www.centrumklima.pl


Vent4U - nowa marka w rodzinie Lindab

aktualizacja: 18-01-2022, 07:20 – artykuł promocyjny


Do rodziny Lindab od 2022 roku dołączyła nowa marka - Vent4U. Scharakteryzować można ją krótko - to wyposażenie wentylacyjne najwyższej jakości. Dzięki przekrojowej ofercie Vent4U, klient może zaopatrzyć się w cały komplet sprzętu w jednym miejscu.

Vent4U - nowa marka w rodzinie Lindab

Vent4U to marka powstała jako odpowiedź na coraz większe zapotrzebowanie branży HVAC na produkty o znakomitym stosunku jakości do ceny. To produkty zaprojektowane z najwyższą starannością i wykonane z pierwszorzędnych komponentów. Zadowalają nawet najbardziej wymagających klientów. Niewątpliwym plusem Vent4U jest ich świetna dostępność magazynowa, dzięki czemu po złożeniu zamówienia można je potrzymać niemalże od ręki.

Vent4U - nowa marka w rodzinie LindabVent4U - nowa marka w rodzinie Lindab

Vent4U to wyposażenie kanałów wentylacyjnych najwyższej jakości - wśród nich nawiewniki, zawory, kratki wentylacyjne, przewody elastyczne, akcesoria i materiały montażowe. Dzięki przekrojowej ofercie Vent4U klient może zaopatrzyć się w cały komplet sprzętu w jednym miejscu. Tak jak zawsze, również w przypadku produktów, Lindab Polska zapewnia opiekę ekspertów, którzy profesjonalnie doradzą i wesprą w wyborze jak najbardziej zadowalającego wyposażenia.

Vent4U - nowa marka w rodzinie LindabVent4U - nowa marka w rodzinie Lindab

Wyłącznym dystrybutorem produktów Vent4U jest Lindab Polska. Z portfolio nowej marki można zapoznać się na stronie internetowej Lindab Polska.

Kontakt w sprawie produktów:

Lindab Sp. z o.o.
tel. (22) 250 50 50
www: lindab-polska.pl
mail: wyślij wiadomość

Zobacz także
Wielofunkcyjne narzędzie pomiarowe dla profesjonalistów od wentylacji

Wielofunkcyjne narzędzie pomiarowe dla profesjonalistów od wentylacji

Regulowanie systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, kontrolowanie przepływu... ¬ więcej...

 
Odkryj na nowo HAVACO Flexo SYSTEM! Pobierz nowy katalog produktowy!

Odkryj na nowo HAVACO Flexo SYSTEM! Pobierz nowy katalog produktowy!

Firma Ventia, generalny dystrybutor marki HAVACO w Polsce postanowiła opracować nowy... ¬ więcej...

 
HAVACO Flexo BOX PRO vs Standard. Zobacz pojedynek dwóch doskonałych systemów rozdzielaczowych. Skrzynka P8 PRO podłączona w 54 sekundy!
 
Partnerzy
logo Venture Industries Sp. z o.o.   logo ebm Papst Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji       Wienkra    Systherm    Ventec   Lindab Vents Mitsubishi Electric Rosenberg Klima     Schiedel logo ProventGlobal-Tech Stiebel Eltron  Iglotech  Iglotech Klimor   Klima-Therm    Kaisai   Test-Therm Sp. z o.o.      logo Wigmors Armacell   Daikin
All rights reserved © 2004-2022 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet