System Rosenberg ECFanGrid

Jak zapewnić doskonały komfort przez cały rok

artykuł promocyjny


W celu zapewnienia doskonałego komfortu w domu w ciągu całego roku nie wystarczy jedynie kontrola temperatury. Koniecznością jest także kontrolowanie poziomu wilgotności przy jednoczesnym dostarczaniu świeżego, czystego powietrza. W zimie bowiem w wyniku ogrzewania pomieszczeń bardzo często występuje problem z wysuszaniem powietrza, co może prowadzić do podrażnień gardła, kataru i innych dolegliwości. Natomiast latem często dokucza nam zbyt zbyt wysoka wilgotność powietrza. Dzięki systemowi Ururu Sarara marki Daikin, który stanowi unikalne połączenie  funkcji nawilżania, osuszania, wentylacji i oczyszczania, możemy zapewnić sobie pożądany poziom komfortu przez cały rok.

 

Ururu Sarara

 

 

5 technik uzdatniania powietrza w jednym systemie

 

 • Funkcja szybkiego i skutecznego nawilżania powietrza, co ma korzystny wpływ na poziom komfortu w okresie zimowym


Jednostka zewnętrza posiada wbudowany unikalny moduł nawilżania, za pomocą którego pochłania wilgoć zawartą w powietrzu zewnętrznym, a następnie przekazuje ją do jednostki wewnętrznej. W odróżnieniu od standardowego nawilżacza, jednostka wewnętrzna nie musi być wyposażona w zbiornik wody, co sprawia, że nie jest potrzebne oddzielne zasilanie wodą, ani czasochłonne czyszczenie. Ponadto pozwala to także wyeliminować kwestię kłopotliwego rozwoju bakterii i innych mikroorganizmów. Podsystem nawilżający Ururudostarcza 450ml/h wody wymaganej do pełnego nawilżenia całego, dużego pokoju dziennego.

 

Ururu Sarara

 

 • Sarara - funkcja osuszania bez niepożądanego chłodzenia, znajdująca zastosowanie przede wszystkim w lecie.


Unikalna jednostka Ururu Sarara pozwala obniżyć wilgotność powietrza, utrzymując niezmienną temperaturę w pomieszczeniu. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu technologii osuszania Ekodorai, wykorzystującej jedynie część wymiennika ciepła jednostki wewnętrznej.

 

 • Wentylacja -  świeże powietrze, nawet przy zamkniętych oknach


W przeciwieństwie do konwencjonalnego klimatyzatora, Ururu Sarara zapewnia w pomieszczeniu świeże, klimatyzowane powietrze. Ururu Sarara to pierwszy system pompy ciepła do zastosowań mieszkaniowych, który - dzięki swej dużej wydajności wentylacyjnej 32 m3/h może wypełnić świeżym powietrzem pomieszczenie o powierzchni ponad 26 m2 w czasie krótszym niż dwie godziny. Co więcej, doprowadzane powietrze osiąga żądaną temperaturę bez straty ciepła.

 

 • Oczyszczanie powietrza - powietrze nieustannie oczyszczane, pozbawione alergenów

 

Ururu Sarara Daikin zapewnia wysoką jakość powietrza wewnątrz pomieszczeń dzięki technologii Flash Streamer. Powietrze jest oczyszczane z kurzu i pyłków w wyniku przepuszczenia przez układ filtrujący, a następnie fotokatalityczny filtr oczyszczający usuwa z powietrza wszelkie zapachy, takie jak: dym tytoniowy i zapachy kuchenne. Na zakończenie procesu uzdatniania powietrza, Flash Streamer usuwa wszelkie pozostałości formaldehydu, wirusów i pleśni  
 

 • Ogrzewanie i chłodzenie


System Ururu Sarara oferuje nie tylko możliwość chłodzenia w okresie letnim, lecz także zapewnia bardzo efektywne ogrzewanie zimą.

 

 

Zalety systemu Ururu Sarara

 

 • Najwyższa efektywność energetyczna, dzięki zastosowaniu zaawansowanych energooszczędnych technologii, takich jak nowa sprężarka "swing", nowy wentylator w jednostce wewnętrznej, nowy wymiennik ciepła o mniejszych wymiarach dla bardziej energooszczędnej wymiany ciepła i z podwójnym doprowadzeniem powietrza

 

Ururu Sarara

 

 • Niskie oddziaływanie na środowisko, dzięki zastosowaniu nowego czynnika chłodniczego difluorometan lub R32. W porównaniu ze standardowym czynnikiem chłodniczym R410A, R32 wykazuje łatwość recyklingu, oferuje obniżenie wpływu na środowisko o 68%, co bezpośrednio prowadzi do zmniejszenia zużycia energii elektrycznej.

 

 • Ururu Sarara

  Brak przeciagów - Jeśli 2-strefowy czujnik inteligentne oko wykryje obecność osób w pomieszczeniu, nawiew powietrza jest kierowany z dala od nich, do pustej strefy.
   

 • Oszczędność energii dzięki zastosowaniu 2-strefowego czujnika inteligentne oko. W sytuacji , kiedy w pomieszczeniu nie jest wykrywany ruch, jednostka zmienia wartość zadaną w celu oszczędzania energii po upływie 20 minut i w końcu wyłącza się całkowicie. Mniejsze zużycie energii elektrycznej jest możliwe także dzięki automatycznemu ciągłemu oczyszczaniu filtra. Pozwala to utrzymać stały przepływ powietrza, co w efekcie przekłada się ma oszczędność energii o około 25%.
   

 • Szybkie ustalenie komfortowej temperatury - podwójny wlot powietrza - ciepłe powietrza zasysane jest w górnej części a zimne z dołu, dzięki czemu jednostka może szybko ustalić odpowiednią temperaturę nawiewu.

   

  Ururu Sarara

   

 • Zawsze pod kontrolą, z każdego miejsca. Ururu Sarara można połączyć ze sterownikiem online (opcja KKRP01A), który umożliwia monitorowanie i sterowanie systemem z dowolnego miejsca, w dowolnej chwili poprzez aplikację programową lub Internet.
   

 • Łatwe sterowanie przy pomocy pilota zdalnego sterowania, na którym wyświetlana jest temperatura i wilgotność wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Pilot posiada podświetlane przyciski zapewniające łatwość obsługi w ciemności. Ponadto dzienny zegar programowany umożliwia tworzenie harmonogramów pracy urządzenia. Możemy zaprogramować go w taki sposób, aby klimatyzacja automatycznie uruchamiała się i wyłączała o określonej godzinie. Na pilocie wyświetla się informacje o bieżącym zużyciu energii.


Zobacz więcej informacji...


 

Kontakt w sprawie produktów:

Daikin Airconditioning Poland Sp. z o.o.
tel. 22 319 90 00
www: www.daikin.pl
mail: wyślij wiadomość
Zobacz także
Ogrzewanie pomieszczeń klimatyzatorem

Ogrzewanie pomieszczeń klimatyzatorem

Klimatyzatorów używamy przede wszystkim do chłodzenia powietrza w upalne dni,... ¬ więcej...
 
Zestaw klimatyzacji CLIM-UP SMART z regulatorem TADO

Zestaw klimatyzacji CLIM-UP SMART z regulatorem TADO

W ofercie marki De Dietrich pojawił się nowy zestaw. W jego skład wchodzi klimatyzator... ¬ więcej...
 
Nowa linia klimatyzatorów Multi Split - Climate 5000 M

Nowa linia klimatyzatorów Multi Split - Climate 5000 M

Climate 5000 M to nowoczesne i elastyczne rozwiązanie Multi Split. Dostępne 7 wariantów... ¬ więcej...
 
Partnerzy
logo Venture Industries Sp. z o.o.  Systherm Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji     ebm Papst       VBW   bartosz logo Wienkra    AUX        Uniwersal   Ventec    Vents Mitsubishi Electric Rosenberg Klima      armacell logo ProventGlobal-Tech Stiebel Eltron  Iglotech  Iglotech Klimor   Klima-Therm    Kaisai   Test-Therm Sp. z o.o.      logo Wigmors Daikin
All rights reserved © 2004-2023 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet
Facebook