RED OPTIMISE: nowa generacja usług cyfrowych Carel

aktualizacja: 17-06-2021, 06:08 – artykuł promocyjny


RED Optimise to usługi cyfrowe nowej generacji. Carel wprowadził je, by zadbać o lepszą jakość i wydajność w zarządzaniu różnymi technologiami w handlu detalicznym, przemyśle, logistyce i w zastosowaniach komercyjnych. Platforma jest innowacyjna pod wieloma względami, m.in. ze względy na treść, interfejs i technologię. Stanowi idealne rozwiązanie do kontrolowania systemów i umożliwia obniżenie kosztów operacyjnych. Dzięki RED Optimise możliwa jest optymalizacja kosztów zużycia energii, konserwacji, a także lepsza jakość przechowywania produktów i wyższy komfort w pomieszczeniach.

RED Optimise

Zarządzanie całym systemem i wszystkimi połączonymi gablotami RED Optimise prowadzi poprzez portal internetowy, który zbiera i analizuje dane ze wszystkich zainstalowanych systemów i jednostek. Cenne informacje są dostarczane przez intuicyjne pulpity nawigacyjne, zaawansowane algorytmy i czytelne komunikat. Platforma przesyła też sugestie dotyczące nowych możliwości optymalizacji. Dzięki nowym rozwiązaniom monitorującym CAREL wysoki poziom cyfryzacji i łączności systemów pozwala na pozyskiwanie danych z różnych zainstalowanych technologii.Co więcej, nowy portal optymalizacji umożliwia jak najlepsze wykorzystanie tych danych, poprzez dostarczenie informacji w funkcjonalny i łatwy do porównania sposób. Różnego rodzaju technologie - oświetlenie, klimatyzacja, instalacje grzewcze, zespoły sprężarkowe, panele elektryczne, liczniki energii - produkowane są przez różnych producentów na całym świecie, z wykorzystaniem różnych rozwiązań, konfiguracji itp. i z tego powodu mogą się od siebie bardzo różnić. Mimo tego CAREL zapewnia dostęp do wszystkich informacji niezbędnych do optymalizacji. Dzięki scentralizowaniu wszystkich danych można w łatwy sposób identyfikować pojawiające się problemy, np. spadki wydajności i szybko na nie reagować, przywracając najlepsze warunki pracy.

 

Do sortowania i analizy informacji, RED Optimise wykorzystuje geolokalizację, dzięki czemu umożliwia prosty i intuicyjny przegląd kontrolowanych systemów. I tak w szybki sposób można uzyskać informacje ze wszystkich systemów z lokalnych nadzorów. Analizując i porównując informacje, można łatwo powielić optymalne konfiguracje w innych systemach. Sztuczna inteligencja umożliwia przekształcenie podstawowych danych w cenne informacje, które później mogą pomóc centrom logistycznym, sieciom sklepów i producentom w poprawie procesów i jakości pracy poprzez specjalne raporty i analizy. Co bardzo ważne, RED charakteryzuje się bezpieczeństwem infrastruktury optymalizacji, co gwarantuje ochronę informacji. Jest to możliwe dzięki szyfrowaniu danych i wykorzystaniu protokołów spełniających standardy bezpieczeństwa, a także okresowe audyty prowadzone przez Carel i partnerów.

 

IoT wspiera zrównoważony rozwój sieci handlowych

 

Rozwiązania IoT - Internetu rzeczy - ułatwiają funkcjonowanie sieci handlowych w tak ważnym dziale jak żywność. Umożliwiają utrzymanie jakości i bezpieczeństwa żywności przy optymalnym wykorzystaniu energii. To m.in. utrzymanie odpowiednich temperatur, co pozwala na optymalną konserwację świeżej i mrożonej żywności. Dzięki temu liczba odpadów może spaść nawet o 40%, a dodatkowo zmaksymalizowana zostaje efektywność energetyczna całego łańcucha dostaw, ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji, oświetlenia i innych systemów.

 

Systemy IoT, takie jak RED Optimise sprzyjają zrównoważonemu i ekologicznemu rozwojowi planety, dzięki zmniejszeniu kosztów energii i redukcji marnowania żywności w handlu detalicznym. Ostatnie 5 lat to blisko 37 mln dolarów zaoszczędzonych przez sprzedawców żywności dzięki rozwiązaniom IoT. Ilość odpadów z powodu niewłaściwej konserwacji spadła o 40 %, a emisję CO2 udało się ograniczyć o ponad 2 ml ton.

Kontakt w sprawie produktów:

ALFACO Polska Sp. z o.o.
tel. +48 71 340 05 75
www: www.alfaco.pl
www.carel.pl
www.copeland.pl
mail: wyślij wiadomość
All rights reserved © 2004-2022 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet