gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

logo VABO   Werit

SchellCedor

Ferdom    Akra
Pipelife
Eko-Bio

Diamond

Grupa Armatura 

   Nibco

Invena     logo Wilo

Intersoft

SFA Poland Sp. z o.o.   Uponor

znajdź fachowca

Werit


Stelaż WC 5w1 - Zestaw Grohe Rapid SL - Niezawodna technologia i doskonały design

aktualizacja: 21-07-2020, 10:09 – artykuł promocyjny


Wybierając wyposażenie do łazienki, zwracamy uwagę na estetykę jego wykonania, funkcjonalność, trwałość, prostotę obsługi i montażu. Wszystkie te wymagania spełnia zestaw instalacyjny GROHE RAPID SL 5 w 1.

 

Stelaż WC 5w1 Zestaw Grohe Rapid SL

 

To niezawodny system do instalacji WC. Jego podstawowym atutem jest wytrzymała i bardzo stabilna stalowa rama podtynkowa, na której montujemy ceramiczną miskę WC. Nie musimy się martwić o jej nośność – niemiecki instytut TÜV potwierdził, że doskonale radzi sobie z obciążeniem nawet 400 kg.

W skład zestawu Grohe Rapid SL 5 w 1 (38827000) wchodzą: system instalacyjny Rapid SL (38528001), przycisk spłukujący Skate Cosmopolitan (38732000), system odświeżający Grohe Fresh (38796000), kątowniki (3855800M) oraz podkładka wygłuszająca (37131000).

 

 

Stelaż Grohe jest prosty w instalacji

 

Instalacja systemu przebiega szybko i sprawnie, bo spłuczka i niezbędne do jej działania akcesoria są już połączone z ramą. Przy instalacji wykorzystujemy m.in. technologię Easy-Connect – to proste rozwiązanie polegające na połączeniu dwóch urządzeń. Pneumatyczny wąż łączy zawór spłuczki z przyciskiem spłukującym, który pasuje do płytek ceramicznych każdej grubości. Do zestawu dołączone są też bardzo wytrzymałe uchwyty mocują- ce, dzięki którym mamy gwarancję precyzyjnego i solidnego zamontowania stelaża.

 

Uchwyty zapewniają doskonałe dopasowanie, ponieważ przyśpieszają mocowanie ramy stelaża, umieszczając go pod idealnie prostym kątem względem podłogi. To znacznie przyspiesza czas instalacji. Instalatorowi pozostaje więc jedynie w prosty sposób wyregulować głębokość i wysokość zabudowy – kątowniki umożliwiają precyzyjną regulację w zakresie 150-155 mm – oraz zamontować system w ścianie typu lekkiego lub bezpośrednio na murze. Dalsza instalacja odbywa się już bez użycia narzędzi.

 

 

Korzyści dla Twojej łazienki

 

  • Stelaż podtynkowy i zbiornik 6-9 l z antyroszeniową ochroną
  • Elegancki przycisk Skate Cosmopolitan z chromowaną powłoką
  • Uchwyty mocujące z regulacją odległości 180/230 mm
  • GROHE Fresh do aplikacji toaletowej kostki zapachowej
  • System wyciszający

 

Oszczędność przede wszystkim!

Łatwo i szybko

Cichy jak szept

Technologia i design

Dwuobjętościowy system spłukiwania 3/6 l z opcją regulacji do 2/4 l oraz funkcja start/stop, czyli możliwość zatrzymania spłukiwania.

Pneumatyczny mechanizm oraz konstrukcja stelaża eliminująca w 100% ryzyko popełnienia błędów i ułatwiająca późniejszą konserwację.

Najcichszy stelaż na rynku: ciche napełnianie spłuczki, nieprzekraczające 20 dB*. *Przykładowe źródła dźwięku

Olśniewający i wytrzymały przycisk Skate Cosmopolitan z chromowaną powłoką w technologii Start Light, gwarantującą ochronę przed zarysowaniami i zmatowieniem


Prosty sposób montażu sprawia, że unikamy błędów, a konserwacja sprzętu nie będzie nam nastręczała problemów. System Rapid SL daje nam także dużą swobodę aranżacyjną i pozwala na zamontowanie systemu niezależnie od rozkładu pomieszczenia. Są bowiem trzy opcje podłączenia – wyjście wody można zamontować z prawej lub z lewej strony, a także z tyłu stelaża.

 

 

Cichy i ekonomiczny

 

Głośno napełniana spłuczka to powód do irytacji. Przeszkadza domownikom, a nawet budzi ich w nocy. Innowacyjna technologia GROHE Whisper sprawia, że woda z zaworu do- pływowego wpływa do spłuczki niemal bezgłośnie. Do systemu Rapid SL dołączana jest także podkładka wyciszająca. Elastyczna mata tłumi odgłosy, które powstają z powodu tarcia miski toaletowej o powierzchnię ściany. System działa więc niemal bezgłośnie. Zestaw Rapid SL korzysta z technologii, które zmniejsza- ją zużycie wody nawet o połowę. Dzięki temu rozwiązaniu możemy zaoszczędzić na rachunkach nawet kilkaset złotych rocznie!

 

 

Estetyczny i funkcjonalny

 

Pneumatyczny zawór odpływowy sprawia, że obsługa spłuczki jest bardzo prosta. Zapewnia precyzję użycia i daje nam kontrolę nad przepływem wody. Łatwo można połączyć go z  przyciskiem Skate Cosmopolitan. Przy wykonaniu przycisku zadbano o  doskonały design – jego gładka, lśniąca powierzchnia będzie ozdobą współczesnej łazienki. Jest on pokryty chromowaną powłoką StarLight, która chroni go przed zarysowaniami i zmatowieniem. Przycisk można zamontować poziomo lub pionowo.

 

 

System odświeżający GROHE Fresh

 

System odświeżający GROHE FreshSystem odświeżający GROHE FreshSystem odświeżający GROHE Fresh

 

Do zestawu dołączony jest także system odświeżający GROHE Fresh. Umożliwia on szybkie i higieniczne umieszczenie kostki odświeżającej w spłuczce. Ten specjalny koszyk, do którego wkładamy kostkę odświeżającą, umieszczony jest w połowie spłuczki. Dzięki temu kostka zapewnia nam świeżość przy każdym spłukaniu wody, ale nigdy nie spadnie na dno, gdzie mogłaby zatkać zawór odpływowy.

 

 

Przyciski spłukujące GROHE

 

przycisk spłukujący Groheprzycisk spłukujący Groheprzycisk spłukujący Grohe

 

W portfolio GROHE znajduje się unikalna i zróżnicowana oferta ponad 100 modeli przycisków uruchamiających do WC, dostępnych w wielu atrakcyjnych wariantach. Przyciski występują w wersji do montażu pionowego lub poziomego. Ponadto istnieje możliwość wyboru 2 trybów spłukiwania: jednopojemnościowego i dwupojemnościowego. Montaż produktu nie sprawia problemu dzięki rozwiązaniu GROHE EasyConnect, które polega na połączeniu przycisku z zaworem AV1 za pomocą wężyka pneumatycznego. Istotną zaletą są wysokiej jakości powłoki, w tym wyjątkowo wytrzymała powłoka pokryta chromem GROHE StarLight, oraz warianty lustrzane, szklane, drewniane, skórzane i wersja z nadrukiem. W ofercie znajduje się także atrakcyjny przycisk Nova Cosmopolitan Light, wyposażony w zewnętrzne podświetlenie z kolorowymi diodami LED.

Kontakt w sprawie produktów:

Onninen Sp. z o.o.
tel. 42 676 88 66, 42 676 89 70
www: onninen.pl
mail: handlowy@onninen.pl


Zobacz także
Zestaw podtynkowy do WC w rozmiarze S

Zestaw podtynkowy do WC w rozmiarze S

Zestawy podtynkowe umożliwiają schować nieestetyczną instalację sanitarną i nadać... ¬ więcej...

 
Nowy standard baterii bezdotykowych do przestrzeni publicznych

Nowy standard baterii bezdotykowych do przestrzeni publicznych

Bezdotykowe baterie już na dobre zagościły w nowoczesnych przestrzeniach sanitarnych,... ¬ więcej...

 
Wyposażenie specjalistyczne w toaletach publicznych

Wyposażenie specjalistyczne w toaletach publicznych

Historia toalet publicznych sięga ponad 4500 lat, to właśnie wtedy powstały pierwsze... ¬ więcej...

 
armatura
All rights reserved © 2004-2021 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet