gorące tematy
tagi

www.centrumklima.pl


Lindab: zawsze o krok przed konkurencją

aktualizacja: 15-07-2020, 04:53 – artykuł promocyjny


Marka Lindab może poszczycić się pierwszym na świecie systemem wentylacyjnym z certyfikatem Eurovent, że jako pierwsza w Polsce otrzymała KOT-y na produkty wentylacyjne i jest jedyną w Polsce marką, która daje 10-letnią gwarancję na systemy wentylacyjne. Do tego wszystkiego dołączył nowy standard: kanały wentylacyjne wykonane ze stali o grubości 0,5 mm.


Zgodnie z wymaganiami i normami w sposobie deklarowania właściwości użytkowych wyrobów budowlanych oraz sposobie znakowania ich znakiem budowlanym, z dumą informujemy klientów i partnerów Lindab, iż przewody wentylacyjne Lindab produkowane są z najwyższej jakości stali o minimalnej grubości 0,5 mm.

 

Po raz kolejny wyprzedzamy oczekiwania i konkurencję. Wprowadzenie kolejnego, podwyższonego standardu dla produktów wentylacyjnych wpisuje się w realizowaną przez naszą firmę, strategię budowy pozycji lidera jakości – podkreśla Piotr Wolak, Prezes Zarządu Lindab. Od wielu lat wytyczamy nowe trendy, podwyższamy standardy a poprzez najwyższą jakość wyrobów oferujemy dodatkowe korzyści naszym partnerom biznesowym i końcowym użytkownikom. Możemy z absolutną pewnością powiedzieć, że jeżeli procesy doboru surowca, produkcji, projektowania, montażu i konserwacji będą przebiegać zgodnie ze Standardem Lindab, dostarczą Państwo swoim Klientom system wentylacyjny o najwyższej jakości, zapewniający optymalny przepływ świeżego i zdrowego powietrza w każdym budynku.


Standard Lindab to znany w branży, wyznacznik zgodności z najwyższymi normami, który jest  potwierdzony deklaracjami, certyfikatami, w tym prestiżowym certyfikatem Eurovent i jedyną na polskim rynku 10-letnią gwarancją producenta.

Lindab: zawsze o krok przed konkurencją

Lindab: zawsze o krok przed konkurencją

 

Co oznacza 10-letnia gwarancja na systemy Lindab?

 

Oczekiwania Klientów w zakresie precyzji wykonania, efektywności energetycznej, trwałości i systemów wentylacyjnych stale rosną. Parametry takie jak powłoka ocynku, grubość blachy czy średnicę rury można zweryfikować przy pomocy ogólnie dostępnych narzędzi.


Niestety, bardzo istotne parametry takie jak szczelność wymagają specjalistycznych urządzeń pomiarowych, a do weryfikacji rodzaju stali, kluczowego dla trwałości produktu, konieczne są bardzo kosztowne testy laboratoryjne. Inwestorzy nawet po przeprowadzeniu takich testów nie mają pewności, że kolejna partia produkcyjna będzie wykonana z takich samych surowców. Przy większości realizacji muszą więc zaufać deklaracjom producenta. Sytuację dodatkowo komplikuje fakt, że odpowiedzialność za jakość tych systemów spoczywa wyłącznie na barkach Inwestorów, a ewentualne problemy takie jak korozja, biała rdza, odporność na uszkodzenia mechaniczne czy odbarwienia mogą ujawnić się wiele miesięcy lub lat po instalacji.


Jako pierwsza firma na polskim rynku marka Lindab wprowadziła bezpłatną 10-letnią gwarancję na wszystkie okrągłe systemy wentylacyjne Lindab i Centrum Klima. Oficjalna gwarancja wystawiana bezpośrednio przez Lindab została doceniona przez inwestorów, architektów, inspektorów budowlanych i odbiorców końcowych, gdyż zapewnia partnerom biznesowym dodatkową przewagę na bardzo konkurencyjnym rynku.

Lindab: zawsze o krok przed konkurencją

Poprzez stałe udoskonalanie procesów, wykorzystywanie maszyn produkcyjnych światowej klasy, a także zbudowaniu sieci zaufanych dostawców, Lindab jest w stanie produkować najwyższej jakości systemy wentylacyjne z praktycznie 100% powtarzalnością parametrów i uzyskać stałe, niezmieniające się przez lata właściwości stali i powłoki ocynku.


Więcej informacji na:
Certyfikat Eurovent dla systemów Lindab i Centrum Klima
10-letnia Gwarancja Lindab

Kontakt w sprawie produktów:

Lindab Sp. z o.o.
tel. (22) 250 50 50
www: lindab-polska.pl
mail: wyślij wiadomość


rekuperatory.pl

Zobacz także
System rozdzielaczowy HAVACO Flexo System, już dostępny prosto z magazynu również w średnicy 90 mm!

System rozdzielaczowy HAVACO Flexo System, już dostępny prosto z magazynu również w średnicy 90 mm!

System rozdzielaczowy HAVACO Flexo System to kompletne rozwiązanie dystrybucji powietrza,... ¬ więcej...

 
Analizatory Mastercool Spartan

Analizatory Mastercool Spartan

Nowoczesne, inteligentne analizatory Mastercool serii SPARTAN, wyposażone zostały... ¬ więcej...

 
Oleje Next do systemów chłodniczych i klimatyzacyjnych

Oleje Next do systemów chłodniczych i klimatyzacyjnych

Przedstawiamy nowość na polskim rynku – oleje do systemów chłodniczych... ¬ więcej...

 
Partnerzy
logo Venture Industries Sp. z o.o.   logo ebm Papst Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji       Uniwersal     Metalplast    Wienkra GlenDimplex    Ventec      Lindab Free Polska Rosenberg Klima     Schiedel logo ProventGlobal-Tech  Iglotech  Iglotech   Klimor   Klima-Therm      Kaisai   Test-Therm Sp. z o.o.      logo Wigmors Armacell   Daikin
All rights reserved © 2004-2020 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet