Innowacje i rozwój technologiczny w POŚ - BamarTech w dążeniu do doskonałości

artykuł promocyjny


Projektując nasze urządzenia staramy się spełnić najważniejsze regulacje prawne, zapewnić funkcjonalność i komfort użytkowników, bezawaryjność i łatwość instalacji dla instalatorów. Posiadamy nowoczesny zakład produkcyjny i rozwinięte kompetencje inżynieryjne, które pozwalają nam tworzyć innowacyjne produkty oraz rozwiązania w obszarze oczyszczalni. To właśnie tutaj, niedaleko Wolsztyna, od niedawna powstaje nowa oczyszczalnia ActivSolid-R.

 

bamar tech oczyszczalnia przydomowa

fot.: BamarTech

 

Czym właściwie jest oczyszczalnia ASR? 

 

ASR to biologiczna oczyszczalnia ścieków z innowacyjnym systemem natleniająco-odświeżającym. Precyzyjnie zaplanowany proces recyrkulacji ścieków oczyszczonych odświeża i natlenia ścieki surowe, redukując powstawanie nieprzyjemnych zapachów oraz zapobiega powstawaniu kożucha. Innowacyjny system zraszania, recyrkulacji i mieszania ścieków surowych ze ściekiem oczyszczonym pozwala pozbyć się odorów, a jednocześnie zachowuje najważniejsze funkcje osadnika wstępnego. Ścieki w reaktorze biologicznym są całkowicie pozbawione części stałych, więc unikamy ryzyka zapchania pompy i kolmatacji drenażu.

 

Jak i dlaczego powstała nowa oczyszczalnia ASR?

 

Zmieniająca się otaczająca nas rzeczywistość, postęp technologiczny i informatyczny skłaniają nas do przyglądania się aspektom funkcjonalno-użytkowym naszych produktów. Nasz kraj staje się coraz piękniejszy, a potencjalni klienci coraz bardziej cenią sobie komfort, estetykę i ekonomię urządzeń codziennego użytku. Dlatego postanowiliśmy solidnie przeanalizować rynek POŚ.

Od ośmiu lat mamy w ofercie cieszący się dużą popularnością nasz flagowy produkt - biologiczną oczyszczalnię ścieków SBR BioSolid. Sprawuje się świetnie, ale jak wiadomo, nie ma rozwiązań doskonałych, zawsze można coś poprawić. Podejmując wyzwanie skonstruowania nowej innowacyjnej oczyszczalni, postanowiliśmy opierać się na doświadczeniach zebranych przez lata instalacji i serwisowania oczyszczalni BioSolid. Przeczytaliśmy wiele opinii i rozmówiliśmy się z naszymi instalatorami oraz użytkownikami przydomowych oczyszczalni ścieków. Szybka analiza pozwoliła nam na intensywną burzę mózgów i selekcję istotnych informacji. Okazało się, że kilka oczekiwań i problemów, które są bardzo ważne dla osób myślących o zakupie oczyszczalni ścieków.Okazało się, że kilka oczekiwań i problemów, które są bardzo ważne dla osób myślących o zakupie oczyszczalni ścieków. Okazało się, że wśród osób rozważających zakup przydomowej oczyszczalni, powtarzają się podobne oczekiwania i problemy.

 

Bezobsługowa, cicha, niewidoczna w ogrodzie, bezawaryjna, bezzapachowa – czy to w ogóle możliwe?

 

Oczyszczalnia ścieków bezobsługowa dosłownie nie istnieje, ale możemy zminimalizować jej obsługę. Wykorzystanie nowoczesnej elektroniki i wysokiej jakości podzespołów pozwala osiągnąć ten efekt. Niezawodny sterownik steruje całym procesem oczyszczania ścieków, eliminując konieczność ingerencji użytkownika. Istnieje również możliwość zainstalowania aplikacji ww smartfon, która przypomina o terminie dawkowania biopreparatów i wykonaniu przeglądu serwisowego.

Cicha – oczyszczalnia może emitować dźwięki podczas procesu oczyszczania, które są uciążliwe dla użytkownika. Dlatego wyposażyliśmy w standardzie ASR w tłumik drgań akustycznych i ciche dmuchawy HIBLOOW XP.

Niewidoczna w ogrodzie – ograniczyliśmy ilość włazów i umożliwiliśmy wyposażenie urządzenia w pokrywę maskującą, w której może rosnąć trawa, umożliwiając ukrycie włazu w trawniku.

Bezawaryjna – osadnik wstępny i wysokiej jakości podzespoły sprawiają, że oczyszczalnia jest niezawodna. Zastosowaliśmy również wypływ awaryjny z zabezpieczeniem antykolmatacyjnym, pozwalający na użytkowanie oczyszczalni w razie przerwy w dostawie energii bez ryzyka zanieczyszczenia odbiornika awaryjnego.

Bezzapachowa – zastosowanie innowacyjnego systemu zraszania i recyrkulacji pozwoliło nam ograniczyć powstawanie odorów, zachowując podstawowe funkcje osadnika wstępnego. Przeprowadziliśmy wiele badań nad redukcją odorów, co zaowocowało innowacyjną chronioną zgłoszeniem patentowym oczyszczalnią biologiczną ActivSolid - R.

Oczyszczalnia ASR to innowacyjne i przyjazne środowisku rozwiązanie, które spełnia oczekiwania klientów, łącząc skuteczność, bezawaryjność i estetyczny wygląd.

Kontakt w sprawie produktów:

BAMARTECH
tel. 500 503 818
www: bamartech.pl
bamartech.pl/oferta
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Przydomowa oczyszczalnia ścieków - czy wymaga dużego zaangażowania w użytkowaniu?

Przydomowa oczyszczalnia ścieków - czy wymaga dużego zaangażowania w użytkowaniu?

Budując dom na działce bez dostępu do kanalizacji powinniśmy zadbać o odprowadzanie... ¬ więcej...
 
Systemy pozyskiwania wody deszczowej i oczyszczalnie ścieków od Metria

Systemy pozyskiwania wody deszczowej i oczyszczalnie ścieków od Metria

Pozyskiwanie i wykorzystanie wody deszczowej to rozwiązanie, które w najbliższej... ¬ więcej...
 
Co zrobić gdy na naszej działce nie ma kanalizacji?

Co zrobić gdy na naszej działce nie ma kanalizacji?

Wiele działek budowlanych – szczególnie tych znajdujących się na wsiach... ¬ więcej...
 
All rights reserved © 2004-2024 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet
Facebook