gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

 

BuderusJunkers

Immergas 

  glen dimplex logo

 

logotyp partner serwisu E.ON Foton Hewalex

nVent     Galmet

Salus
   

EsbeRoth Polska

   Schiedel   Pipelife    

Kospel    NTS Energy

Stiebel Eltron Radox Radiators

Ferdom

Grupa Armatura

Imers
FENIX

logo Wilo
   De Dietrich

logo Daikin    Zakład Metalowo-Kotlarski SAS

REGULUS-system
  Instal-Projekt  Verano Konwektor

Intersoft
 

polecamy

Junkers - patron


Nowe systemy grzewcze Buderus. Gotowi na przyszłość.

aktualizacja: 17-11-2016, 11:36 – artykuł promocyjny


Urządzenia grzewcze to ważny element wyposażenia każdego domu i mieszkania. Zasadnicze znaczenie ma odpowiednie ich dopasowanie do potrzeb użytkowników. Dobierając urządzenie grzewcze, nie powinniśmy jednak zapominać również o jego wyglądzie. Ważne jest bowiem, aby dobrze prezentowały się we wnętrzu. W ofercie marki Buderus pojawiła się nowa linia urządzeń grzewczych, która stanowi zupełnie nową jakość na rynku wyposażenia wnętrz i urządzeń grzewczych. Kotły Logamax plus GB192i i Logamax plus GB192iT wyróżniają się spośród innych urządzeń tego typu dostępnych na rynku nowoczesnym i eleganckim wyglądem - ich fronty wykonane są z czarnego lub białego szkła tytanowego. Do atutów tych urządzeń zaliczyć należy również sterowanie za pomocą panelu dotykowego oraz modułową konstrukcję. Urządzenia te zaprojektowane zostały z myślą o osobach ceniących piękno i innowacyjne technologie.

 

Nowe systemy grzewcze Buderus

 

Kotły Logamax plus GB192i i Logamax plus GB192iT doskonale odnajdą się w każdym wnętrzu: zarówno w nowej lub modernizowanej kotłowni, jak i w kuchni, korytarzu, garażu czy w łazience. Dzięki nim nie musimy się już obawiać, że nieestetyczna obudowa kotła zepsuje nam klimat wnętrza. Kotły GB192i i GB192iT dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej.

Urządzenia te wyposażone zostały w zintegrowany panel dotykowy, dzięki któremu ich obsługa jest bardzo prosta. Z jego pomocą użytkownicy mogą zmieniać wszystkie podstawowe parametry, m.in. temperaturę w pomieszczeniach i temperaturę c.w.u.  oraz sprawdzić status ustawień i funkcji. Urządzenia nowej linii marki Buderus mogą być także sterowane zdalnie, za pomocą aplikacji mobilnej EasyControl. Pozwala na to opcja komunikacji przez internet.

 

Nowe systemy grzewcze Buderus

 

Nowa seria to nie tylko nowoczesny wygląd i wysoki  komfort użytkowania. Urządzenia zaprojektowano w sposób umożliwiający ich łatwe łączenie i tworzenie kompleksowych, innowacyjnych systemów grzewczych.


Przyszłością branży grzewczej są systemy wykorzystujące kilka źródeł energii. Ich efektywność w dużym stopniu zależy od współpracy zastosowanych w systemie urządzeń. Nowa linia urządzeń Buderus to seria modułowa, którą w każdej chwili można rozbudować o dodatkowe elementy. Jeśli mamy kocioł z tej linii, łatwo zintegrujemy go z panelami słonecznymi lub kominkiem” – mówi Edmund Słupek, product manager marki Buderus.  

Urządzenia nowej serii doskonale sprawdzą się również przy modernizacji systemu grzewczego - przyłącza są kompatybilne z wieloma produkowanymi od roku 1995 kotłami Buderus poprzednich generacji o mocach do 30 kW. Pomaga to zaoszczędzić czas podczas wymiany starego urządzenia na nowe. Pierwszymi urządzeniami tej linii wprowadzanymi na polski rynek przez markę Buderus są kotły kondensacyjne Logamax plus GB192i i Logamax plus GB192iT.  

Buderus Logamax plus GB192i to uniwersalny, wiszący kocioł kondensacyjny dla domów jedno- i wielorodzinnych. Łatwo można dostosować go do zapotrzebowania obiektu na energię do ogrzewania pomieszczeń i podgrzania wody, ponieważ kocioł dostępny jest w czterech klasach mocy 15, 25, 35 i 50 kW. We wnętrzu kotła pracuje sprawdzony w milionach kotłów wymiennik ciepła wykonany z uszlachetnionego i nierdzewnego stopu aluminium.

 

Logamax plus GB192iLogamax plus GB192iT

 

Buderus Logamax plus GB192iT to urządzenie ze zintegrowanym zasobnikiem, zapewniające wysoki komfort w zakresie ogrzewania i dostaw ciepłej wody. Jest przeznaczone do stosowania w domach jedno- oraz wielorodzinnych i oferuje bardzo wysoką moc c.w.u. do 30 kW. Kocioł można w dowolnym momencie i bez znaczących nakładów instalacyjnych rozbudować, tworząc system hybrydowy. Dostępne są dwa warianty. Pierwszy to rozwiązanie hybrydowe Logamax plus GB192iT z dodatkowym zbiornikiem buforowym PNR400. Umożliwia ono wykorzystanie energii odnawialnych, np. integrację instalacji solarnej, wspierających centralne ogrzewanie. W połączeniu z czterema płaskimi kolektorami słonecznymi Buderus Logasol SKN rozwiązanie hybrydowe osiąga bardzo wysoką efektywność energetyczną: dla ciepłej wody jest to klasa A+++, a dla ogrzewania A+ (zgodnie z europejską dyrektywą w sprawie efektywności energetycznej). Drugi wariant kotła to urządzenie gazowe kondensacyjne w wersji solarnej Logamax plus GB192iT 210SH, które umożliwia podłączenie instalacji solarnej do podgrzewania wody użytkowej i zapewnia wysoki komfort w zakresie jej dostaw.
 

Kontakt w sprawie produktów:

Robert Bosch Sp. z o.o.
tel. Infolinia 801 777 801
www: www.buderus.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Zestaw przyłączeniowy do kotłów FINbox

Zestaw przyłączeniowy do kotłów FINbox

Finish-A prezentuje gotowy zestaw przyłączeniowy do kotłów FINbox, który... ¬ więcej...

 
Wybierz grupę pompową od NTS Energy

Wybierz grupę pompową od NTS Energy

Promocyjne ceny grup pompowych, obniżone od 8 do nawet 22%, czekają w sklepie internetowym... ¬ więcej...

 
Nowe zestawy PRIMOBOX ACB 930 i 950

Nowe zestawy PRIMOBOX ACB 930 i 950

AFRISO poszerza gamę zestawów mieszających PrimoBox ACB o modele 930 i 950.... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2022 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet