System Rosenberg ECFanGrid

Oprawy oświetleniowe I-VALO do wymagających warunków

artykuł promocyjny


Oprawy oświetleniowe I-Valo to pełen profesjonalizm i trwałość, która przekłada się na energooszczędność, praktyczność i estetykę tysiąca różnych rozwiązań oświetleniowych do wszystkich zastosowań w wymagających warunkach.

Dopasowanie nowoczesnej technologii do potrzeb klientów, indywidualizacja projektów oraz kreatywność w poszukiwaniach skutkują najwyższą jakością i pełnym zaufaniem.

Oprawy oświetleniowe I-VALO do wymagających warunkówOprawy oświetleniowe I-VALO do wymagających warunków

Zobacz więcej realizacji >>


I-Valo wciąż sie rozwija i wprowadza na rynek nowe rozwiązania. Jesienią tego roku pojawił się w ofercie firmy nowy produkt, poniżej film prezentujący oprawę Luka:
 


I-VALO LUKA

 

Oprawy oświetleniowe I-VALO spełniają najwyższe normy jakości i tak każda oprawa:

 • poddawana jest probie ciśnieniowej
 • jest oprawą zamkniętą
 • jest testowana pod kątem sprawności działania
 • jest przystosowana do montażu z szeroką gamą wsporników instalacyjnych
 • mają powłokę poliestrową zapobiegającą korozji
 • są łatwe do czyszczenia oraz sprawnie odprowadzają ciepło

 

Fińska frma I-Valo istnieje od 1971 roku i działa w 20 państwach, a znacząca część produkcji jest eksportowana do krajów na całym świecie. Wywodząca się z miejscowości Iittala, w gminie Hämeenlinna marka to najnowocześniejsza technologia produkcji poparta wieloletnim doświadczeniem oraz certyfikowane systemy jakości i zarządzania środowiskowego potwierdzające rangę firmy na rynku. Zobacz film "I-Valo Oy - fińska firma rozjaśniająca świat":

 I-VALO LUKA


I-VALO LUKA to uniwersalna oprawa o prostej formie, którą można stosować na zewnątrz budynków i w pomieszczeniach. Nadaje się do miejsc publicznych, ale sprawdzi się również w wymagającym środowisku zakładów przemysłowych. Typowe zastosowania to podesty serwisowe i schody, fasady i wejścia do budynków oraz, w przypadku montażu na wsporniku masztowym I-Valo, oświetlenie terenu. Typowa wysokość montażu: 4–10 m.

Uniwersalna oprawa oświetleniowa I-Valo

 

 

I-VALO HITE LED™

 

Oprawa oświetleniowa LED dostosowana do stosowania w warunkach wysokich temperatur - dopuszczalna temperatura otoczenia oprawy wynosi aż +110°C. Rozwiązanie obejmuje oprawę i moduły sterowania. Stworzoną z myślą o pracy w pomieszczeniach o podwyższonych temperaturach i wilgotności, np. pomieszczenia produkcyjne do cylindrów papierniczych lub cyklonowych wymienników ciepła w cementowaniach. System to cztery moduły opraw na jednostkę sterującą. Maksymalna odległość między jednostką sterującą a oprawami wynosi 25 metrów. Moduł sterujący powinien znaleźć się w miejscu, w którym elementy elektroniczne nie są wystawione na działanie ekstremalnych warunków (Ta +45°C).

I-VALO HITE LED?

 • szeroki rozsył światła
 • wymienne moduły LED wraz z zasilaczem i odbłyśnikiem
 • materiał korpusu: profil aluminiowy powlekany poliestrem
 • materiał osłony: bezpieczne szkło hartowane, szronione

 

I-VALO MARCO

 

Lampa o przeznaczeniu przemysłowym z niską ramą i konstrukcją przystosowaną do trudnych warunków. Oprawa posiada technologię filtrowania I-Valo. Solidna budowa wynika z zastosowania aluminium powlekanego poliestrem na ramie oraz szkła hartowanego na osłonę. Dedykowana do miejsc wymagających szerokiego rozsyłu światła, czyli takich jak korytarze, pomosty robocze itp. Dostępna jest w dwóch wersjach krótkiej 36W i długiej 59W.

I-valo marco

 

I-VALO DAVI

 

Lampa o charakterze przemysłowym. Dzięki wymiennym modułom LED jej żywtoność jest znacznie dłuższa. Konstrukcja oprawy oświetleniowej jest bardzo wytrzymała, a jej wzorcem były docenione już przez użytkowników oprawy typu lowbay I-Valo. W standardzie dostępna jest także skuteczną technologia filtrowania I-Valo.

 

I-VALO XENRE™

 

Solidna, najwyższej jakości oprawa LED dla dużych wysokości montażowych, wymagających zastosowania oprawy szczególnej trwałości. Typowe lokalizacje opraw XENRETM to: przemysł maszynowy, papierniczy, młyny, tartaki, przemysł drzewny, magazyny itp. Dzięki pokrywie z poliwęglanu, oprawa XENRETM nadaje się również np. dla przemysłu spożywczego i produkcji napojów.

XENA - oprawa przemysłowa LED

 

I-VALO Dora

 

Wszechstronna rodzina opraw oświetleniowych zastępująca tradycyjne lampy wyładowcze dużej intensywności typu Low-bay i oprawy świetlówkowe. Nadają się także do celów oświetlenia awaryjnego. Gwarantują doskonały strumień świetlny 145 lm/W. Modele te są najwyższej jakości źródłami światła i dają bezkonkurencyjną jakość oświetlenia. Niskoprofilowana oprawa oświetleniowa ułatwia montaż. Modele dostępne są w dwóch wariantach długości z różną liczb świateł, zależnie od potrzeb. Brak radiatorów zmniejsza wymagania konserwatorskie. Oprawa posiada różne rodzaje rozsyłu światła realizowane przez efektywne odbłyśniki. Istnieje również możliwość zastosowania folii przeciwolśnieniowej jako dodatkowej ochrony przeciw przykremu efektowi olśnienia.

Oprawy oświetleniowe I-VALO do wymagających warunkówOprawy oświetleniowe I-VALO do wymagających warunków

 

I-VALO VIVO LED

 

Wyposażone są w filtr Gore odpowiedzialny za równoważenie ciśnienia i przepływ powietrza oraz utrzymanie w czystości wewnętrzne elementy oprawy oświetleniowej, przez co lampa może pracować dłużej. Dobre rozprowadzenie ciepła możliwe jest dzięki szczelinie między modułami. Osłona z bezpiecznego szkła hartowanego dostępna jest w wersji szkła bezbarwnego lub szronionego. W przypadku wykorzystania w przemyśle spożywczym oprawa może być wyposażona w osłonę z poliwęglanu. Po otwarciu osłony następuje automatyczne odłączenie napięcia. Bezpieczna i łatwa konstrukcja znacząco ułatwia wymiany sterowników. Oprawa posiada wymienny moduł LED.

Oprawy oświetleniowe I-VALO do wymagających warunkówOprawy oświetleniowe I-VALO do wymagających warunków

Małe wymiary, solidna konstrukcja, możliwość montażu wewnątrz i na zewnątrz budynku czynią ten produkt wszechstronnym. Opcjonalnie można wybrac wariant ze sterowaniem nDim.

 

I-VALO 6741 LED

 

Oprawa ta cieszy się największą popularnością. Korpus oprawy oświetleniowej nadaje się do ponownego użycia (po upływie czasu działania modułu LED) w wyniku modernizacji lub doposażenia. Moduł LED łatwo można wymienić. Może być wykorzystywana jako oświetlenie awaryjne - tak wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Łatwy montaż i użytkowanie możliwe są dzięki zatrzaskom zamykającym wykonanym z aluminium o powłoce z poliestrem, niskoprofilowej konstrukcji korpusu, dostępnej szerokiej gamie wsporników montażowych oraz wymiennym filtrom.

Oprawy oświetleniowe I-VALO do wymagających warunkówOprawy oświetleniowe I-VALO do wymagających warunków

Jak wszystkie lampy I-Valo znakomicie zapobiega olśnieniu. Zastosowana technologia oraz system uszczelek wydłużają żywotność opraw.

Oprawy oświetleniowe I-VALO do wymagających warunków

 

 

I-VALO DANI

 

DANI to kompaktowa oprawa LED z aluminiową ramą do celów oświetlenia ogólnego, która może być modyfikowana. Podzespoły oprawy oświetleniowej są wymienne, co oznacza, że po upływie okresu użytkowania nie trzeba wymieniać całej oprawy.


Oprawa oświetleniowa jest idealna do ogólnego oświetlania w niskich pomieszczeniach, jak np. magazyny, pomieszczenia techniczne, w tym pomieszczenia klimatyzatorów, pomieszczenia konserwacyjne, przemysłowe platformy konserwacyjne, korytarze i klatki schodowe. Oprawa oświetleniowa Dani może zostać zamontowana na maszcie I-Valo ze wspornikiem 6061.

 • stopień ochrony IP: IP65
 • Moc pobierana: 12 W i 20 W
 • Klasa Ta: -25°C – +40°C
 • Rozsył światła: Szeroki
 • Filtr: PTFE
 • Materiał obudowy: Aluminium z powłoką poliestrową
 • Klosz: Akryl (PMMA)

 

Oprawy z techniką filtrowania I-Valo

 

W zależności od warunków otoczenia oprawy przemysłowe I-Valo mogą posiadać jeden z dostępnych do wyboru filtrów. Zgodnie z zasadą niezawodnego użytkowania i wydajnego oświetlenia nawet w najtrudniejszych warunkach filtry dają większe możliwości w eliminowaniu efektów środowisk przemysłowych.

 

 

 

 • Kontakt w sprawie produktów:
  Jussi Veijola
  jussi.veijola@i-valo.com
  Tel +358 10 501 3086
  Mob +358 40 5490 155
Kontakt w sprawie produktów:

I-Valo Oy
tel. +358 10 501 3086
www: www.i-valo.com/en/home
www.i-valo.com/pl/strona-glowna/
www.i-valo.com/pl/doskonala-technika-filtrowania/
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Sterylis Light Air: Innowacyjna Dezynfekcja Powietrza dla Bezpieczeństwa i Higieny w Miejscach Pracy i Oświacie

Sterylis Light Air: Innowacyjna Dezynfekcja Powietrza dla Bezpieczeństwa i Higieny w Miejscach Pracy i Oświacie

Zapewnienie wysokiej jakości powietrza, zwłaszcza w miejscach pracy, szkołach, żłobkach... ¬ więcej...
 
Oprawa ARVO do zastosowań w przemyśle

Oprawa ARVO do zastosowań w przemyśle

Fińska firma oświetleniowa I-Valo wprowadzi jesienią na rynek nową oprawę przemysłową... ¬ więcej...
 
Oświetlenie LED do pomieszczeń medycznych

Oświetlenie LED do pomieszczeń medycznych

Pomieszczenia o przeznaczeniu medycznym - gabinety lekarskie, przychodnie i sale zabiegowe... ¬ więcej...
 
All rights reserved © 2004-2023 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet
Facebook