gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

logo VABO   Werit

Ferdom     Akra

PipelifeEko-Bio

Diamond

Grupa Armatura  

   Nibco

Invena     logo Wilo

Intersoft      

SFA Poland Sp. z o.o.   Setma

UponorRoth Polska

znajdź fachowca

Aquaphor patron


Saymon-Juwel - rewitalizacja i uszlachetnianie wody

aktualizacja: 12-05-2017, 11:26 – artykuł promocyjny


Kamienie szlachetne mają wyjątkową energię oraz szczególny charakter witalny i te właściwości przekazują przepływającej wodzie, co ostatnio często wykorzystują ośrodki SPA. Kryształy ametystu wykazują właściwości wzmacniające stan zdrowia i łagodzące bóle nerwowe oraz rozładowujące napięcie i stres. Kwarc różowy i kryształ górski wspomagają natomiast harmonię, równowagę i energię życiową.

Dzięki urządzeniom SAYMON-JUWEL, możemy korzystać z sił energetyzujących, jak i przyjaznych właściwości źródlanej wody w jej pierwotnej naturalnej postaci również w życiu codziennym - w domu lub w miejscu pracy.

 

SAYMON-JUWEL

SAYMON-JUWEL

 

  • JUWEL-Ametyst - rewitalizuje wodę kryształami ametystu
  • JUWEL-Trio - rewitalizuje wodę kryształami ametystu, kwarcu różowego i kryształu górskiego.


Woda pitna z reguły spełnia wszystkie ustawowe normy, ale transportowana systemem rur, często starym i wyeksploatowanym, traci wiele z pierwotnych cech. Zniszczeniu ulega struktura wody. JUWEL zwiększa skuteczność biologicznego charakteru wody. Dzięki procesowi uszlachetniania woda wraca do swojego pierwotnego charakteru źródlanego i nabiera niezwykłych właściwości. W urządzeniach SAYMON-JUWEL woda pitna opływa wyselekcjonowane i specjalnie przygotowane kamienie. Charakterystyczna energia kryształów zostaje przeniesiona do wody, a ściślej do jej klastrów strukturalnych. Gdyby jednak tylko na tym polegało uszlachetnianie wody, to sprawa byłaby zbyt prosta. Prawa fizyki są nieubłagalne. Kryształy oddające energię, oczywiście ją tracą. Stąd wymagają rewitalizacji. Odnowienie energii następuje w wyniku poddawania kryształów, działaniu światła o określonej częstotliwości. Podobnie dzieje się to w przyrodzie. Urządzenie posiada wbudowaną lampę rewitalizacyjną, która automatycznie przywraca ożywienie kryształów poprzez ich napromieniowanie, które następuje raz na tydzień.

kamienieW urządzeniach stosowane są wyłączenie naturalne kamienie o wysokiej czystości i jakości w celu zapewnienia maksymalnej energii. Kamienie są wybierane, kontrolowane i selekcjonowane przez laboratorium badawcze JUDO zgodnie z certyfikowaną procedurą.  

JUWEL-Ametyst i JUWEL-Trio to urządzenia zainstalowane na wejściu instalacji wodnej, zapewniają kondycjonowaną wodę w całym domu lub w określonej części instalacji wodnej w miejscu pracy. Zasada działania JUWEL oparta jest na teorii molekularnej struktury wody. JUWEL przeobraża strukturę wody i nadaje pierwotny charakter, podobny do wody źródlanej. Zasada działania JUWEL oparta jest na teorii molekularnej struktury wody. JUWEL przeobraża strukturę wody i nadaje pierwotny charakter, podobny do wody źródlanej. Woda opływając wyselekcjonowane kamienie zmienia się, a jej struktura krystaliczna nabiera naturalnych form symetrycznych. Zniszczona struktura zostaje odtworzona. Empirycznie stwierdzono, że taka woda wpływa pozytywnie na każdy żywy organizm.  

JUWEL-Ametyst i JUWEL-Trio przeobrażają strukturę wody w celach zdrowotnych. Urządzenia o ekskluzywnych kształtach zawierają kamienie ametystu w przypadku JUW-A albo ametystu, kwarcu różowego i kryształu górskiego w przypadku JUW-T. Korpus wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa PN-10, zaś część korpusu jest przezroczysta. Promieniujące zabarwienie kryształów dopełnia proces poprawy strukturyzacji wody i wpływa na organizm człowieka zgodnie z zasadami terapii światła kolorowego.

 

 

Charakterystyka techniczna  JUW-A i JUW-T

SAYMON-JUWEL

Kontakt w sprawie produktów:

P.H.U Saymon Sp. z o.o.
tel. (58) 664 92 96
www: saymon.eu
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Twarda woda zdrowia doda

Twarda woda zdrowia doda

Czy można używać bezpiecznie wody z wodociągu, która spełnia rozporządzenie... ¬ więcej...

 
Jak prawidłowo wybrać filtr do wody?

Jak prawidłowo wybrać filtr do wody?

Woda w domu może być czysta i smaczne, jednak w większości przypadków wymaga... ¬ więcej...

 
Dlaczego twarda woda jest niebezpieczna?

Dlaczego twarda woda jest niebezpieczna?

Wapń i magnez to minerały, których człowiek potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania.... ¬ więcej...

 
armatura
All rights reserved © 2004-2021 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet