One.platform - rewolucyjne rozwiązanie konstrukcyjne mechanizmów gniazd i łączników

aktualizacja: 29-11-2016, 09:22 – artykuł promocyjny


Berker by hager stworzył rewolucyjne rozwiązanie kontrukcyjne mechanizmów gniazd i łączników - One.platform. O szczegółach opowiada Ekspert ds. osprzętu elektroinstalacyjnego firmy Hager - Marcin Nawrocki.
 

Berker by Hager

 

Co to jest one.platform?


To system opierający się na jednym mechanizmie gniazd i jednym mechanizmie łączników, które można doposażyć w dowolny sposób. Oznacza to, że na ten sam mechanizm można założyć elementy wierzchnie z różnych serii osprzętu Berker by Hager. To pierwsze takie rozwiązanie na rynku.

 

One.platform

 


Co ta zmiana oznacza dla klientów? Jakie są korzyści z one.platform?


One.platform to korzyść zarówno dla inwestora, elektroinstalatora, jak i dystrybutora naszego osprzętu. Dzięki one.platform na początku inwestycji użytkownik końcowy, inwestor może założyć same mechanizmy, a po ostatecznym projekcie aranżacji wnętrza, dokonać wyboru serii osprzętu i koloru. Wszystkie elementy centralne pasujące do one.platform sprzedawane są oddzielnie, mam tu na myśli ramki, klawisze czy pozostałe elementy centralne gniazd. Kolejną korzyścią jest możliwość wymiany osprzętu przy minimalnych kosztach. Za kilka lat dokonując zmian aranżacyjnych w mieszkaniu można na własną rękę wymienić osprzęt, wykorzystując te same mechanizmy Berker by Hager. Zakładamy jedynie nowe ramki wybierając fakturę lub kolor z dowolnej, ulubionej serii. To duża oszczędność dla klienta. Mechanizm przecież zostaje w ścianie, nie musimy kupować nowego.


One.platform jedno gniazdo wiele możliwości marka Beker by Hager

One.platform jeden łącznik wiele możliwości marka Beker by Hager

 

A jakie korzyści z one.platform odnoszą instalatorzy?


Montując instalację, wykonawca nie czeka na decyzję inwestora. Może montować mechanizmy gniazd i łączników, a klient spokojnie może później dokonać wyboru serii i koloru. Na samym końcu, już po malowaniu, instalator zakłada wybrane przez klienta elementy wierzchnie na mechanizmy. Dzięki one.platform ramki i klawisze nie leżą na budowie, nie gubią i brudzą się. Nie zapominamy też o korzyściach dla dystrybutorów. Dzięki rozwiązaniu opierającemu się na jednym mechanizmie, hurtownia zmniejsza wartość magazynu przy jednoczesnym poszerzeniu oferty. Teraz wystarczy trzymać na stanie jeden mechanizm one.platform oraz elementy centralne do wybranych serii osprzętu Berker by Hager.

 

A co z mechanizmami stosowanymi dotychczas? Czy nadal są dostępne na rynku?


Wymieniamy cały dotychczasowy osprzęt u naszych dystrybutorów. Operacja obejmuje, przede wszystkim, wymianę mechanizmów łączników i klawiszy do flagowej serii Berker B.Kwadrat. Po wymianie mechanizmów, dotychczasowe rozwiązania trafiają do naszego magazynu, gdzie będą przetrzymywane przez kilka następnych lat. Mamy świadomość, że będą one jeszcze potrzebne w celach serwisowych. Oznacza to, że przez określony czas klient będzie mógł zamówić osprzęt ze starej platformy.

 

Czy zmieniły się numery katalogowe?


Tak, niektóre numery katalogowe zmieniły się. Zmiana dotyczy mechanizmów łączników i klawiszy do serii Berker B.Kwadrat. Zmianie uległy też numery gniazd zasilających. Teraz gniazdo to dwa produkty: mechanizm i element centralny czyli dwa numery katalogowe. Wszystkie zmiany są czytelne i logiczne. Pojawił się nowy katalog, broszury oraz pojawiły się zmiany w naszym Konfiguratorze osprzętu dostępnym na stronie www.hagerhome.pl.

 

Czy zmiana numerów katalogowych zostały uwzględnione w konfiguratorze osprzętu?


Tak, jak już wspominałem, wszystkie zmiany są uwzględnione w Konfiguratorze - naszym narzędziu do wyceny i doboru osprzętu. Jednak, aby korzystać z konfiguratora znajomośćnumerów katalogowych jest zbędna. Program sam generuje numery katalogowe wybranego osprzętu, wskazuje listę elementów wraz cenami netto. Wycenę bądź listę produktów wraz z numerami możemy wydrukować, zapisać w formacie pdf czy excel, wysłać pocztą elektroniczną. To pierwszy na rynku tak rozbudowany Konfigurator, który obejmuje możliwość doboru klasycznych łączników i gniazd, ale i całej elektroniki domowej, bo przecież inwestycja, to także czujniki ruchu, regulatory temperatury i rozwiązania multimedialne.

Kontakt w sprawie produktów:

Hager Polo Sp. z o.o.
tel. +48 32 32 40 100
www: www.hager.pl www.hagerhome.pl
mail: wyślij wiadomośćZobacz także
Włączanie światła z wielu miejsc

Włączanie światła z wielu miejsc

Łącznik schodowy i łącznik krzyżowy to rozwiązania pozwalające sterować oświetleniem... ¬ więcej...

 
Czujniki ruchu - funkcje, zastosowanie

Czujniki ruchu - funkcje, zastosowanie

Czujnik ruchu to urządzenie, które automatycznie włącza światło w sytuacji,... ¬ więcej...

 
DECO Click - łączniki w stylu amerykańskim

DECO Click - łączniki w stylu amerykańskim

Łączniki w stylu amerykańskim to nowe produkty, które... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2017 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet

NEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj