Rekuperatory

Kupuj i sprzedawaj na MerXu - maszyny i narzędzia budowlane dla fachowców

artykuł promocyjny


Użytkownicy ciężkiego sprzętu z pewnością docenią profesjonalne akcesoria do koparek. Innowacyjna konstrukcja narzędzia sprawia, że praca przebiega szybko i sprawnie, dzięki czemu oszczędzamy czas i pieniądze.

Kruszarka do pniaków Dipperfox Stump Crusher 850

Dipperfox Stump Crusher 850 PRO – nowoczesne, opatentowane narzędzie do skutecznego usuwania pni – pochodzi z oferty estońskiej firmy Dipperfox Ltd., produkującej akcesoria do koparek. Znak towarowy i wzór Dipperfox są obecnie chronione zarówno w Unii Europejskiej, jak i w USA.

Dipperfox Stump Crusher 850 PRO przymocowany do ramienia czerpaka może być wykorzystany we wszystkich koparkach o masie od 14 do 30 ton. Ostrza tnące szlifierki wykonane  są z bardzo wytrzymałego materiału używanego w przemyśle obronnym i napędzane przez silnik hydrauliczny oraz dynamiczną skrzynię biegów. Urządzenie tnie każdy pień do korzeni na cienkie paski. Szlifierka może zmielić 180 pni w ciągu zaledwie 1 godziny.

Kruszarka do pniaków Dipperfox Stump Crusher 850Kruszarka do pniaków Dipperfox Stump Crusher 850

Szlifierka jest odpowiednia zarówno do wyzwań leśnych, jak i miejskich. Może być stosowana w miejscach, w których konieczne jest pozbycie się pniaków w przypadku wylesiania – obszarów leśnych, gęsto zaludnionych terenów, rejonów budowy dróg i dróg świetlnych, a także obszarów linii energetycznych i serwisowania kolejowego itp.

Do tej pory odbywało się to głównie przez wykorzenienie pniaków, co jest pracochłonne i czasochłonne, a w rezultacie – cały obszar jest zanieczyszczony. Za pomocą Dipperfox pnie można po prostu zmiażdżyć, nie uszkadzając przy tym otaczającej powierzchni. W ten sposób można szybko i łatwo pozbyć się pniaków. Teraz zamiast ich czasochłonnego usuwania i marnowania paliwa oraz naruszania ziemi, Dipperfox natychmiast miele kikut i skutecznie rozwiązuje problem. Ponadto eliminuje się też kosztowny proces utylizacji wykopanych pniaków. Szlifierka Dipperfox zachowuje naturalną glebę wokół pnia i jest całkowicie przyjazna dla środowiska.

Inną ważną kwestią jest problem zakażeń leśnych i korników, który często zwalcza się metodą wiercenia pnia. Za pomocą szlifierki Dipperfox można również zapobiec rozprzestrzenianiu się zgnilizny korzeni i choroby grzybiczej, która atakuje korzenie i łodygi.

 

Merxu - przeglądaj pozostałe oferty:

 

Kontakt w sprawie produktów:

merXu
tel.
www: merxu.com/pl/
mail: pomoc@merxu.com


adres:
ul. Święty Marcin 11/7
61-803 Poznań

Budownictwo, chemia, wyposażenie biur
Natalia Sałek
e-mail: natalia.salek@merxu.com
tel.: +48 668 338 164

Elektrotechnika i oświetlenie:
Piotr Jaguś
e-mail: piotr.jagus@merxu.com
tel.: +48 534 607 894»  internetowa platforma handlowa dla firm z regionu Europy Środkowo-Wschodniej działających w sektorze B2B - dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw

» tworzy bezpieczne środowisko biznesowe, łączące zweryfikowanych kupujących i sprzedających, umożliwiając im realizowanie transakcji bezpośrednich lub poprzez zapytania ofertowe

» wspiera przedsiębiorstwa w ich cyfrowej transformacji, dzięki dostarczeniu kompleksowego narzędzia do internetowego handlu B2B w skali krajowej i międzynarodowej

poczytaj o MerXu w portalu


Zobacz także
Sprzęty, które pobierają prąd, nawet jeśli nie działają

Sprzęty, które pobierają prąd, nawet jeśli nie działają

Jak zużywać mniej prądu? Jednym z prostych sposobów jest wyłączanie nieużywanych... ¬ więcej...

 
Czym jest świadectwo charakterystyki energetycznej?

Czym jest świadectwo charakterystyki energetycznej?

Świadectwo charakterystyki energetycznej jest dokumentem określającym klasę energetyczną... ¬ więcej...

 
Efektywne oszczędzanie wody i energii w naszych domach

Efektywne oszczędzanie wody i energii w naszych domach

Wiele polskich domów kładzie dziś naprawdę duży nacisk na oszczędzanie.... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2023 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet