Uniwersal - urządzenia wentylacyjne


Agregaty skraplające Danfoss Optyma Plus Inverter

aktualizacja: 07-04-2016, 06:03 – artykuł promocyjny


Agregaty skraplające Danfoss Optyma™ Plus INVERTER łączą w sobie łatwość obsługi i efektywność energetyczną z technologią sprężarek spiralnych z falownikiem Danfoss. Przeznaczone są do układów wysoko- i średniotemperaturowych w zakresie od 2 do 9 kW z czynnikiem R404A, R407A oraz R407F. Agregety te znajdą swoje zastosowanie w komorach chłodniczych i fermentacyjnych, witrynach i do ogólnych zastosowań chłodniczych. Urządzenia oprócz zapewnienia optymalnej wydajności chłodniczej gwarantują również lepszą oszczędność energii w sklepach osiedlowych i większych sklepach spożywczych.  Wszystko to dostępne jest w prostym i dopasowującym się pakiecie.
 

http://www.instalacjebudowlane.pl/obrazki2/danfoss_optyma_plus_inverter_050416.jpg

 

Bezstopniowa modulacja wydajności


Danfoss Optyma™ Plus INVERTER o współczynniku wydajności 3,5:1 umożliwia ciągłe dostosowywanie wydajności chłodniczej do zapotrzebowania. Dzięki technologii zmiennej prędkości zapewnione jest utrzymanie właściwej temperatury bez utraty energii przez co świetnie nadaje się do różnych zastosowań chłodniczych. Ma to szczególne znaczenie w aplikacjach gdzie występują duże zmiany temperatury i obciążenia w ciągu dnia. Agregat będzie również niezastąpiony w zachowaniu dokładnego poziomu temperatury i wilgotności nawet w przypadku korzystania z wielu parowników. Znaczne ograniczenie włączania i wyłączania oraz krótkich cykli pracy minimalizują obciążenia silnika sprężarki, co w efekcie zwiększa niezawodność i trwałość całego układu.
 

Agregaty Danfoss Optyma Plus Inverter


Najwyższa oszczędność energii i niski prąd rozruchowy


Proces sprężania z wykorzystaniem technologii zmiennej prędkości jest bardzo skuteczny. Łączy optymalne sterowanie chłodzeniem z doskonałą efektywnością energetyczną. Umożliwia precyzyjne utrzymanie temperatury, a wysoka temperatura parowania przekłada się na mniejszą liczbę cykli odtajania i większą oszczędność energii. Mikrokanałowy wymiennik ciepła dodatkowo obniża zużycie energii. Niski początkowy prąd rozruchowy sprężarki uruchamianej z minimalną prędkością pomaga znacznie obniżyć obciążenie sieci elektrycznej. Może to oznaczać zmniejszenie rachunku za zużytą energię elektryczną oraz opłaty abonamentowej.
 

Kontakt w sprawie produktów:

Wigmors
tel. (71) 326 50 00
www: www.wigmors.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Rekuperatory TOP VENT - postaw na świeże powietrze dla Twojej rodziny!

Rekuperatory TOP VENT - postaw na świeże powietrze dla Twojej rodziny!

Jednym z systemów, który znacznie obniża zużycie energii i jednocześnie... ¬ więcej...

 
Styczniowa PREMIERA Lindab

Styczniowa PREMIERA Lindab

Firma Lindab, w ramach cyklicznego projektu o nazwie „Premiery Lindab 2021”,... ¬ więcej...

 
Rekuperacja - konieczna zmiana w Twoim domu

Rekuperacja - konieczna zmiana w Twoim domu

Od stycznia 2021 r. budynki mieszkalne i zamieszkania zbiorowego czeka kolejna zmiana... ¬ więcej...

 
Partnerzy
logo Venture Industries Sp. z o.o.   logo ebm Papst Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji       Uniwersal     Metalplast    Wienkra GlenDimplex    Ventec      Lindab Rosenberg Klima     Schiedel logo ProventGlobal-Tech  Iglotech  Iglotech Neovent Klimor   Klima-Therm      Kaisai   Test-Therm Sp. z o.o.      logo Wigmors Armacell   Daikin
All rights reserved © 2004-2021 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet