gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

 

BuderusJunkers

Immergas 

  glen dimplex logo

 

logotyp partner serwisu E.ON Foton Hewalex

nVent     Galmet

Salus
   

EsbeRoth Polska

   Schiedel   Pipelife    

Kospel    NTS Energy

Stiebel Eltron Radox Radiators

Ferdom

Grupa Armatura

Imers
FENIX

logo Wilo
   De Dietrich

logo Daikin    Zakład Metalowo-Kotlarski SAS

REGULUS-system
  Instal-Projekt  Verano Konwektor

Intersoft
 

polecamy

Junkers - patron


Flexcon PA - osobisty asystent systemów centralnego ogrzewania

aktualizacja: 13-09-2017, 11:11 – artykuł promocyjny


Zadowolenie Klientów i sprawnie działający system grzewczy to największe wyzwanie każdej profesjonalnej firmy świadczącej usługi z zakresu instalacji grzewczych. Do tego dochodzi chęć ułatwienia życia jak najszerszemu gronu osób zainteresowanych, zgodnie z założeniem im większej liczbie klientów można zapewnić ciepło i komfort, tym lepiej.

 

Skuteczność w zapewnianiu komfortu cieplnego z Flexcon PA

 

Flexcon PA jest narzędziem wykorzystywanym przez profesjonalistów z branży grzewczej. Pozwala ono zwiększyć efektywność pracy w firmie świadczącej usługi techniczne. Na czym polega jego fenomen? Otóż, jako inteligentny czujniki współpracujący z aplikacją jest w stanie w odpowiednim czasie powiadamić klientów, że system centralnego ogrzewania musi być automatycznie lub ręcznie napełniony wodą albo istnieje konieczność podjecia działań z zakresu konserwacji instalacji.

Tak działający system powiadamiania to duża oszczędność w budżecie firmy. Funkcja ostrzegania zmniejsza bowiem liczbę nieplanowanych wezwań usługi napełniania, narażających firmę na koszty i utratę czasu bez odpowiednich przychodów.

 

Zatem Flexcon PA pozwala lepiej zarządzać istniejącymi umowami serwisowymi i tworzyć przestrzeń do obsługi większej liczby nowych i obecnych klientów.

 

 

Osobisty asystent

 

Flexcon PA zapewnia wszechstronne korzyści. Podłączony do aplikacji na smartfon lub tablet działa dosłownie jako osobisty asystent systemów grzewczych. To bardzo wygodne rozwiązanie – zarówno serwisant jak i inwestor mogą mieć dostęp do jego wyświetlacza oraz pewność zareagowania w odpowiednim momencie, również w ramach pomocy zdalnej.

Każda firma usługowa może uzyskać dostęp do specjalnego menu ze szczegółowymi informacjami, co pozwala zobaczyć ustawienia systemu. Wszelkie wymagane wymiany części mogą być przeprowadzone po prostu podczas zwykłej konserwacji.

 

Rezultat to zadowolenie obecnych klientów i więcej czasu dla nowych klientów.

 

 

Zalety Flexcon PA

 

  • Optymalny komfort dla klienta
  • Bezpośrednie raportowanie
  • Ostrzeżenie o konserwacji zapobiegawczej naczynia wzbiorczego
  • Większa efektywność
  • Więcej czasu dla nowych klientów

 

Działanie Flexcon PA

 

Dzięki Flexcon PA firmy usługowe zostaną zaangażowane w zakup, instalację, odczyt aplikacji oraz, oczywiście, konserwację Flexcon PA. Podczas instalacji wystarczy skonfigurować Flexcon PA, określając minimalne ciśnienie w systemie. Jeśli będą jakieś nieprawidłowości z ciśnieniem w systemie, na skutek na przykład spadku ciśnienia w naczyniu wzbiorczym, Flexcon PA wyświetli komunikat.

 

 

 

Instalację można przeprowadzić na trzy sposoby:

Flexcon PA z aplikacją. Serwisant podłącza urządzenie do jednostki centralnego ogrzewania. W razie potrzeby klient napełnia instalację, podłączając wąż do systemu centralnego ogrzewania.
 

 

Flexcon PA z aplikacją i stałym podłączeniem do rury wody. Serwisant instaluje urządzenie wraz z dodatkowym wężem wody, zaworem kulowym i zabezpieczeniem przed przepływem zwrotnym. Aby napełnić, klient musi tylko otworzyć zawór. Flexcon PA AutoFill z aplikacją. Technik instaluje w pełni automatyczne urządzenie. Napełnianie odbywa się automatycznie. AutoFill odbiera sygnał, gdy Flexcon PA uzna za konieczne napełnienie instalacji. Klient nie musi nic robić.
 


 

Kontakt w sprawie produktów:

Flamco Sp. z o.o.
tel. +48 61 65 65 955
www: flamcogroup.com/pl
mail: info@flamco.pl


Zobacz także
Zestaw przyłączeniowy do kotłów FINbox

Zestaw przyłączeniowy do kotłów FINbox

Finish-A prezentuje gotowy zestaw przyłączeniowy do kotłów FINbox, który... ¬ więcej...

 
Wybierz grupę pompową od NTS Energy

Wybierz grupę pompową od NTS Energy

Promocyjne ceny grup pompowych, obniżone od 8 do nawet 22%, czekają w sklepie internetowym... ¬ więcej...

 
Nowe zestawy PRIMOBOX ACB 930 i 950

Nowe zestawy PRIMOBOX ACB 930 i 950

AFRISO poszerza gamę zestawów mieszających PrimoBox ACB o modele 930 i 950.... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2022 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet