vodaland


Sanifos 110 - nowa wysokowydajna przepompownia do ścieków szarych i czarnych

artykuł promocyjny


W ofercie SFA pojawiła się nowa przepompownia o wysokiej wydajności do odprowadzania ścieków szarych i czarnych. To urządzenie zostało specjalnie zaprojektowane do tłoczenia ścieków z domów jednorodzinnych lub małych obiektów komercyjnych. Można do niego podłączyć przybory takie jak toaleta, umywalka, bidet, prysznic, wanna, zlewozmywak, zmywarka czy pralka.

Wysokowydajna przepompownia do ścieków szarych i czarnych

Przepompownia wyposażona jest w zbiornik o pojemności użytkowej 38 L, w którym znajduje się wysokowydajna pompa zatapialna. Pompa ta posiada innowacyjny i niezawodny system rozdrabniania Pro X K2 wykonany ze stali nierdzewnej. Urządzenie wyposażone jest w silnik o mocy 1500 W, co zapewnia wysoką wydajność do 15 m3/h oraz maksymalną wysokość tłoczenia do 14 m (patrz wykres poniżej).

Sanitos 110

Sanifos 110 został zaprojektowany tak, aby kompleksowo obsłużyć cały dom lub mały obiekt komercyjny, dlatego też urządzenie umożliwia przetłaczanie ścieków o wysokich temperaturach, maksymalnie do 70°C. Dodatkowo, przepompownia została wyposażona w funkcję samooczyszczenia dna.


Dzięki zamontowanemu pływakowi, przepompownia pracuje automatycznie, włączając się tylko wtedy, gdy poziom ścieków osiągnie określoną wysokość wynoszącą 320 mm, a wyłączając się, gdy spadnie do 120 mm. Przepompownia posiada 4 wloty o różnych średnicach: 40, 50, 100, 110 i 125 mm, co umożliwia łatwą i elastyczną instalację. Ponadto, wyjście (rura tłoczna) ma średnicę 50 mm, a wentylacja - 75 mm.

Przepompownia Sanifos 110

Przepompownia Sanifos 110 zaprojektowana została w taki sposób, aby umożliwić jej montaż w posadce, ale możne zostać również zainstalowana na poziomie posadzki w obrębie budynku. Urządzenie dostarczane jest ze wstępnie zmontowaną pompą w zbiorniku, co ułatwia proces montażu. Konstrukcja urządzenia, dzięki specjalnie zaprojektowanej, zdejmowanej pokrywie, umożliwia łatwą konserwację.


Dodatkowo, istnieje możliwość dokupienia zestawu przyłączeniowego, który zawiera zawór odcinający oraz zawór zwrotny.


SFA to renomowana francuska firma, działająca na rynku od ponad 60 lat, specjalizująca się w innowacyjnych rozwiązaniach z zakresu sanitarnego odprowadzania ścieków. Od wielu lat SFA jest liderem na rynku, oferując wysokiej jakości produkty. Urządzenia oferowane przez SFA produkowane są we Francji, posiadają certyfikat Origine France Garantie [Gwarancja pochodzenia] i objęte są 2 letnią gwarancją.

Kontakt w sprawie produktów:

SFA Poland Sp. z o.o.
tel. (22) 732 00 32
www: www.sfapoland.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Odwodnienia liniowe VODALAND

Odwodnienia liniowe VODALAND

Odwodnienia liniowe to rozwiązanie technologiczne zapewniające właściwy drenaż wody,... ¬ więcej...
 
Pipelife SMART. Rozwiązania dla infrastruktury

Pipelife SMART. Rozwiązania dla infrastruktury

Inteligentne oprogramowanie, zdalne sterowanie danymi, przyjazny interfejs - to pakiet... ¬ więcej...
 
Nowa oferta przyłączy odpływowych do kanalizacji marki KELLER

Nowa oferta przyłączy odpływowych do kanalizacji marki KELLER

Marka Keller prezentuje nową ofertę przyłaczy odpływowych do kanalizacji. Znaleźć... ¬ więcej...
 
All rights reserved © 2004-2023 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet
Facebook