Wienkra


Klimatyzatory TOSHIBA HAORI - rewolucja w klimatyzacji!

aktualizacja: 23-03-2021, 11:32 – artykuł promocyjny


Toshiba słynie z wysokowydajnych rozwiązań HVAC dedykowanych do obiektów mieszkalnych oraz komercyjnych. Czołowy producent dba o najwyższą klasę efektywności oraz niezawodność oferowanych urządzeń. Najbliższy sezon to także krok w kierunku innowacji w zakresie designu.

Klimatyzator pokojowy Haori Toshiba Wienkra


Wyjątkowy klimatyzator – TOSHIBA HAORI


HAORI to klimatyzator pokojowy, który zmienia podejście do designu i estetyki w klimatyzacji mieszkaniowej. Model ten reklamowany jest hasłem „Elegancja bez granic”, co dokładnie oddaje charakter urządzenia i wskazuje na fakt, że technologia dbająca o komfort na najwyższym poziomie nie oznacza rezygnacji z urzekającego wyglądu. Najbardziej zaskakującym elementem klimatyzatora jest panel przedni składający się z materiałowej tkaniny. Rozwiązanie to z pewnością wyróżnia ten model na rynku, gdyż do tej pory nie występowało w żadnym innym tego typu urządzeniu.

Klimatyzator pokojowy Haori Toshiba Wienkra


Nazwa HAORI nie jest przypadkowa ponieważ w języku japońskim słowo „Haori” to część japońskiego stroju formalnego noszonego między innymi przez pana młodego w czasie ceremonii ślubnej jako nieodłączna, zewnętrzna część stroju, który składa się także z kimona schowanego w spodnie (hakama). Strój Haori najczęściej występuje w kolorze czarnym lub szarym, a z przodu i z tyłu znajduje się biały herb rodzinny. Tekstylny front ma właśnie nawiązywać do tradycyjnego stroju japońskiego.

Klimatyzator pokojowy Haori Toshiba Wienkra

Klimatyzator pokojowy Haori Toshiba Wienkra


TOSHIBA HAORI ozdobi każde wnętrze


Wykończenie klimatyzatora HAORI sprawia, że doskonale odnajdzie się we wnętrzach w stylu nowoczesnym, klasycznym, industrialnym, rustykalnym, glamour, vintage, art déco, czy retro. Tekstylny front jako wyposażenie standardowe występuje w dwóch kolorach – jasno i ciemnoszarym. Na życzenie klienta dostępne jest sześć opcjonalnych tkanin oraz nieskończenie wiele dostępnych na rynku materiałów do skrojenia samodzielnie, zgodnie z załączoną instrukcją i szablonem. Wystarczy zabrać szablon oraz wymarzoną tkaninę do krawca i skroić go na miarę własnego projektu! Tekstylne wykończenie modelu HAORI tworzy idealne połączenie z innymi tkaninami w pomieszczeniu pokrywającymi poduszkę, sofę, dywan, zasłony itp. zapewniając harmonię i atmosferę każdemu wnętrzu.

Klimatyzator pokojowy Haori toshiba Wienkra


Opatentowana koncepcja firmy Toshiba sprawia, że model HAORI jest wyjątkowo korzystnym rozwiązaniem do każdego wnętrza. Oryginalny i łatwy do adaptacji wygląd – wystarczy odczepić jedną i przyczepić inną tkaninę do zakrzywionego przedniego panelu, sprawia, że możemy cieszyć się nową aranżacją w dowolnym momencie. Piękno adaptacji i harmonii z wystrojem danego wnętrza wyróżnia model HAORI na tle wszystkich innych klimatyzatorów. To doskonały wybór dla każdego projektanta wnętrz lub właściciela, który stawia na własny styl.


TOSHIBA HAORI – klimatyzator doskonały

 

Japońska technologia słynąca z niezawodności oraz przełomowe podejście do designu stały się podstawą do stworzenia klimatyzatora, obok którego nie przechodzi się obojętnie. Wizualna atrakcyjność modelu HAORI jest zgodna z ogólnoświatową reputacją marki Toshiba. Jako potwierdzenie technologicznego zaawansowania HAORI można uznać uzyskanie przez model najwyższej, potrójnej klasy A (zarówno w ogrzewaniu, jak i chłodzeniu), przy niemal bezgłośnej pracy i wiodącej na rynku jakości oczyszczanego powietrza.

Klimatyzator pokojowy Haori toshiba Wienkra

Zastosowanie czynnika R32 miało na celu zminimalizowania wpływu na środowisko, a w efekcie uzyskano także wydajność energetyczną na poziomie A+++ gwarantującą najwyższe wskaźniki sezonowej efektywności energetycznej, kształtujące się na poziomie 8,6 dla SEER (chłodzenie) i 5,1 dla SCOP (ogrzewanie). Wykorzystanie innowacyjnej sprężarki rotacyjnej marki Toshiba w połączeniu z inwerterową technologią pozwoliło nam ochronę środowiska poprzez redukcję zużywanej energii i dzięki ciągłej regulacji wydajności.


Model HAORI został zaprojektowany tak, by zapewnić niemal bezgłośną pracę. Funkcja Quiet redukuje hałas jednostki wewnętrznej do ledwo słyszalnego poziomu 19 dB(A), zapewniając komfortowy wypoczynek. Ponadto agregat jednostki jest jednym z najcichszych na rynku, oferując przy nominalnej pracy zaledwie 44 dB(A), a po jego obniżeniu - przy pomocy specjalnej funkcji aktywowanej ze sterownika lub aplikacji - do 37 dB(A).

Klimatyzator pokojowy Haori toshiba Wienkra


Jeśli chodzi o jakość powietrza, model HAORI wyposażono w filtr Ultra-Pure PM2.5 firmy Toshiba, który wychwytuje do 94% drobnych cząstek stałych o średnicy od 2,5 mikrometra. Badania wykazały bliskie powiązania między dolegliwościami układu oddechowego a narażeniem na drobne cząsteczki zawieszone w powietrzu, które często przenoszą bakterie i wirusy. Jonizator plazmowy Toshiba umieszczony w HAORI wyłapuje i neutralizuje mikronowe cząsteczki (wirusy i bakterie), tworząc zdrową przestrzeń życiową.


Wysoka jakość powietrza jest utrzymywana przez długi czas dzięki takim funkcjom, jak łatwa do czyszczenia taca ociekowa czy wymiennik Magic Coil z funkcją samooczyszczania firmy Toshiba. Ponadto, innowacyjna technologia HADA Care firmy Toshiba zapewnia zaawansowaną technologię chłodzenia, która poprawia dystrybucję powietrza w pomieszczeniu i chroni poziom nawilżenia skóry. Specjalna konstrukcja i położenie żaluzji generuje pośredni przepływ, zapewniając cyrkulujące powietrze u góry pomieszczenia, co przekłada się na równomierne rozprowadzenie powietrza i zwiększenia poziomu komfortu.


Model HAORI został wyposażony w stylowy, bezprzewodowy sterownik. Nowoczesna czarna obudowa o szczotkowanej fakturze zapewnia wygląd i styl pasujący do tego eleganckiego klimatyzatora. Intuicyjne funkcje zdalnego sterowania obejmują wybór mocy nawiewu, tryb ECO w celu obniżenia rachunków za energię oraz funkcja Hi-Power do szybkiego chłodzenia lub ogrzewania. Wisienką na torcie jest magnetyczne mocowanie sterownika w uchwycie.

Klimatyzator pokojowy Haori toshiba Wienkra


Fabrycznie zintegrowany moduł Wi-Fi oznacza, że model HAORI można kontrolować ze pomocą bezpłatnej aplikacji Toshiba Home AC Control, obsługiwanej również w języku polskim.


Dzięki niej użytkownik nie tylko ma możliwość zdalnej kontroli i sterowania jednostką, ale również monitoring zużycia energii i pełne sterowanie głosowe dzięki konfiguracji z asystentem Google Home czy Amazon Alexa.
Nowa jednostka klimatyzacyjna HAORI pozwala na szybki i ułatwiony montaż naścienny dzięki optymalizacji tego procesu. Model jest w pełni kompatybilny z uniwersalną jednostką zewnętrzną typu Split oraz całym typoszeregiem jednostek Multi marki Toshiba.

Kontakt w sprawie produktów:

Wienkra Sp. z o.o.
tel. +48 12 428 55 00
www: www.wienkra.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Nowa generacja klimatyzatorów pokojowych Bosch z serii Climate: 3000i oraz 5000i

Nowa generacja klimatyzatorów pokojowych Bosch z serii Climate: 3000i oraz 5000i

Nowe klimatyzatory pokojowe Bosch to pełen zakres funkcjonalności, który pozwala... ¬ więcej...

 
Wielka rodzina klimatyzatorów ściennych!

Wielka rodzina klimatyzatorów ściennych!

Urządzenia klimatyzacyjne są obecnie dostępne dla każdego. Kiedy za oknem robi... ¬ więcej...

 
Klimatyzatory TOSHIBA HAORI - rewolucja w klimatyzacji!

Klimatyzatory TOSHIBA HAORI - rewolucja w klimatyzacji!

Toshiba słynie z wysokowydajnych rozwiązań HVAC dedykowanych do obiektów... ¬ więcej...

 
Partnerzy
logo Venture Industries Sp. z o.o.   logo ebm Papst Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji            Metalplast    Wienkra    Systherm GlenDimplex    Ventec   Lindab Vents Mitsubishi Electric Rosenberg Klima     Schiedel logo ProventGlobal-Tech  Iglotech  Iglotech Neovent Klimor   Klima-Therm      Kaisai   Test-Therm Sp. z o.o.      logo Wigmors Armacell   Daikin
All rights reserved © 2004-2021 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet