Centrale grzewcze nadmuchowe kontenerowe SAYMON-Kroll - typu HM

aktualizacja: 23-01-2018, 12:33 – artykuł promocyjny


Urządzenia wymiennikowe z odprowadzaniem spalin, kompletne z palnikiem olejowym i oprzyrządowaniem oraz z armaturą do podłączenia zbiornika olejowego. Konstrukcja kompaktowa - kontenerowa, wygodna do transportu,przystosowana do eksploatacji bezpośrednio na zewnątrz.  

Centrale grzewcze nadmuchowe kontenerowe SAYMON-Kroll - typu HMOpcjonalnie dostępne są z palnikiem uniwersalnym SAYMON-Kroll na oleje przepracowane, śrdniociężkie i roślinne oraz z palnikiem SAYMON na gaz ziemny lub płynny. Przystosowane do pracy z termostatem lub pełną automatyką. Wyposażone w cichobieżną i wydajną dmuchawę, gwarantującą możliwość podłączenia różnej konfuguracji rozdzielaczy i węży ciepłego powietrza, z opcjonalnym modułem, także w systemie recyrkulacyjnym. Wysoki spręż zapewnia możliwość stosowania długich węży i dogodnego rozprowadzenia ciepłego powietrza. Komora spalania i wymiennik ze stali szlachetnej. Jednoprzewodowa instalacja olejowa z odpowietrzaniem. Podgrzew oleju i dyszy. Pewność zapłonu w niskich temperaturach. Wysoka sprawność do 93%. Najwyższa dla tego rodzaju urządzeń. Obudowa z blachy ocynkowanej, malowanej proszkowo. Wszystkie podzespoły są zabudowane i zabezpieczone przed dostępem osób trzecich.  

Idealne do ogrzewania obiektów, hal, namiotów, magazynów. Sprawdzają się wszędzie, zarówno w budownictwie, przy pracach remontowo-budowlanych, w ogrodnictwie, hodowli, produkcji oraz w usuługach i w handlu. Komfortowe ogrzewanie markowym urządzeniem zapewnia przyjemne ciepło zimą, a latem urządzenie również jest użyteczne, gdyż zapewnia przyjemną wentylację.
 

Centrale grzewcze nadmuchowe kontenerowe SAYMON-Kroll - typu HM

 

Jakość urządzeń gwarantowana jest europejskimi normami CE oraz światowymi certyfikatami QS-System, EQnet a także IO 9001.
 

Kontakt w sprawie produktów:

P.H.U Saymon Sp. z o.o.
tel. (58) 664 92 96
www: saymon.eu
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Winterwarm Polska - jakie są innowacje i trendy technologiczne w ogrzewaniu

Winterwarm Polska - jakie są innowacje i trendy technologiczne w ogrzewaniu

Przemysł budowlany mocno się zmienia, a rynek ogrzewania przechodzi tę metamorfozę... ¬ więcej...

 
Oszczędzanie energii - dwa rozwiązania z jednej ręki

Oszczędzanie energii - dwa rozwiązania z jednej ręki

Brama WinSelf i nagrzewnica EH to skuteczny system i niezawodna technologia od Winterwarm,... ¬ więcej...

 
Jakie ogrzewanie na taras, balkon, do altany

Jakie ogrzewanie na taras, balkon, do altany

Taras to ważna część każdego domu oraz mieszkania. Decydując się na przedłużenie... ¬ więcej...

 
Partnerzy
logo Venture Industries Sp. z o.o.   logo ebm Papst Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji         Wienkra    Systherm GlenDimplex    Ventec   Lindab Vents Mitsubishi Electric Rosenberg Klima     Schiedel logo ProventGlobal-Tech  Iglotech  Iglotech Neovent Klimor   Klima-Therm      Kaisai   Test-Therm Sp. z o.o.      logo Wigmors Armacell   Daikin
All rights reserved © 2004-2021 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet