Zestaw klimatyzacji CLIM-UP SMART z regulatorem TADO

artykuł promocyjny


W ofercie marki De Dietrich pojawił się nowy zestaw. W jego skład wchodzi klimatyzator CLIM’UP SMART oraz regulator TADO SMART AC CONTROL V3+. Dzięki takiemu połączeniu obsługa urządzenia jest bardziej komfortowa, a użytkownik zyskuje szereg dodatkowych funkcji.

 

Zestaw klimatyzacji Clim Up Start

 

De Dietrich, producent zestawu klimatyzacji CLIM’UP SMART typu monosplit (pompa ciepła powietrze-powietrze), proponuje urządzenia o zróżnicowanych mocach, od 2,6 kW do 6,7 kW.

 

Klimatyzacja CLIM’UP SMART bazuje na technologii DC Inverter i składa się z jednostki wewnętrznej UMS i jednostki zewnętrznej MOSE. Zewnętrzny moduł wykorzystuje zaawansowaną sprężarkę ROTARY DC INVERTER zasilaną bardziej ekologicznym czynnikiem chłodniczym R32, 4-drogowy zawór rewersyjny, który umożliwia tryb chłodzenia/grzania oraz wentylator z możliwością zmiany prędkości. Taka konfiguracja zapewnia wszechstronność i optymalną efektywność energetyczną, nawet w trudnych warunkach.

 

Jednostka wewnętrzna posiada natomiast wentylator o regulowanej prędkości, który umożliwia rozprowadzanie powietrza w czterech kierunkach na odległość aż do 15 metrów. Jej wykonanie jest estetyczne, solidne, a dzięki nowoczesnemu designowi, także eleganckie.

 

Klimatyzator CLIM’UP SMART wyróżnia się nie tylko wysoką klasą energetyczną i skutecznością działania, ale również cichą pracą, prostotą montażu i wygodą użytkowania. Pięć trybów pracy (auto, chłodzenie, grzanie, osuszanie, wentylacja) sprawia, że urządzenie jest wszechstronne. Funkcje takie jak tryb nocny, eliminacja nawiewu zimnego powietrza  czy antybakteryjne samooczyszczenie, zapewniają komfort i higienę eksploatacji. Sterowanie urządzeniem jest proste i możliwe na odległość do 8 metrów.

 

Regulator TADO z zestawem klimatyzacji CLIM’UP SMART

 

Dodatkowo, marka De Dietrich wprowadza do oferty regulator TADO SMART AC CONTROL V3+ do zdalnej kontroli klimatyzatora CLIM’UP SMART za pomocą aplikacji TADO na smartfonie. TADO, jako niezależny producent rozwiązań Smart Home, współpracuje z serią urządzeń CLIM’UP marki De Dietrich.

Regulator Tado

Wprowadzenie zestawów składających się z klimatyzatora CLIM’UP SMART i regulatora TADO SMART AC CONTROL V3+ ułatwi korzystanie z inteligentnych funkcji na urządzeniach mobilnych.

 

Zalety regulatora TADO SMART AC CONTROL V3+ to m.in.:

  • zdalna kontrola klimatyzacji i monitorowanie temperatury;
  • intuicyjna obsługa przez aplikację na smartfonie lub asystenta głosowego;
  • funkcje takie jak wykrywanie otwartych okien, tworzenie harmonogramów czasowych pracy klimatyzatora czy geofencing;
  • wbudowane czujniki temperatury i wilgotności.

 

Marka De Dietrich nieustannie dąży do doskonalenia swojej oferty, aby dostarczyć klientom innowacyjne rozwiązania na najwyższym poziomie. Połączenie funkcjonalności klimatyzatora CLIM’UP SMART z możliwościami regulatora TADO SMART AC CONTROL V3+ oferuje użytkownikom pełną kontrolę nad komfortem termicznym w domu. Daje także możliwość korzystania z najnowszych technologii, które wpływają na poprawę jakości życia.

Kontakt w sprawie produktów:

BDR Thermea Poland Sp. z o.o.
tel. 71 71 27 400
www: www.dedietrich.pl
www.dedietrich-kotly.pl
mail: wyślij wiadomość




Zobacz także
Ogrzewanie pomieszczeń klimatyzatorem

Ogrzewanie pomieszczeń klimatyzatorem

Klimatyzatorów używamy przede wszystkim do chłodzenia powietrza w upalne dni,... ¬ więcej...
 
Zestaw klimatyzacji CLIM-UP SMART z regulatorem TADO

Zestaw klimatyzacji CLIM-UP SMART z regulatorem TADO

W ofercie marki De Dietrich pojawił się nowy zestaw. W jego skład wchodzi klimatyzator... ¬ więcej...
 
Nowa linia klimatyzatorów Multi Split - Climate 5000 M

Nowa linia klimatyzatorów Multi Split - Climate 5000 M

Climate 5000 M to nowoczesne i elastyczne rozwiązanie Multi Split. Dostępne 7 wariantów... ¬ więcej...
 
Partnerzy
logo Venture Industries Sp. z o.o.  Systherm Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji     ebm Papst       VBW   bartosz logo Wienkra    AUX        Uniwersal   Ventec    Vents Mitsubishi Electric Rosenberg Klima      armacell logo ProventGlobal-Tech Stiebel Eltron  Iglotech  Iglotech Klimor   Klima-Therm    Kaisai   Test-Therm Sp. z o.o.      logo Wigmors Daikin
All rights reserved © 2004-2023 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet




















Facebook