zwiń

gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

GlenDimplex  ZĘBIEC

BuderusJunkers

Hewalex

nVent     Galmet

Salus
   

EsbeRoth Polska

   Schiedel   Pipelife    

Kospel    NTS Energy

Stiebel Eltron Radox Radiators

Ferdom

Grupa Armatura

Imers
FENIX

logo Wilo
   De Dietrich

logo Daikin    Zakład Metalowo-Kotlarski SAS

Metalbet  REGULUS-system
Instal-Projekt  Verano Konwektor

Intersoft

Akra
    Immergas

znajdź fachowca

Junkers - patron


Nowa generacja produktów od AFRISO - obrotowe zawory mieszające ARV ProClick i siłowniki elektryczne ARM ProClick

aktualizacja: 25-09-2017, 05:05 – artykuł promocyjny


Projektując nową generację obrotowych zaworów mieszających ARV ProClick i siłowników elektrycznych ARM ProClick firma AFRISO kierowała się podobną filozofią, jak w przypadku zmiany generacji termostatycznych zaworów mieszających ATM AFRISO w 2016 roku. Głównym celem było to, aby w jak największym stopniu odpowiedzieć na sugestie klientów.

Podczas tworzenia nowej wersji skupiono się na rozwiązaniu problemów z działaniem oraz montażem jakie napotykają użytkownicy i instalatorzy. Do wyróżników poprzedniej generacji dodano kolejne przewagi, o których poniżej.

Firma AFRISO zaprasza do zapoznania się ze zmianami, bo po raz kolejny dla Was -  zmienia się na lepsze!

 

obrotowe zawory mieszające ARV ProClick

 

 

INNOWACYJNY System ProClick!

 

Największą przewagą nowej generacji zaworów mieszających ARV ProClick i siłowników elektrycznych ARM ProClick jest innowacyjny system ProClick!

Dzięki niemu, montaż nowego siłownika ARM ProClick na nowym zaworze ARV ProClick sprowadza się do dwóch prostych kroków:

  • Zdjęcie pokrętła z zaworu ARV ProClick.
  • Nałożenie (zakliknięcie) na niego siłownika ARM ProClick.


A to wszystko bez żadnych dodatkowych elementów i użycia narzędzi. Tak po prostu!

Pokrętło i niebieski pierścień ograniczający, zamontowane są na zaworze na zatrzask. Pod pokrętłem zawsze znajduje się przykręcony adapter do siłowników elektrycznych ARM ProClick. Montaż siłownika odbywa się poprzez nasunięcie go na zawór z adapterem w dogodnej dla użytkownika pozycji. Aby zsunąć siłownik z zaworu wystarczy tylko nacisnąć i przytrzymać przycisk zwalniający mechanizm blokujący.

 

obrotowe zawory mieszające ARV ProClick

 

 

Odświeżony design

 

Dla wygodniejszej obsługi ręcznej, pokrętła w obrotowych zaworach mieszających ARV ProClick oraz siłownikach elektrycznych ARM ProClick są większe w stosunku do poprzedniej generacji.

Posiadają również obrotową skalę numeryczną, która montowana jest na zatrzask. Takie rozwiązanie prowadzi nas do największej przewagi nowej generacji zaworów mieszających i siłowników - systemu ProClick!

 

 

Obrotowe zawory mieszające ARV ProClick

 

obrotowe zawory mieszające ARV ProClickAby uzyskać mniejszy przeciek wewnętrzny, konstrukcja wewnętrzna 3-drogowych obrotowych zaworów mieszających ARV ProClick została ulepszona. Ma to szczególnie duże znaczenie w momencie, gdy wykorzystujemy zawór w funkcji przełączania dwóch strumieni przepływu. Korpusy obrotowych zaworów mieszających ARV ProClick są mniejsze w stosunku do poprzedniej generacji, przez co zajmują mniej miejsca w instalacji. Zawory wzbogacone zostały również o nowe, ośmiokątne powierzchnie, do złapania kluczem hydraulicznym. Taka konstrukcja zdecydowanie ułatwia montaż siłownika w każdej możliwej pozycji. Dodatkowo gama zaworów 3 drogowych poszerzona została o rozmiar DN 15, a zawory 4-drogowe o DN 20. Dzięki temu oferta AFRISO posiada rozwiązania do większej ilości zastosowań.


 

Siłowniki elektryczne ARM ProClick

 

Siłowniki elektryczne ARM ProClickDoskonałe elementy wewnętrzne siłownika ARM ProClick pozostały na najwyższym poziomie. Dużo zmian zaszło jednak na zewnątrz ARM ProClick. Siłowniki elektryczne ARM ProClick wyposażone zostały w nowy przełącznik trybu pracy w formie przycisku. Wystarczy tylko wcisnąć, aby swobodnie operować siłownikiem ręcznie, z wykorzystaniem pokrętła. Ponowne wciśnięcie przycisku, powoduje, że siłownik powraca do pracy automatycznej. Odpinana wtyczka z przewodem elektrycznym, podobnie jak w pompach obiegowych, umożliwia montaż siłownika elektrycznego ARM bez przeszkadzającego kabla. Dzięki temu, można go wygodnie podłączyć do sterownika i podpiąć w dowolnym momencie przed uruchomieniem instalacji. Dodatkowo, siłownik został wyposażony w nowe, większe diody ułatwiające diagnostykę w ciemnych kotłowniach.

Zapraszamy do zapoznania się z animacją, która w szczegółach prezentuje nową generację produktów.

 


Więcej informacji na temat obrotowych zaworów mieszających ARV ProClick i siłowników elektrycznych ARM ProClick AFRISO znajduje się na stronie www.proclick.afriso.pl.
 

Kontakt w sprawie produktów:

AFRISO sp. z o.o.
tel. 32 330 33 55
www: www.afriso.pl
mail: wyślij wiadomość

Zobacz także
Gazowy kocioł kondensacyjny: Logamax plus GB172iT

Gazowy kocioł kondensacyjny: Logamax plus GB172iT

Logamax plus GB172iT to kocioł z możliwością komfortowego dopasowania. Zapewnia... ¬ więcej...

 
Wybierz swój komfort - Nowy kocioł kondensacyjny Condens GC5300i WM

Wybierz swój komfort - Nowy kocioł kondensacyjny Condens GC5300i WM

Condens to kocioł o wyjątkowym designie i dużej kompaktowości, dzięki zintegrowaniu... ¬ więcej...

 
Kup elektroniczną pompę Evosta2 lub Evosta3 i odbierz bon Sodexo o wartości 10 PLN*!

Kup elektroniczną pompę Evosta2 lub Evosta3 i odbierz bon Sodexo o wartości 10 PLN*!

Kupując nowy typoszereg bezdławnicowych pomp obiegowych Evosta mamy szansę zdobyć... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2021 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet