gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

GlenDimplex   logo Daikin

Junkers

BuderusHewalex

nVent     Galmet
   

EsbeRoth Polska

   Schiedel   Pipelife    

Kospel    NTS Energy

Stiebel Eltron Radox Radiators

Ferdom


Instal-Projekt

logo Wilo   De Dietrich

ZĘBIEC   Zakład Metalowo-Kotlarski SAS

Metalbet    REGULUS-system
Imers
  

Intersoft

  Grupa Armatura

FENIXLindab

Akra    Immergas

znajdź fachowca

Instal-Projekt - grzejniki


Instal-Projekt zmienia się dla Ciebie

aktualizacja: 09-11-2015, 07:56 – artykuł promocyjny


Choć INSTAL-PROJEKT jest jednym z liderów polskiej branży grzewczej, nie przestaje szukać nowych, lepszych rozwiązań, tworzyć nowe pomysły, kreować trendy. Wprowadzone właśnie do oferty nowe produkty, nowy podział oferty i nowy wizerunek firmy to inspiracja, by sięgnąć poza granice… możliwości, wyobraźni i pomoc, by każdy klient mógł łatwo znaleźć produkt idealnie dopasowany do swoich potrzeb.

INSTAL-PROJEKT dostarcza co 3 grzejnik łazienkowy w Polsce i ma ponad 4,5 mln zadowolonych użytkowników. Taka pozycja zobowiązuje do dalszego rozwoju. W nowych katalogach znajdziemy pełną ofertę podzieloną na siedem przejrzystych grup z niezwykle czytelnymi opisami. Dzięki specjalnemu systemowi piktogramów szybko odkryjemy ponad 20 nowości i całe mnóstwo produktów zmodyfikowanych technicznie oraz wzorniczo. Zgodnie z hasłem „Nadajemy rytm” produkty INSTAL-PROJEKT cechuje elegancka i harmonijna powtarzalność, wnosząca w nasze otoczenie porządek.

 

INSTAL-PROJEKT - grzejnik STANDARDINSTAL-PROJEKT - grzejnik INVENTIO

fot.: grzejnik Standard                                    fot.: grzejnik Inventio

 

Nowy podział oferty i system oznaczeń pozwala szybko odnaleźć produkty o najważniejszych dla nas funkcjach i cechach. Rozmiary, moc, wydajność, rodzaje podłączeń, dostępne akcesoria i wykończenia – wszystkie te parametry są przejrzyście oznaczone i proste do odczytania. Łatwo możemy zrozumieć dlaczego dany grzejnik określono mianem „Kompaktowego mocarza” lub „Zmiennego artysty”. A jeśli dodamy do tego liczne akcesoria w postaci grzałek, półek, relingów i wieszaków, z pewnością docenimy bogactwo rozwiązań oferowanych przez firmę INSTAL-PROJEKT i kompleksowość tej oferty.

 
INSTAL-PROJEKT nie ograniczył się w nowych materiałach promocyjnych do prezentacji funkcjonalnych walorów swoich grzejników. Zgodnie z aktualnymi trendami grzejnik to coraz częściej nie tylko element instalacji grzewczej, ale także piękny, dekoracyjny przedmiot. Widać to znakomicie na artystycznych zdjęciach znanego polskiego fotografa Szymona Brodziaka – grzejniki INSTAL-PROJEKT budzą emocje! Podziw, zachwyt, zaskoczenie, ciekawość, dumę, przypływ energii i dobrego samopoczucia lub po prostu radość! Tylko od nas zależy, które z tych emocji zapragniemy wprowadzić do naszego otoczenia. Wybierając ciekawy kształt, nietypowy kolor czy wreszcie lokując grzejnik na eksponowanym miejscu we wnętrzu, możemy osiągnąć efekt, który przekroczy nasze wyobrażenia.

 

INSTAL-PROJEKT - grzejnik RETTOINSTAL-PROJEKT - grzejnik ASTRO

fot.: grzejnik Retto                                         fot.: grzejnik Astro
 


W kreatywnym traktowaniu grzejników przydatna będą także nowe palety kolorów INSTAL-PROJEKT – 37 kolorów podzielonych na cztery grupy: intensywne „Fashion Colours”, szykowne i eleganckie „Top Colours”, smakowite, naturalne „Vanilla & Pepper” oraz klasyczne „Black & White”. Dzięki temu podziałowi oraz dostosowaniu kolorów do aktualnej kolorystyki panującej na rynku wnętrzarskim łatwo znaleźć kolor pasujący do naszego wnętrza i podkreślający jego niepowtarzalną atmosferę. Dopełnieniem nowych materiałów firmy INSTAL-PROJEKT są zamieszczone w folderze i katalogu  przejrzyste porady, mówiąc między innymi  na co należy zwrócić uwagę przy doborze grzejników. Trzy dekady doświadczenia ekspertów firmy sprawiły, że techniczne zawiłości są tu omówione jasno i prosto, w sposób zrozumiały dla wszystkich. Zaś wszystkich poszukujących oszczędności zainteresują z pewnością rady dotyczące ekonomicznego ogrzewania.

 

Kontakt w sprawie produktów:

INSTAL-PROJEKT Gawłowscy, Ścierzyńscy Sp. J.
tel. 054 235 59 05
www: www.instalprojekt.com.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Nowe klimakonwektory Aermec FCZ-H przeciwko wirusom

Nowe klimakonwektory Aermec FCZ-H przeciwko wirusom

Pandemia wywołana przez koronawirusa COVID-19 pokazała, jak ważne jest wprowadzenie... ¬ więcej...

 
REGULUS-system - grzejniki ścienne i kanałowe do ogrzewania i chłodzenia - TOP 2020

REGULUS-system - grzejniki ścienne i kanałowe do ogrzewania i chłodzenia - TOP 2020

Chłodzenie pomieszczenia za pomocą pompy ciepła jest możliwe tylko wtedy, gdy posiadamy... ¬ więcej...

 
Ociepl wnętrze za pomocą kolorystyki

Ociepl wnętrze za pomocą kolorystyki

Największą popularnością cieszą się wnętrza ciepłe i przytulne. Niemal każdy... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2020 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet


regulus