmy z tego dumni.

Kontakt w sprawie produktów:

KMB STEEL PRODUCT
tel. 012-20-20-408
511-098-312
www: kmb-steelproduct.eu
www.kratki-sciekowe.com.pl
www.draincity.pl
www.kratki-sciekowe.com
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Na co zwrócić uwagę przy wyborze pompy do nawadniania ogrodu

Na co zwrócić uwagę przy wyborze pompy do nawadniania ogrodu

Pompy do nawadniania, stanowią bardzo ważną część ogrodowych instalacji nawadniających.... ¬ więcej...

 
Zastosowanie, rodzaje i zasady działania pomp głębinowych

Zastosowanie, rodzaje i zasady działania pomp głębinowych

Pompy głębinowe należą do urządzeń szeroko stosowanych zarówno w gospodarstwach... ¬ więcej...

 
Woda deszczowa. Wykorzystaj w domu!

Woda deszczowa. Wykorzystaj w domu!

Woda jest zasobem, który można bezpłatnie pozyskać, a następnie zmagazynować... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2022 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet