gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

logo VABO   Werit

SchellCedor

Ferdom    Akra
Pipelife
Eko-Bio

Diamond

Grupa Armatura 

   Nibco

Invena     logo Wilo

Intersoft

SFA Poland Sp. z o.o.   Uponor

znajdź fachowca

Werit


Odpływ Geberit CleanLine do pryszniców na poziomie podłogi

aktualizacja: 19-12-2018, 11:12 – artykuł promocyjny


Nowe  odpływy  liniowe  CleanLine to eleganckie, łatwe  w  instalacji  i dopasowaniu długości produkty pasujące do prawie każdej przestrzeni. Marka Geberit jako europejski lider w produkcji zaawansowanej technologii sanitarnej stworzyła rozwiązanie, które zachwyci każdego kto lubi design i dyskrecję.

 

Dyskretne wzornictwo na bazie modnej stali szlachetnej

 

Zróżnicowane wzornictwo oraz bogata oferta rozwiązań wyróżnia ten produkt. Przede wszystkim odpływ prysznicowy firmy Geberit dostępny jest w wersjach z różnymi profilami i powierzchniami. Do wyboru są dwa warianty ze wzorami typu: CleanLine20 i CleanLine60. Odpływy prysznicowe ze szczotkowanej stali szlachetnej są oferowane w trzech  wariantach wzorniczych i dostępne w długościach od 30 do 90 cm lub od 30 do 130 cm. Do tego jeszcze liniowe fazki na brzegach zostały wykonane w ciemniejszym kolorze lub w wersji polerowanej, co optycznie wzmacnia efekt liniowego charakteru. Taki zabieg ułatwia zgranie odpływu zarówno z jasnymi, jak i ciemnymi płytkami terakoty.

Odpływ Geberit CleanLine do pryszniców na poziomie podłogi

 

Dopasowanie do każdej powierzchni

 

CleanLine to rozwiązanie elastyczne pod kątem montażu. Z łatwością dopasujemy go do wymaganej długości przy montażu w kabinie prysznicowej. Jego główny korpus ma zwarty kształt, dzięki czemu można go zamontować bezpośrednio przed ścianą lub w dowolnym innym punkcie podłogi. Takie dopasowanie do każdej powierzchni sprawia, że CleanLine świetnie sprawdzi się i w nowym budownictwie jak i w remontowanych łazienkach. Całkowicie odizolowany akustycznie korpus główny odpływu jest dostępny w dwóch wysokościach: do montażu w podłodze o wysokości od 90 do 200 mm, stosowany zwykle w nowo budowanych łazienkach, a także do niskich konstrukcji podłóg od 65 do 90 mm, który nadaje się także do łazienek przeznaczonych do remontu.

 

Geberit - odpływ prysznicowy Cleanline60Geberit - odpływ prysznicowy Cleanline60

 

 

Uszczelnienie na najwyższym poziomie

 

Decydując się na prysznic na poziomie podłogi musimy pamiętać by w szczególny sposób zadbać o uszczelnienie. W przypadku CleanLine maraka Geberit zadbała o proste  i  efektywne  rozwiązanie w postaci fabrycznie zamontowanej  folii uszczelniającej, która jest zintegrowana z odpływem. Klient zyskuje pewność dokładnego i pewnego   uszczelnienie, a w czasie prac montażowych glazurnik musi w tym celu tylko dopasować folię do uszczelnienia  podłogi. Odpływ prysznicowy został sprawdzony z 18 systemami uszczelniającymi i w różnych typach pryszniców. Tym  samym oferuje on instalatorom i projektantom bezpieczeństwo od jednego producenta.

Odpływ Geberit CleanLine do pryszniców na poziomie podłogi

 

Łatwa konserwacja - podwójna przyjemność

 

Szybkie i gruntowe czyszczenie to pożądana zaleta każdego elementu wyposażenia łazienki. Odpływ liniowy Geberit CleanLine jest wyjątkowo łatwy w konserwacji. Korpus główny ma tak zaprojektowany kształt, że brud nie ma miejsca do gromadzenia się. Budowa umożliwia również łatwy dostęp, dzięki czemu czyszczenie jest szybkie i proste. Zintegrowany wkład grzebieniowy można wyjąć jedną ręką i bez trudu wyczyścić, co zapewnia dodatkową higienę.

 

Odpływ Geberit CleanLine do pryszniców na poziomie podłogiOdpływ Geberit CleanLine do pryszniców na poziomie podłogi

 

 

Prosty i szybki montaż

 

Montaż CleanLine Geberit jest prosty i odbywa się podczas tradycyjnej instalacji rozwiązań odwodnień na  równi z podłogą. Korpus, który posiada prostokątną podstawę jest sporym ułatwieniem dla glazurnika i osoby wylewającej posadzkę, gdyż prostokątny materiał izolacyjny i terakotę można bez trudu połączyć z odpływem. Kompensata tolerancji na budowie następuje  dopiero podczas układania terakoty przy odpływie prysznicowym, gdyż jest on montowany w jastrychu. Zanurzenie w podłodze odbywa się przy tym jedynie w niewielkim stopniu. Asortyment odpływów Geberit CleanLine składa się jedynie z dwunastu artykułów, które można dowolnie łączyć i stosować w różnorodny sposób w zależności od potrzeb.

Kontakt w sprawie produktów:

Geberit Sp. z o.o.
tel. (22) 843 06 96
www: www.geberit.pl
mail: geberit.pl@geberit.com


Zobacz także
Zestaw podtynkowy do WC w rozmiarze S

Zestaw podtynkowy do WC w rozmiarze S

Zestawy podtynkowe umożliwiają schować nieestetyczną instalację sanitarną i nadać... ¬ więcej...

 
Nowy standard baterii bezdotykowych do przestrzeni publicznych

Nowy standard baterii bezdotykowych do przestrzeni publicznych

Bezdotykowe baterie już na dobre zagościły w nowoczesnych przestrzeniach sanitarnych,... ¬ więcej...

 
Wyposażenie specjalistyczne w toaletach publicznych

Wyposażenie specjalistyczne w toaletach publicznych

Historia toalet publicznych sięga ponad 4500 lat, to właśnie wtedy powstały pierwsze... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2021 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet