Wellisair - dezynfekujący oczyszczacz powietrza i powierzchni

aktualizacja: 07-09-2021, 10:22 – artykuł promocyjny


Opatentowane urządzenie Wellisair do oczyszczania powietrza i powierzchni wykorzystuje innowacyjne rozwiązanie - dezynfekcję z użyciem rodników hydroksylowych. Naturalne mechanizmy usuwają do 99.9 % szkodliwych zanieczyszczeń i zarazków. Świetnie sprawdza się w różnych branżach budownictwa i przemysłu - może działać bez przerwy. Atutami Wellisair jest wyjątkowo niskie zużycie energii, łatwy w obsłudze panel sterowania ze wskaźnikami alarmowymi oraz opcjca cichej pracy w trybie nocnym.

 

Wellisair - dezynfekujący oczyszczacz powietrza i powierzchniObecność w powietrzu zarazków, wirusów czy bakterii stwarzających zagrożenie dla zdrowia, martwi nas dziś bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Na rynku urządzeń wentylacyjnych do tej pory brakowało rozwiązania umożliwiającego szybką i efektywną likwidację szkodliwych drobnoustrojó, zwłaszcza urządzeń które poradziłyby sobie z oczyszczaniem powietrza na większej powierzchni - w biurze, sklepie czy miejscach użyteczności publicznej - a to tylko jeden ze sposobów zastosowania Wellisair. Na tle typowych metod dekontaminacji, Wellisair wyróżnia nowa technologia oczyszczania powietrza, wykorzystująca zaawansowane procesy utleniania AOP. To rozwiązanie bezpieczne dla ludzkiego organizmu, a więc proces oczyszczania powietrza nie wymusza na nas wychodzenia z pomieszczenia i przerywania wykonywanej czynności. Sekret tkwi w obecnych w atmosferze rodnikach hydroksylowych, w naturalny sposób eliminujących niebezpieczne dla człowieka zaniezyszczenia.  Wellisair to urządzenie o zwartej, opływowej budowie i niewielkim rozmiarom. Ma przyjazny, a jednocześnie elegancki wygląd. Będzie pasować do każdego wnętrza.

Nowa zasada działania oczyszczaczy

 

Nowa zasada działania oczyszczaczy

 

Działanie Wellisair opiera się na rozpraszaniu w ostrożny sposób znormalizowanych ilości terpenów (np. D-limonen, nadtlenek wodoru) z wewnętrznego wkładu, który reaguje z kontrolowaną emisją ozonu w bardzo małych stężeniach. W ten sposób bez przerwy wytwarza nieszkodliwe dla zdrowia rodniki hydroksylowe, czyli reaktywne formy tlenu. To proces naturalnie występujący w przyrodzie, który Wellisair naśladuje. Hydroksyle otaczają warstwę ochronną szkodliwych bakterii lub wirusów i reagują z wodorem na ich powierzchni, a następnie przemieniają je w wodę. W aktywny sposób dezynfekują powietrze i powierzchnie, usuwając bakterie, wirusy, grzyby, brzydkie zapachy czy lotne związki organiczne. Poza dezynfekcją Wellisair radzi sobie z usuwaniem związków nieulegających biodegradacji np. bifenyli PCBs czy wielopierścieniowych węglowodorów aromatycznych WWA lub PAH. Wellisair to niespotykanie czysta i bezpieczna metoda dezynfekcji powietrza.

Nowe metody oczyszczania powietrza i powierzchni w walce z koronawirusami

 

Stały poziom wysokiej jakości powietrza

 

Wewnątrz pomieszczeń zanieczyszczenia generujemy my sami w trakcie codziennej aktywności i przenosząc je z zewnątrz. Ich eliminacja powinna być prowadzona na bieżąco. Właśnie w takim celu stworzono oczyszczacz Wellisair, który może pracować 24 godziny na dobę, stale poprawiając jakość powietrza w pomieszczeniu. Jeśli tylko będziemy pamiętać o potrzebie wymiany filtra co kwartał, zyskujemy gwarancję wysokiej jakości powietrza przez cały czas.

Stały poziom wysokiej jakości powietrza - oczyszczacz powietrza WellisairStały poziom wysokiej jakości powietrza - oczyszczacz powietrza WellisairStały poziom wysokiej jakości powietrza - oczyszczacz powietrza Wellisair

 

Sprawdzona technologia

 

Rozwiązanie zastosowane w Wellisair było przedmiotem badań wielu naukowców na całym świecie, w tym przez ekspetów NASA. Z powodzeniem wprowadzono ją np. w placówkach medycznych w Angli, dla podwójnej ochrony przed infekcjami. Wellisair sprawdził się jako niezwykle skuteczny sprzęt do usuwania z powietrza szkodliwych substancji różnego typu, jak bakterie, zarazki i wirusy, szkodliwe gazy, pleśń i alergeny układu oddechowego. Wszystkie te zanieczyszczenia dezynfektor zamienia w minerał albo bezpieczne dla człowieka związki organiczne rozpuszczalne w wodzie. Urządzenie nie szkodzi środowisku – substancja oczyszczająca jest naturalnie wytwarzana w ozonie, po czym znika wraz z innymi zanieczyszczeniami powietrza, nie powodując żadnego zagrożenia ani szkód.

 

Łatwa obsługa oraz niski koszt eksploatacji

 

Wellisair to urządzenie zaprojektowane z myślą o wysokim komforcie użytkowania. Przystosowane jest do montażu na ścianie, również z akcesoriami  chroniącymi przed jego kradzieżą. Może też stać na stopce. W zależności od stopnia zanieczyszczenia powietrza, rekomendowana powierzchnia pracy urządzenia wynosi 50–60 m².

 

Oczyszczacz zużywa do 3,6 W energii, co przekłąda się na niewielki miesięczny pobór mocy. Można też zapomnieć o potrzebie kupowania i wymiany filtrów powietrza czy lamp UV.

Oczyszczacz powietrza bez kosztownych filtrów

 

Praca automatyczna z wykrywaniem poziomu zabrudzenia

 

  • Trójstopniowa sygnalizacja świetlna: CZERWONY (w pomieszczeniu są zanieczyszczenia). ŻÓŁTY (pomieszczenie jest bezpieczne, ale urządzenie nadal dezynfekuje). NIEBIESKI (pomieszczenie jest czyste). Urządzenie sygnalizuje ukończenie procesu oczyszczania.
  • Sygnał alarmowy i wykrywanie błędów
  • System z wyprzedzeniem informuje o zużyciu wymiennego filtra komunikatem na wyświetlaczu. W razie przeoczenia momentu wymiany, urządzenie wyłączy się automatycznie i wyświetli alarm, sygnalizując takie zdarzenie czerwonym światłem.
  • Czerwony znak alarmowy wyświetli się również, gdy w urządzniu nie ma wkładu albo niepoprawnie go włożono.
  • Tryb nocny - nadzwyczaj cicha praca, niezakłócająca spokojnego snu. Również wyświetlacz przyciemnia się w trybie nocnym.

Wellisair to sprzęt o szerokim wachlarzu zastosowań, który świetnie sprawdzi się w wielu miejscach - w przestrzeni publicznej, biurach, urzędach, szkołach, laboratoriach, szpitalach czy nawet w transporcie, a także prywatnych domach i mieszkaniach. Wyeliminuje wirusy i inne niepożądane substancje, pozostawiając czyste i zdrowe powietrze, którym można odetchnąć już bez żadnych obaw o swoje zdrowie.


Zapraszamy na stronę Wellisair.pl, a na niej więcej szczegółowych informacji o aktywnych, dezynfekujących oczyszczaczach powietrza oraz możliwość bezpośredniego zakupu urządzenia.

Kontakt w sprawie produktów:

Rosenberg Polska sp. z o.o.
tel. (+48) 22 720 67 73
www: www.rosenberg.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Zdecentralizowany rekuperator ścienny VCM Lindab Penny QN - Premiery Lindab 2021

Zdecentralizowany rekuperator ścienny VCM Lindab Penny QN - Premiery Lindab 2021

W ramach cyklu „Premiery Lindab 2021” firma Lindab zaprezentowała nowy... ¬ więcej...

 
Tarcza antyalergiczna i antysmogowa - recepta na alergie i smog

Tarcza antyalergiczna i antysmogowa - recepta na alergie i smog

Tarcza antyalergiczna i antysmogowa jest barierą, która niezwykle skutecznie... ¬ więcej...

 
Wellisair - dezynfekujący oczyszczacz powietrza i powierzchni

Wellisair - dezynfekujący oczyszczacz powietrza i powierzchni

Opatentowane urządzenie Wellisair do oczyszczania powietrza i powierzchni wykorzystuje... ¬ więcej...

 
Partnerzy
logo Venture Industries Sp. z o.o.   logo ebm Papst Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji         Wienkra    Systherm GlenDimplex    Ventec   Lindab Vents Mitsubishi Electric Rosenberg Klima     Schiedel logo ProventGlobal-Tech  Iglotech  Iglotech Neovent Klimor   Klima-Therm      Kaisai   Test-Therm Sp. z o.o.      logo Wigmors Armacell   Daikin
All rights reserved © 2004-2021 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet