gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

logo VABO   Werit

SchellCedor

Ferdom    Akra
Pipelife
Eko-Bio

Diamond

Grupa Armatura 

   Nibco

Invena     logo Wilo

Intersoft

SFA Poland Sp. z o.o.   Uponor

znajdź fachowca

Werit


Przyciski spłukujące Sigma - magia dotyku

aktualizacja: 07-12-2018, 11:34 – artykuł promocyjny


Przyciski spłukujące do stelaży WC z serii Sigma to paleta różnorodnego wzornictwa, rozwiązań technologicznych dopasowanych do standardów wielu łazienek oraz rozmiarów pozwalających na adaptację w każdym wnętrzu. Marka Geberit dostarcza przyciski trwałe, dyskretne i niezawodne. Już od wielu lat, wciąż poszerzana oferta, nadaje wnętrzom indywidualnego charakteru oraz niepowtarzalnej funkcjonalności. 

Przyciski spłukujące Geberit cechują się zarówno najwyższą jakością, jak też nowoczesnym designem. W ofercie dostępne są produkty o standardowym wymiarze oraz propozycje niewielkich rozmiarów. Większość posiada funkcję dwudzielnego spukiwania, ale są także przyciski wyposażone w funkcję „stop”. Do tego dochodzą innowacyjne rozwiązania, za którymi stoi doświadczenie marki Geberit na rynku sanitarnym.

 

Geberit Sigma01 – uniwersalne wzornictwo

 

Przycisk spłukujący Geberit Sigma01 to najbardziej uniwersalne rozwiązanie pasujące do każdej łazienki. Przciski Geberit Sigma - uniwersalnyDostępne są w 6 wariantach kolorystycznych - wszystkie posiadają opcję dwudzielnego spłukiwania. Gama  tego produktu posiada również odpowiednie elementy uruchamiające do pisuarów. Całość została wykonana z wyjątkową precyzją z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Przyciski te są przystępne cenowo i łatwe w utrzymaniu czystości.

 

 

 

Geberit Sigma10 – lśniące oblicze

 

Podstawowa wersja przycisku Sigma10 wyposażona jest w funkcję stop, która pomaga w oszczędności wody. Dodatkowo system może być wyposażony w pojemnik na kostki higieniczne. Sigma10  posiada jeden okrągły przycisk, co czyni jego wzornictwo ponadczasowym. Model dostępny jest w łatwej do utrzymania w czystości wersji ze stali nierdzewne oraz w sześciu wersjach kolorystycznych z tworzywa sztucznego.

 

Przciski Geberit Sigma - funkcje

 

 

Geberit Sigma20 – podwójny efekt

 

Swoją innowacyjność zawdzięcza projektowi z podwójnym układem przycisków do spłukiwania wody, wykonanym z najwyższej jakości materiałów. Model dostępny jest w siedmiu wariantach kolorystycznych, również w wersji do pisuarów. Opcjonalnie zamontować można pojemnik na kostki higieniczne w celu zwiększenia komfortu i higieny w łazience.

 

Przciski Geberit Sigma - systemy oszczędzające wodę

 

Geberit Sigma21 - kombinacja materiałów

 

Geberit Sigma21 to spust o wysokiej jakości wzornictwie wyrażającym się w kombinacji materiałów. Odlewany ciśnieniowo cynk w połączeniu z odlewem ze szkła lub cynku i naturalnego kamienia wyznaczają nowe standardy łazienkowego designu. Okrągłe guziki dla dużego i małego spłukiwania są lekko uniesione, dzięki czemu ich używanie staje się wygodniejsze.

Przyciski spłukujące Sigma - magia dotyku

 

 

Sigma50 – zaokrąglona elegancja

 

Harmonijne proporcje, materiały wysokiej jakości oraz nieskazitelny projekt tworzą serię Sigmę50, która zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających użytkowników. Projektant przemysłowy Christoph Behling umiejętnie odświeżył wizualnie przycisk Geberit Sigma50 – chociaż wymiary przycisku pozostały prawie bez zmian, to dzięki zastosowaniu szkła nowy przycisk spłukujący stał się lżejszy. Ramka zewnętrzna została usunięta, dzięki czemu przycisk sprawia wrażenie unoszącego się przed ścianą. Natomiast wykonanie przycisków z odlewu cynkowego stanowi świadectwo wykonania najwyższej klasy.

Przciski Geberit Sigma - funkcjePrzciski Geberit Sigma - funkcje

 

 

Geberit Sigma60 – idealnie wygładzona powierzchnia

 

Przciski Geberit Sigma - wyglądGeberit Sigma60 idealnie wpasowuje się w linię ściany. Ten doskonały model został zaprojektowany tak, aby żaden z elementów nie wystawał poza powierzchnię ściany, dając przy tym wrażenie przestronności w łazience. Przycisk Sigma60 jest łatwy do utrzymania w czystości i pasuje do wszystkich spłuczek podtynkowych Sigma.

 

 

Geberit Sigma70 - utralekki i cichy przycisk spłukujący

 

Przciski Geberit Sigma - ultracienkiDelikatnie wysunięty poza powierzchnię przycisk spłukujący Geberit Sigma70 wydaje się wręcz unosić w powietrzu. Wykonany jest z kompaktowego elementu szklanego lub ze stali nierdzewnej. Dzięki nowoczesnej technologii dwudzielną spłuczkę uruchomić można wyjątkowo delikatnym naciśnięciem.

 

 

 

Geberit Sigma80 - zdalny przycisk uruchamiający

 

Przycisk uruchamiający Geberit Sigma80 to najwyższy wymiar wyrafinowania i klasy. Innowacyjny, minimalistyczny design pasujący do każdej łazienki, zastosowanie nowoczesnych technologii oraz najwyższej jakości materiały – to cechy charakteryzujące ten produkt. Geberit Sigma80 działa w systemie spłukiwania dwudzielnego. Zamiast dwóch przycisków o różnych rozmiarach, uruchamianie odbywa się za pomocą dwóch linii świateł ledowych o różnych długościach. Uruchomienie spłukiwania jest wywoływane bezdotykowo, jedynie delikatnym ruchem dłoni przed linią światła.

Przciski Geberit Sigma - sterowanie

 

Automatyczny system czuwania gwarantuje ograniczenie zużycia energii do minimum. Bezdotykowy przycisk spłukujący jest dostępny w dwóch szklanych wersjach – czarnej i lustrzanej. Nowy przycisk Sigma80, podobnie jak inne przyciski z serii Sigma, jest kompatybilny ze wszystkimi spłuczkami Sigma. Płytka szklana nie posiada żadnych mechanicznych przycisków, wobec czego do uruchomienia spłukiwania niezbędny jest prąd.

 

Przciski Geberit Sigma - funkcje

Innowacyjność rozwiązań serii Geberit Sigma sięga znacznie dalej. Przykładem są dodstkowe funkcje oferowane przez producenta. Wśród nich na szczególną uwagę zasługują rozwiązania pozwalające zachować świeżość i higienę na najwyższym poziomie. W przyciskach Sigma 01, Sigma 10, Sigma 20, Sigma 30, Sigma 31M i Sigma 50 producent daje możliwość zastosowania pojemnika na kostki higieniczne. Wystarczy otworzyć przedni panel przycisku by wrzucić kostkę, która będzie działać przy każdym spłukaniu. Komfort korzystania z toalety zyskamy również dzięki systemowi odsysania zanieczyszczonego powietrza z Geberit DuoFresh dostępny w modelu Geberit Sigma40. Przycisk umieszczony na górnej części systemu uruchamia odsysanie nieprzyjemnych zapachów bezpośrednio przy misce ustępowej, zanim zaczną ulatniać się do pomieszczenia. Proces ustaje automatycznie - bez ingerencji z naszej strony.  

Przciski Geberit Sigma - funkcjePrzciski Geberit Sigma - funkcje

Kontakt w sprawie produktów:

Geberit Sp. z o.o.
tel. (22) 843 06 96
www: www.geberit.pl
mail: geberit.pl@geberit.com


Zobacz także
Technologia, którą pokochasz - elektroniczny przycisk do WC JOMO E-MOTION

Technologia, którą pokochasz - elektroniczny przycisk do WC JOMO E-MOTION

Automatyzacja i nowoczesne technologie są obecne w każdej sferze życia. Dzięki... ¬ więcej...

 
Zestaw podtynkowy do WC w rozmiarze S

Zestaw podtynkowy do WC w rozmiarze S

Zestawy podtynkowe umożliwiają schować nieestetyczną instalację sanitarną i nadać... ¬ więcej...

 
Nowy standard baterii bezdotykowych do przestrzeni publicznych

Nowy standard baterii bezdotykowych do przestrzeni publicznych

Bezdotykowe baterie już na dobre zagościły w nowoczesnych przestrzeniach sanitarnych,... ¬ więcej...

 
armatura
All rights reserved © 2004-2021 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet