Zdrowa woda zawsze przy Tobie

aktualizacja: 29-06-2021, 12:11 – artykuł promocyjny


Zdrowy styl życia nierozerwalnie wiąże się z odpowiednim nawadnianiem organizmu. I to bez względu na to, czy uprawiamy regularnie sport, czy preferujemy umiarkowane spacery. Wodę trzeba pić regularnie, czyli również poza domem. Marka Dafi prezentuje rozwiązanie idealne dla każdego, komu na sercu leży dbałość o środowisko oraz kto ceni aktywny tryb życia. Mowa tu o butelce filtrującej Dafi, która nie zawiera szkodliwego Bisfenolu A i jest dopuszczona do kontaktu z wodą. Ma ona ergonomiczny kształt oraz korzystne gabaryty, dzięki czemu sprawdzi się przy każdej formie ruchu. Teraz możesz mieć zdrową wodę zawsze przy sobie i to bez obaw o jakość wody kranowej, z której korzystasz. Używając butelki filtrującej jednocześnie oszczędzasz pieniądze i dbasz o środowisko.

 

Butelka filtrująca do wody kranowej

 

Zdrowa woda zawsze przy sobie - butelki filturujące Dafi

Jeden wymienny filtr zastępuje 300 półlitrowych butelek PET, dzięki czemu do środowiska nie trafia rocznie ok. 26,4 kg plastiku!


Na spacer, do pracy, w podróży...

 

Butelka filtrująca dostępna jest w 3 pojemnościach. Najmniejsza pojemność 0,3 l została stworzona z myślą o najmłodszych. Butelkę 0,5 l można wygodnie zabrać ze sobą na spacer lub do pracy. Największa 0,7 l sprawdzi się na siłowni czy podczas dalekich podróży.

Butelka filtrująca do wody kranowej

fot.: Przezroczysty bidon ma ciekawy wygląd, dzięki czemu butelka jest atrakcyjna również dla najmłodszych

 

Ekologiczna i zdrowa woda...

 

Poręczna butelka wyposażona jest w wymienny co miesiąc filtr, który usuwa smak i zapach chloru z wody kranowej. Zawarty w nim naturalny węgiel aktywny otrzymuje się z łupin orzecha kokosowego. Produkt jest Butelka filtrująca do wody kranowejbezpieczny dla zdrowia, co potwierdzają systematyczne badania i uzyskane certyfikaty. Zastosowanie filtra daje nam pewność, że w wodzie pozostanie niezmieniona ilość minerałów naturalnie w niej występujących (głównie wapnia i magnezu), dzięki czemu zachowa ona cenne dla zdrowia pierwiastki. Bycie świadomym konsumentem to także dbanie o środowisko i redukcja wytwarzanych śmieci. Butelka filtrująca jest wykonana z tworzywa PET, ale nie oznacza to, że jest ona jednorazowa. Nie należy też sugerować się piktogramem umieszczony na butelce - określenie rodzaju tworzywa i sposobu jego recykling - jest to symbol 1 w trójkącie, a cyfra jest porządkowa. Butelkę można używać wielokrotnie, co potwierdzają badania przeprowadzone przez niezależną instytucję.

 

  • Butelka filtrująca do wody kranowejbutelka jest wielokrotnego użytku
  • nie można jej wyparzać i myć w zmywarce
  • została wyprodukowana w Polsce z najwyższej jakości surowców
  • 1 filtr może zastąpić aż 300 jednorazowych butelek o pojemności 0,5 litra. Dodatkowo jednorazowe butelki mogą zawierać szkodliwy dla zdrowia Bisfenol A, którego nie znajdziemy w butelce Dafi. 
  • 1 filtr zapewnia wydajność ok. 150 l wody miesięcznie
  • jest trwała, lekka i poręczna - waży zaledwie 33 g.
  • posiada obrotowy datownik, który przypomina o comiesięcznej wymianie filtra
  • ma wygodny korek sportowy, który zapewnia również szczelność w czasie aktywności
  • w sprzedaży dostępne są także wymienne nakrętki, dzięki czemu butelka może nam służyć jeszcze dłużej
  • dostępna jest w wielu opcjach kolorystycznych, a każdy można dodatkowo zaprojektować własną butelkę

 

To takie proste...

 

Korzystanie z butelek filtrujących Dafi jest dziecinnie proste. Wystarczy butelkę napełnić wodą z kranu, umieścić  w niej filtr i już możemy cieszyć się czystą wodą gdziekolwiek się znajdziemy.

Butelka filtrująca do wody kranowej

Woda w butelce filtrującej jest zawsze świeża. Zalecane jest przestrzeganie okresu przechowywania wody do 12 godzin, co daje nam pewność dobrego smaku wody. W przypadku, gdy wiemy, że nie wykorzystamy pełnej pojemności butelki pamiętajmy by napełniać ją, np. tylko do połowy, co pozwoli ograniczyć niepotrzebne straty wody. 12 godzin to maksymalny czas przechowywania również wody butelkowanej czy kranowej.

Przed każdym napełnieniem butelki warto ją umyć. W tym celu wystarczy ciepła woda z płynem do mycia naczyń lub zwykłe przepłukanie. Butelki filtrującej nie należy wyparzać ani myć w zmywarce (wysoka temperatura może spowodować odkształcenie lub całkowite zniszczenie produktu). Butelkę można myć wodą o temp. do 50 stopni C. Butelkowy filtr węglowy można wyparzać w osobnym naczyniu. Zalecany czas sterylizacji wrzątkiem: 60 sekund.

Kontakt w sprawie produktów:

FORMASTER S.A.
tel. 41 346 48 00, 41 345 04 01, 800 703 048
www: dafi.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Komfort filtrowanej wody prosto z kranu

Komfort filtrowanej wody prosto z kranu

Coraz większą wagę przywiązujemy do tego, by urządzić kuchnię z wykorzystaniem... ¬ więcej...

 
Wodostacja. Nowy wymiar nawodnienia od Dafi

Wodostacja. Nowy wymiar nawodnienia od Dafi

Polski lider butelek i dzbanków filtrujących do wody kranowej Dafi zaprezentował... ¬ więcej...

 
Filtrowana woda prosto z kranu. Flow Comfort - nowy system filtrujący wodę od Dafi

Filtrowana woda prosto z kranu. Flow Comfort - nowy system filtrujący wodę od Dafi

Doskonale wiemy, jak ważną kwestią jest oczyszczanie wody pitnej. Najlepszą drogą... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2022 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet