gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

logo VABO   Werit

Ferdom     Akra

PipelifeEko-Bio

Diamond

Grupa Armatura  

   Nibco

Invena     logo Wilo

Intersoft      

SFA Poland Sp. z o.o.   Setma

UponorRoth Polska

znajdź fachowca

Korzyści z zastosowania filtrów do wody DAFI

aktualizacja: 21-12-2017, 08:44 – artykuł promocyjny


Przepływowe filtry do wody to doskonałe uzupełnienie grawitacyjnych filtrów dzbankowych. Skutecznie poprawiają jakość wody pitnej poprzez jej uzdatnianie już w punkcie poboru. Przeznaczone są do stosowania w domowej sieci wodnej.

Filtry Dafi
zostały opracowane i wykonane w oparciu o własną myśl technologiczną marki FORMASTER. Funkcjonalna, prosta i jednocześnie solidna konstrukcja, doskonała zdolność filtracji oraz duża wydajność filtrowania pozwalają zaoszczędzić energię i zużycie środków czystości, jak również eliminują potrzebę używania chemicznych środków zmiękczających.

 

Filtry przepływowe Dafi

 

Główną rolą filtrów Dafi jest zapobieganie tworzeniu się kamienia kotłowego w urządzeniach gospodarstwa domowego takich jak pralki, zmywarki, ekspresy do kawy, czy czajniki elektryczne oraz wyeliminowanie z wody substancji szkodliwych. W zależności od rodzaju złoża filtry Dafi mają zdolność usuwania z wody soli odpowiedzialnych za jej twardość, azotanów, chloru, metali, ciężkich, zanieczyszczeń mechanicznych (piasek, drobne zawiesiny, tłuszcze, produkty korozji i inne zanieczyszczenia wymywane z instalacji wodnej). Wyeliminowanie z wody użytkowej osadów wapnia, potocznie zwanych kamieniem, uniemożliwimy rozwój bakterii Legionella w instalacjach i zasobnikach. Filtry Dafi, dzięki odpowiednio dobranym złożom filtracyjnym w znacznym stopniu poprawiają również jakość spożywanej wody.  


Przepływowe filtry do wody Dafi wydajnośćPrzepływowe filtry do wody Dafi gwarancjaPrzepływowe filtry do wody Dafi funkcjonalna konstrukcja Przepływowe filtry do wody Dafi filtracja


Filtry przepływowe wraz z wkładami filtrującymi DAFI można łączyć szeregowo i w miarę zużywania wymieniać tylko poszczególne elementy zestawu doczyszczającego. Marka DAFI w swojej ofercie posiada cztery rodzaje wymiennych filtrów filtrująco-uzdatniających: węglowy, z żywicą jonowymienną, usuwający azotany, polipropylenowy.
 

Kontakt w sprawie produktów:

FORMASTER S.A.
tel. 41 346 48 00, 41 345 04 01, 800 703 048
www: dafi.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Twarda woda zdrowia doda

Twarda woda zdrowia doda

Czy można używać bezpiecznie wody z wodociągu, która spełnia rozporządzenie... ¬ więcej...

 
Jak prawidłowo wybrać filtr do wody?

Jak prawidłowo wybrać filtr do wody?

Woda w domu może być czysta i smaczne, jednak w większości przypadków wymaga... ¬ więcej...

 
Dlaczego twarda woda jest niebezpieczna?

Dlaczego twarda woda jest niebezpieczna?

Wapń i magnez to minerały, których człowiek potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania.... ¬ więcej...

 
armatura
All rights reserved © 2004-2021 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet