gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

   UponorWerit

  Schell

Ferdom   
Pipelife
Eko-Bio

SFA Poland Sp. z o.o.Diamond


Ferro
Grupa Armatura
   Nibco

Invena     logo Wilo

Intersoft

  logotyp Faneco

polecamy

Wodostacja. Nowy wymiar nawodnienia od Dafi

artykuł promocyjny


Polski lider butelek i dzbanków filtrujących do wody kranowej Dafi zaprezentował swój nowy produkt. Wodostacja to dystrybutor filtrowanej wody wodociągowej. Wyróżnia się swoimi kompaktowymi wymiarami oraz łatwością podłączenia do instalacji wodnej. Produkt posiada dwie wersje – wolnostojącą i nablatową - a jego nowoczesna, stonowana stylistyka idealnie wkomponuje się w każdy rodzaj biurowego wnętrza.

Wodostacja Dafi

 

Nowy pomysł na filtrowanie wody w biurze

 

Wodostacja daje gwarancję smacznej, pozbawionej niepożądanych substancji wody. To dzięki filtrowi zainstalowanemu w dystrybutorze. Redukuje nieprzyjemny smak i zapach chloru bez zmniejszania ilości minerałów, które naturalnie występują w wodzie. Urządzenie świetnie sprawdzi się zarówno w miejscach publicznych takich jak szkoły, urzędy lub przychodnie, a także w placówkach komercyjnych np. siłowniach czy obiektach sportowych. Bezpośrednie podłączenie do wodociągu zapewnia stały dostęp do filtrowanej wody bez ponoszenia dodatkowych kosztów, związanych z dystrybucją baniaków oraz jest gwarancją uniezależnienia się od ich dostaw. Z kolei optymalna pojemność zamontowanych zbiorników na ciepłą i zimną wodę jest w stanie zaspokoić zapotrzebowanie dużej grupy osób.

 

Cechy wodostacji

 

Produkt posiada trzy programy ogrzewania wody – gorącą, w temperaturze pokojowej i zimną, co czyni go urządzeniem wielofunkcyjnym i zawsze odpowiada potrzebom użytkownika. Korzystanie z dystrybutora nigdy nie było prostsze i bardziej bezpieczne. Zamontowane w nim diody LED pozawalają na kontrolę stanu pracy urządzenia, a dzięki  blokadzie przycisku gorącej wody, można uniknąć przypadkowego uruchomienia jej wypływu. Wodostację cechuje również wysoka higiena podczas pozyskiwania wody, ponieważ użytkownik nie dotyka miejsc wypływu wody, systemu zaworów i tacy ociekowej.

Filtrowanie wody w pracy

 

Wodostacja - ekologiczne rozwiązanie

 

Produkt marki Dafi doskonale wpisuje się w ramy proekologicznych rozwiązań. Odpowiednio dobrana moc grzałki i agregatu chłodzącego sprawiają, że urządzenie jest energooszczędne. Użytkownicy wybierający ten dystrybutor również przyczyniają się do ratowania środowiska, ponieważ dzięki Wodostacji zmniejsza się zużycie jednorazowych plastikowych butelek i butli oraz emisja CO2 podczas ich transportu.

 

Zamów dystrybutor wody do pracy na abonament

 

Wodostację można wynająć w ramach dwóch abonamentów - na okres 24 lub 36 miesięcy. Producent odpowiada za darmowy dojazd do klienta oraz montaż dystrybutora. Ponadto, abonament zapewnia kompletną obsługę oraz serwis Wodostacji, w tym wymianę filtrów oraz sanityzację. Do produktu dodawany jest również podajnik do  kubków, a dobranie odpowiednich akcesoriów sprawi, że urządzenie stanie się jeszcze bardziej wydajne. Designerska karafka wypełniona wcześniej wodą z Wodostacji stanie się nieodłącznym elementem sali konferencyjnej, a bidon z wodą  na stanowisku pracy wprowadzi zdrowy nawyk częstego sięgania po wodę, dbając o prawidłowe nawodnienie.

Kontakt w sprawie produktów:

FORMASTER S.A.
tel. 41 346 48 00, 41 345 04 01, 800 703 048
www: dafi.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Inwestycja, która pozwala zaoszczędzić pieniądze

Inwestycja, która pozwala zaoszczędzić pieniądze


Koszty życia niestety stale rosną i nie mamy... ¬ więcej...

 
Komfort filtrowanej wody prosto z kranu

Komfort filtrowanej wody prosto z kranu

Coraz większą wagę przywiązujemy do tego, by urządzić kuchnię z wykorzystaniem... ¬ więcej...

 
Wodostacja. Nowy wymiar nawodnienia od Dafi

Wodostacja. Nowy wymiar nawodnienia od Dafi

Polski lider butelek i dzbanków filtrujących do wody kranowej Dafi zaprezentował... ¬ więcej...

 
armatura
All rights reserved © 2004-2022 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet