Oświetlenie wystaw - 3 kroki do optymalnego oświetlenia muzeów i ekspozycji

Hewalex - patron sekcji


Jak oszczędzać pieniądze na prądzie? Wilo pomaga obniżyć rachunki

artykuł promocyjny


Jak zaoszczędzić pieniądze na prądzie? Wilo producent pomp i systemów pompowych, może pomóc w obniżeniu rachunków za energię elektryczną. W ostatnich miesiącach obserwujemy wzrost cen energii elektrycznej. Chociaż nie możemy bezpośrednio kontrolować tych cen, możemy szukać rozwiązań, które pomogą nam zmniejszyć zużycie energii. Aby zminimalizować rachunek za prąd, warto skupić się na wybieraniu energooszczędnych urządzeń. Na przykład, przy zakupie sprzętu AGD warto zwrócić uwagę na etykiety informujące o ich energooszczędności.

Zużycie energii elektrycznej

Jednym z urządzeń w gospodarstwie domowym, które zużywa dużo energii, jest pompa obiegowa. Według obliczeń przedstawionych na grafice, stara pompa obiegowa może zużywać więcej energii elektrycznej w sezonie grzewczym niż pralka czy telewizor. Rachunki za prąd związane ze standardową pompą obiegową mogą wynosić nawet ponad 600 zł rocznie.

Aby zaoszczędzić energię elektryczną, warto rozważyć wymianę konwencjonalnej pompy na energooszczędną pompę Wilo. Dzięki temu można zaoszczędzić nawet do 80% energii elektrycznej. Wizyta w kotłowni i odczytanie mocy pompy z tabliczki znamionowej pozwoli na skorzystanie z kalkulatora oszczędności Wilo, który pokaże, ile energii zużywa stara pompa obiegowa.

Doradca Wilo

Dodatkowo, istnieje darmowa aplikacja Doradca Wilo, która umożliwia obliczenie oszczędności. Aplikację można pobrać na telefon i skorzystać z Kalkulatora Oszczędności, który pomoże ustalić wysokość oszczędności. Na stronie internetowej Wilo można znaleźć informacje na temat funkcji tej aplikacji.

Doradca Wilo

Wybierając energooszczędne pompy Wilo, można zaoszczędzić znaczną ilość energii elektrycznej, co przekłada się na niższe koszty. Na przykład, wybór pompy smart Wilo-Stratos PICO może skutkować oszczędnością około 92 000 kWh, co równa się około 13 450 zł przez 15 lat.

Pompa Wilo

Planowanie projektów budowlanych z wykorzystaniem wydajnych pomp Wilo ma sens i przyczynia się do oszczędności energii. Wybierając pompy Wilo do projektu budowlanego, można osiągnąć znaczne oszczędności energetyczne.

 

Ekologiczność Wilo

 

Warto skonsultować się z zaufanym instalatorem i wymienić starą pompę na niezawodną i energooszczędną pompę Wilo. Dołącz do ekolucyjnej rewolucji i dbaj o środowisko.

 

 

Kontakt w sprawie produktów:

Wilo Polska Sp. z o.o.
tel. (22) 702 61 61
www: wilo.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Czy zbiornik na deszczówkę trzeba opróżniać na zimę?

Czy zbiornik na deszczówkę trzeba opróżniać na zimę?

Gromadzenie wody deszczowej zyskuje coraz więcej zwolenników. I nic dziwnego skoro... ¬ więcej...
 
Dach bezpieczny zimą - najlepsze rozwiązania

Dach bezpieczny zimą - najlepsze rozwiązania

Spadające z dachu zaspy śnieżne i sople, zamarzająca w rynnach i rurach spustowych... ¬ więcej...
 
Jak oszczędzać pieniądze na prądzie? Wilo pomaga obniżyć rachunki

Jak oszczędzać pieniądze na prądzie? Wilo pomaga obniżyć rachunki

Jak zaoszczędzić pieniądze na prądzie? Wilo producent pomp i systemów... ¬ więcej...
 
All rights reserved © 2004-2023 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet

Facebook