gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

GlenDimplex   logo Daikin

Junkers

BuderusHewalex

nVent     Galmet
   

EsbeRoth Polska

   Schiedel   Pipelife    

Kospel    NTS Energy

Stiebel Eltron Radox Radiators

Ferdom


Instal-Projekt

logo Wilo   De Dietrich

ZĘBIEC   Zakład Metalowo-Kotlarski SAS

Metalbet    REGULUS-system
Imers
  

Intersoft

  Grupa Armatura

FENIXLindab

Akra    Immergas

znajdź fachowca

NTS Energy


Wykorzystaj energię ziemi - nowoczesne pompy ciepła Alterra marki alpha innotec

aktualizacja: 16-10-2017, 10:47 – artykuł promocyjny


Wybierając domową instalacje cieplną chcemy, by zapewniała komfort przez cały rok, a jednocześnie była możliwie najtańsza w eksploatacji. Jednak czy taki kompromis jest możliwy? Ależ oczywiście! Nowoczesne gruntowe pompy ciepła z serii Alterra marki alpha innotec nie tylko zapewnią odpowiednią temperatur przez cały rok, ale będą też łaskawe dla naszej kieszeni i… ucha.
 

pompy ciepła alterra

>>> Zobacz więcej informacji o pompach ciepła z serii Alterra marki alpha innotec


Rosnące koszty związane z ogrzewaniem sprawiają, że podczas budowy domu coraz więcej osób rezygnuje z tradycyjnych systemów ogrzewania opartych o paliwa kopalne i decyduje się na alternatywne źródła energii. Jednym z nich są gruntowe pompy ciepła, które energię potrzebną do ogrzania domu pobierają bezpośrednio z gruntu, łącząc przy tym wydajność z niskimi kosztami eksploatacji. Przykładem takich urządzeń są pompy z najnowszej rodziny alpha innotec Alterra, jakie na polski rynek wprowadziła firma Hydro-Tech.

 

 

Alterra - wydajność przez cały rok

 

Jednym z najważniejszych współczynników charakteryzujących pompy ciepła jest COP określający sprawność danego urządzenia. Im jest on wyższy, tym mniej energii elektrycznej będzie konieczne do produkcji odpowiedniej ilości ciepła. Dzięki zastosowaniu najnowszych osiągnięć techniki grzewczej, rodzina Alterra charakteryzuje się doskonałymi osiągami w zakresie oszczędności energii. Współczynnik COP na poziomie 5,00 lub wyższym, oraz optymalnie dobrana izolacja zasobnika ciepła, pozwalają ograniczyć do minimum straty energii. Zapewnia to oczekiwany komfort w pomieszczeniach, a jednocześnie utrzymuje koszty ogrzewania na poziomie, który nie jest zbytnim obciążeniem dla domowego budżetu.
 

gruntowe pompy ciepła alpha innotec alterra


Co więcej, pompy Alterra można z powodzeniem zintegrować z instalacją solarną lub fotowoltaiczną, co pozwala stworzyć kompleksową instalacje grzewczą, w maksymalny sposób wykorzystująca odnawialne źródła energii. Kolejnym atutem produktów z serii Alterra firmy alpha innotec jest ich wszechstronność – dzięki możliwości rozbudowania o funkcje chłodzenia, zapewniają komfort nie tylko zimą, ale również w trakcie upalnego lata.

 

 

Wszechstronny i cichy strażnik komfortu

 

Projektanci z firmy alpha innotec wzięli też pod uwagę fakt, że bardzo często miejsce domowej centrali cieplnej nie jest już w odizolowanym i ustronnym miejscu. Konieczność maksymalnego wykorzystania przestrzeni wymaga umieszczenia jednostki głównej w miejscu ogólnie dostępnym.
 


Dlatego też modele z rodziny Alterra charakteryzują się wyjątkową stylistyką oraz nienaganną jakością wykonania, co sprawia, że urządzenie staje się ozdobą pomieszczenia. Co więcej, ich niezwykle wysoka kultura pracy (generowany hałas to jedynie 31 dB) sprawia, że nie przeszkadza osobom znajdującym się nawet w niewielkiej odległości.
 

gruntowe pompy ciepła alpha innotec alterra


Nowa generacja pomp gruntowych z rodziny Alterra marki alpha innotec powstała, by zapewnić domownikom komfort i wygodę, przy jednoczesnym zminimalizowaniu kosztów eksploatacji. Zastosowanie najnowszych technologii oraz rozwiązań pozwoliło stworzyć urządzenia wyjątkowo sprawne i niezwykle wszechstronne, dzięki czemu seria Alterra firmy alpha innotec pozwala służyć przez cały rok.
 

Kontakt w sprawie produktów:

alpha innotec - pompy ciepła.
Przedsiębiorstwo Hydro-Tech Konin:
wyłączny przedstawiciel marki w Polsce

tel. 58 778 90 90
www: www.alphainnotec.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Naturalny czynnik R290 w pompach ciepła alpha innotec

Naturalny czynnik R290 w pompach ciepła alpha innotec

O tym, że przyszłość branży pomp ciepła należy do naturalnych czynników... ¬ więcej...

 
Naturalne chłodzenie w gruntowych pompach ciepła

Naturalne chłodzenie w gruntowych pompach ciepła

Współczesny inwestor coraz częściej docenia komfort i kompleksowe rozwiązania... ¬ więcej...

 
Monoblokowa pompa ciepła HPA-O Premium STIEBEL ELTRON

Monoblokowa pompa ciepła HPA-O Premium STIEBEL ELTRON

STIEBEL ELTRON oferuje szeroką gamę wysokowydajnych pomp ciepła do ogrzewania, przygotowania... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2020 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet