Uniwersal - urządzenia wentylacyjne


Rekuperatory MISTRAL firmy Pro-Vent we współpracy z Domem Inteligentnym

aktualizacja: 19-10-2018, 12:04 – artykuł promocyjny


Dom Inteligentny, Smart Home, internet rzeczy – to sprawy, które co raz bardziej interesują inwestorów i użytkowników nowobudowanych obiektów. Systemy zarządzania urządzeniami domowymi, instalacjami grzewczymi, wentylacyjnymi i innymi dają poczucie kontroli, bezpieczeństwa i wygody. W każdym momencie, praktycznie z każdego miejsca na świecie można sprawdzić czy np. dom jest zamknięty, rolety opuszczone, a system wentylacji mechanicznej pracuje w trybie dopasowanym pod nieobecność użytkowników.


Wygodne, zdalne zarządzanie wentylacją wkrótce dostępne!

Firma Pro-Vent nawiązała współpracę z systemem inteligentnego domu FIBARO rozszerzając tym samym ofertę o możliwość zarządzania układem wentylacji mechanicznej opartym o centrale wentylacyjne serii MISTAL PRO oraz MISTRAL SLIM.

 

Mistral Smart 300 EC - PRO-VENTMistral Pro 450 EC - PRO-VENT

Mistral Smart 300 EC                                      Mistral Pro 450 EC

Mistral Slim 600 EC - PRO-VENT

Mistral Slim 600 EC 

 

Użytkownik będzie mógł zdalnie zmienić wydajność wentylacji, włączyć wietrzenie czy sprawdzić stan czystości filtrów powietrza. Całość zarządzania wentylacją jest zaimplementowana w kompletny ekosystem domu inteligentnego FIBARO. Możliwości rozbudowania systemu wentylacyjnego sterowanego z aplikacji są ograniczone jedynie wyobraźnią instalatora.

Centrale wentylacyjne MISTRAL PRO oraz MISTRAL SLIM są skonfigurowane i zaopatrzone w ten sposób aby mogły bez przeszkód współpracować z systemem zarządzania budynkiem.

Linia central MISTAL PRO oraz MISTRAL SLIM to nowoczesne urządzenia wyposażone między innymi w wysokosprawne przeciwprądowe wymienniki do odzysku ciepła o sprawności nawet do 96%, ciche wentylatory renomowanych producentów czy energooszczędne nagrzewnice wstępne w technologii PTC. W standardzie wyposażone są we wbudowany bypass (obejście) wymiennika ciepła (rekuperatora). Pozwala to na nawiew powietrza chłodniejszego jeśli odzysk ciepła nie jest wymagany, a także na swobodną współpracę urządzeń z dedykowanym do nich płytowym Wymiennikiem Gruntowym PROVENT-GEO.

Całość zamknięta jest w lekkie urządzenie o zoptymalizowanych wymiarach.

Rekuperatory MISTRAL PRO produkowane są w wersji stojącej, w wielkościach od 450 m3/h do 2000 m3/h strumienia nominalnego powietrza.

 

manipulator - Pro-Vent

 

Rekuperatory MISTRAL SLIM to urządzenia podwieszane, w których maksymalnie obniżono wysokość. Dzięki temu można je zamontować w np. przestrzeni sufitu podwieszonego. Produkowane są w wielkościach od 300 m3/h do 1500 m3/h.

Rozbudowanie bazy urządzeń zarządzanych z poziomu jednego ekosystemu Domu Inteligentnego o system wentylacji mechanicznej daje szersze możliwości kontroli i jeszcze większe poczucie bezpieczeństwa i wygody użytkowników.

Kontakt w sprawie produktów:

Pro-Vent Systemy Wentylacyjne
tel. (77) 44 044 98; kom. 666 610 405
www: www.pro-vent.pl
mail: wyślij wiadomośćZobacz także
Klimor stawia na wszechstronność

Klimor stawia na wszechstronność

Rosnąca świadomość i oczekiwania w zakresie efektywności energetycznej, przy jednoczesnym... ¬ więcej...

 
Tarcza na smog i alergeny - jak chronić siebie i swoją rodzinę

Tarcza na smog i alergeny - jak chronić siebie i swoją rodzinę

Wraz z nadejściem jesieni oraz okresu grzewczego, jak bumerang powraca temat smogu.... ¬ więcej...

 
Właściwości i zalety zastosowania EPP

Właściwości i zalety zastosowania EPP

Spieniony polipropylen (EPP) – stale zyskuje światowe uznanie jako tworzywo... ¬ więcej...

 


Partnerzy
logo Venture Industries Sp. z o.o.   logo ebm Papst Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji       Uniwersal     Metalplast    Daikin     Ventec VTS    Lindab Rosenberg Klima   Schiedel logo ProventGlobal-Tech  Iglotech  Iglotech   Klimor   Klima-Therm   Flop System Sp. z o.o.   Kaisai   Test-Therm Sp. z o.o.      logo Wigmors Armacell   Wienkra
All rights reserved © 2004-2019 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet