gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

logo VABO   Werit

Ferdom     Akra

Cedor

PipelifeEko-Bio

Diamond

Grupa Armatura 

   Nibco

Invena     logo Wilo

Intersoft

SFA Poland Sp. z o.o.   Uponor

znajdź fachowca

Vabo - Patron działu Kanalizacja i odwodnienia


Pomporozdrabniacze wbudowane w ceramikę oraz do współpracy ze stelażami podtynkowymi

aktualizacja: 10-01-2017, 07:59 – artykuł promocyjny


Bardzo często przydałaby nam się dodatkowa toaleta dla gości np. w pomieszczeniu pod schodami, pralnia lub domowe SPA w piwnicy. SFA proponuje nowatorskie rozwiązania, które z wielkim sukcesem sprzedawane są na całym świecie. Są to pomporozdrabniacze wbudowane w ceramikę oraz specjalne stelaże podtynkowe z pomporozdrabniaczem, lub urządzenia mogące współpracować z dowolnym stelażem podtynkowym dostępnym na rynku.

 


SFA - 60 lat doświadczeniaDlaczego SFA?


To SFA 60 lat temu wymyśliła ideę pomporozdrabniaczy. Przez ten czas firma ta stała się światowym liderem w branży i zaufały jej miliony klientów na całym świecie. Naukowcy SFA od lat prowadzą badania nad ciągłym ulepszaniem produktów i szukaniem nowych rozwiązań. Wszystkie urządzenia i podzespoły firmy pochodzą z certyfikowanych fabryk z Francji. Cały proces produkcji podlega rygorystycznym normom i testom.

 


Ceramika z wbudowanym pomporozdrabniaczem


SFA proponujemy 6 modeli ceramiki z wbudowanym pomporozdrabniaczem. Wystarczy doprowadzić zasilanie i wodę. Rozdrobnione ścieki przetłaczane są cienką rurką o średnicy 32 mm, którą bardzo łatwo jest ukryć w ścianie, czy pod sufitem podwieszanym. Istnieje możliwość podłączenia dodatkowo bidetu lub umywalki. Całością steruje system elektroniczny i elektrozawór uruchamiany przez przycisk znajdujący się na kompakcie. Wszystkie modele mają możliwość programowania czasu napełniania wody. Większość modeli pracuje w systemie ECO – zużycie wody 1,8l/3l. Małe gabaryty i różne kształty pozwalają przyszłym użytkownikom na wybór urządzenia pasującego do wystroju łazienki.

 

Sanicompact C43 ECO

 

Sanicompact C43 ECO - to najmniejszy gabarytowo kompakt dostępny w ofercie, zaopatrzony w silnik o mocy 550 W. Przetłaczaja ścieki na 3 m w górę i 30 m w poziomie. Model C43 ma możliwość podłączenia umywalki dzięki zastosowaniu dwóch systemów sterujących urządzeniem. Spłukiwanie wody odbywa się po naciśnięciu przycisków na ceramice. Zużycie wody to 1,8/3l.

 

Sanicompact ELITESanicompact PRO

 

Sanicompact ELITE i Sanicompact PRO - to ekskluzywne modele dla osób ceniących nowoczesny designe. Większy gabarytowo od wcześniejszych modeli zaopatrzony w silnik o mocy 500W i podwójny przycisk do spłukiwania zamontowany w ceramikę. Ilość zużycia wody to 1,8l/3 l. Przetłacza ścieki na 3m w górę i 30 m w poziomie. Posiada możliwość podłączenia umywalki i bidetu.

 

Sanicompact STARSanicompact STAR

 

Sanicompact STAR i Sanicompact COMFORT Silence to dwa ekskluzywne modele misek ustępowych podwieszanych. Oba modele dostarczane są wraz ze stelażem podtynkowym do montażu. Zaopatrzone są w silniki o mocy 500W i podwójny przycisk do spłukiwania. Przetłaczają ścieki na 3m w górę i 30 m w poziomie. Zużycie wody w modelu STAR to 3,8l/5l. W modelu COMFORT jest to 1,8l/3l. Model COMFORT wykonany jest w technologii SILENCE, to znaczy głośność pracy obniżona jest o 10 dB.

 


Pomporozdrabniacze do współpracy ze stelażami podtynkowymi

 

Saniwall Pro

 

SaniWALL PRO - specjalny kompletny stelaż podtynkowy z wbudowanym w dolnej części pomporozdrabniaczem o mocy 400W przetłacza ścieki na wysokość 5 m i 100m w poziomie. Jego konstrukcja pozwala na zamontowanie dowolnej dostępnej na rynku miski WC. Umożliwia dodatkowe podłączenie umywalki, bidetu bądź prysznica. Wyposażony w spłuczkę i podwójny chromowany przycisk do spłukiwania (tryb ECO). Ruchoma dolna część (rewizja) ułatwia dostęp do urządzenia w przypadku konserwacji. Jest to nowatorskie rozwiązanie cieszące się bardzo dużym uznaniem naszych klientów na całym świecie.

 

SaniPack Plus

 

SaniPack PLUS - alternatywą dla SaniWALL PRO może być zastosowanie dowolnego stelaża podtynkowego dostępnego na rynku i urządzenia SaniPack montowanego obok stelaża. Urządzenie pozwala na podłączenie do niego wszystkich przyborów łazienkowych jak bidet, prysznic czy umywalka.

Wszystkie urządzenia objęte są dwuletnią gwarancją. SFA posiada sieć 55 punktów serwisowych na terenie kraju. Serwis dojeżdża do miejsca montażu urządzenia. Więcej informacji na stronie www.sfapoland.pl.
 

Kontakt w sprawie produktów:

SFA Poland Sp. z o.o.
tel. (22) 732 00 32
www: www.sfapoland.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
INFINITY - rewolucyjny odpływ do łazienki

INFINITY - rewolucyjny odpływ do łazienki

Czy osiągalny jest świat bez ograniczeń? Gdzie możliwe jest wszystko, co w naszej... ¬ więcej...

 
Gromadzenie i wykorzystanie wody deszczowej w domu i w ogrodzie - konieczność czy zachcianka?

Gromadzenie i wykorzystanie wody deszczowej w domu i w ogrodzie - konieczność czy zachcianka?

Woda jest prostą kombinacją atomów wodoru i tlenu – H2O - czystą substancją,... ¬ więcej...

 
Włazy nierdzewne PRO RPS z siłownikiem - doskonałe dla gastronomii, jak i medycyny oraz zdrowia

Włazy nierdzewne PRO RPS z siłownikiem - doskonałe dla gastronomii, jak i medycyny oraz zdrowia

Profesjonalne włazy nierdzewne z siłownikiem PRO RPS to seria produktów KMB... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2021 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet