STIEBEL ELTRON - Twój partner w branży grzewczej

artykuł promocyjny


STIEBEL ELTRON prowadzi specjalny program dla instalatorów pomp ciepła i systemów wentylacyjnych. Każdy zainteresowany może dołączyć do programu dla instalatorów i poszerzyć swoją wiedzę, dzięki doświadczonemu zespołowi specjalistów STIEBEL ELTRON.

Program partnerski

STIEBEL ELTRON to międzynarodowy koncern i jeden ze światowych liderów na rynku grzewczym- w segmentach ogrzewania wody, ogrzewania elektrycznego oraz w dziedzinie odnawialnych źródeł energii. Firma od ponad 45 lat dostarcza nowych rozwiązań i technologiii grzewczych, głównie ekologicznych pomp ciepła, wykorzystujących odnawialne źródła energii.

Program partnerski

 

„Program dla Instalatorów – Twój partner w branży grzewczej” to projekt firmy STIEBEL ELTRON, w którym instalatorzy mogą liczyć na profesjonalne wsparcie specjalistów na każdym etapie realizacji projektu. To partnerstwo, dzięki wieloletniemu doświadczeniu zespołu ekspertów SE oraz indywidualnemu podejściu do potrzeb każdego instalatora, może pomóc w owocnym rozwinięciu swojej działalności w branży instalacji grzewczych. Przystępując do programu możesz zostać profesjonalnym instalatorem STIEBEL ELTRON i dołączyć do grona czołowych polskich instalatorów.

 

Eksperci SE zapewniają kompleksową pomoc na każdym etapie realizowanego projektu (doradztwo, dobór, montaż i serwis). Instalatorzy mogą liczyć na profesjonalne doradztwo w kwestiach technicznych, obsługę eksperckiego zespołu i indywidualne podejście.

 

Know-how specjalistów ułatwi dobór urządzeń

Ważną fazą każdego projektu jest dobór odpowiednich urządzeń, które najlepiej spełnią wymagania klienta. Eksperci SE pomagają partnerom w doborze urządzeń, służąc swoją wiedzą i doświadczeniem. W ramach uczestnictwa w programie instalatorzy mają dostęp do platformy wsparcia - ToolBox. To baza porad, instrukcji i kalkulatorów, które pomogą w przygotowaniu projektu i obliczeniu zapotrzebowania energetycznego domu.

 

Ze wsparciem ToolBox można całościowo opracować koncepcję techniczną i szczegółowe rozwiązania, które instalator będzie mógł przedstawić klientowi. Uczestnicy Programu dla Instalatorów – Twój partner w branży grzewczej otrzymają pomoc w stworzeniu prezentacji techniczno-marketingowej omawiającą dobrane koncepcje, szczegóły dotyczące eksploatacji i serwisu urządzeń SE.

Program partnerski

 

Jak zostać Instalatorem STIEBEL ELTRON?

Żeby dołączyć do grona oficjalnych instalatorów STIEBEL ELTRON, należy wypełnić krótki formularz zgłoszenia do programu partnerskiego Programu dla Instalatorów – Twój partner w branży grzewczej na stronie internetowej. Po rozpatrzeniu wniosku osoba koordynująca program skontaktuje się, by omówić szczegóły.

Kontakt w sprawie produktów:

Stiebel Eltron Polska Sp. z o.o.
tel. (22) 609 20 30
www: www.stiebel-eltron.pl
mail: wyślij wiadomość


All rights reserved © 2004-2023 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet
Facebook