Usługi dla Twojego biznesu na platformie merXu

artykuł promocyjny


W styczniu 2022 merXu, międzynarodowa platforma handlowa B2B, wprowadziła nową kategorię ,,Usługi". Teraz firmy mogą prezentować prowadzoną działalność i oferować usługi za pośrednictwem internetowego serwisu. Usługobiorcy z kolei nie będą mieli problemu z wyszukaniem interesującej ich oferty spośród wszystkich kategorii merXu: Bezpieczeństwo, HoReCa, Przemysł i budowa maszyn, Budownictwo, Narzędzia, Wyposażenie biur i przedsiębiorstw, Chemia i metalurgia, Ogrzewanie i hydraulika, Elektrotechnika i oświetlenie. Dzięki merXu firmy usługowe mogą dotrzeć do większej liczby klientów.

merXu - usługi dla firm

 

Dodaj Usługę

 

Przedsiębiorcy prowadzący działalność usługową - np. w branży budowlanej - mogą zaprezentować swoją ofertę w odpowiedniej kategorii. Usługę można dodać w zakładce ,,Usługi dla Twojego biznesu > Dodaj usługę". Procedura jest prosta - warto przekonać się o tym samemu.

merXu - dodawanie usługi

 

Wypełnij formularz

 

Dalej trzeba wypełnić krótki formularz w panelu konta użytkownika, a dodana usługa powinna już być widoczna na liście wszystkich usług oferowanych w danej kategorii.

merXu - wypełnianie formularza na stronie

 

Znajdź najlepszego Usługodawcę

 

Na stronie merXu można przeglądać usługi we wszystkich kategoriach i w ten sposób łatwo i wygodnie znaleźć najlepszych wykonawców danej usługi.

merXu daje możliwość odnalezienia najlepszego usługodawcy

 

Wygoda kontaktu poprzez czat

 

W przypadku znalezienia interesującej Usługi użytkownicy merXu mogą skontaktować się z Usługodawcą poprzez czat i w bezpośredniej rozmowie dopytać o szczegóły oraz uzgodnić warunki realizacji zlecenia.

merXu - możliwość czatu z usługodawcami

Obecnie na merXu można znaleźć wiele atrakcyjnych promocji, które obowiązują zarówno na produkty, jak i na usługi:

 

  • Premia za pierwszy zakup - merXu zwraca do 1000 PLN za pierwszy zakup,
  • kasa wraca - robiąc regularnie zakupy na merXu, można uzyskać rocznie do 8000 PLN rabatu;
  • member-get-member - zachęcając innych do robienia zakupów na merXu, można odebrać 150 PLN za każde polecenie firmy, która dokona transakcji na platformie;
  • darmowa dostawa - merXu pokrywa koszty transportu międzynarodowego i krajowego do kwoty 1400 PLN.


Zarejestruj się za darmo na merXu

 

www.merxu.com
Formularz kontaktowy: www.merxu.com/pl/contact/
Tel.:  +48 600 440 450

All rights reserved © 2004-2023 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet