gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

logo VABO   Werit

SchellCedor

Ferdom    Akra
Pipelife
Eko-Bio

Diamond

Grupa Armatura 

   Nibco

Invena     logo Wilo

Intersoft

SFA Poland Sp. z o.o.   Uponor

znajdź fachowca

Werit


Kabina prysznicowa KOŁO Ultra

aktualizacja: 08-12-2017, 10:46 – artykuł promocyjny


Kabina prysznicowa jest to jeden z elementów wyposażenia łazienki, który najtrudniej jest utrzymać w czystości. Doprowadzenie jej do należytego stanu za każdym razem będzie wymagało nie lada wysiłku. Uciążliwy osad z twardej wody i mydła oraz wilgoć, kurz i zabrudzenia gromadzące się w jej zakamarkach powodują, że czyszczenie kabiny staje się drogą przez mękę.


Kabina prysznicowa KOŁO Ultra

 

Ultra higieniczne


Najnowsza propozycja marki KOŁO sprawi, że utrzymanie czystości w strefie prysznica stanie się o wiele prostsze. Kabina prysznicowa KOŁO Ultra została wyposażona w kilka innowacji, dzięki którym łatwo pozbędziemy się wszelkich zabrudzeń. Zamknięte profile oraz szkło z powłoką REFLEX skutecznie ograniczają powstawanie zacieków i osadów. Dodatkowo w kabinie zredukowano ilość miejsc, w których mogłyby gromadzić się wilgoć, kurz i zabrudzenia. Drzwi przesuwane jakie zastosowano w modelu KOŁO ULTRA zamiast standardowych rolek powodują, że nie gromadzi się uporczywy osad i kamień. Wykorzystanie magnesów neodymowych, które nie ulegają rozładowaniu powoduje, że drzwi te idealnie przylegają do dolnego profilu. Aby zapewnić sobie nieograniczony dostęp do tej części kabiny, w której styka się ona z brodzikiem, wystarczy tylko lekko pchnąć dolną część ruchomej ścianki (system Push2Clean). Dzięki temu brud nie będzie gromadził się w trudno dostępnych miejscach, a kabina będzie łatwa w czyszczeniu.

 

Kabina prysznicowa KOŁO UltraKabina prysznicowa KOŁO UltraKabina prysznicowa KOŁO Ultra

 

Dodatkowo nie musimy się obawiać o to, że wilgoć i kurz dostaną się do górnych profili, gdyż stanowią one jednorodną, prostą z zewnątrz kontrukcję. Szyna, po której prowadzone są podwójne łożyska jest całkowicie zasłonięta od góry i boku, w efekcie czego woda spływa tylko i wyłącznie po ściance, a kurz nie dostaje się pod osłonę.

 

KOŁO Ultra - bezpieczeństwo w łazience


Zastosowane innowacje w kabinach KOŁO Ultra mają nie tylko wpływ na łatwość utrzymania kabiny w czystości. Wykorzystanie specjalnego szkła ScreenGuard, adaptującego rozwiązania znane dotąd z szyb samochodowych spowodowało, że zwiększeniu uległ także poziom bezpieczeństwa użytkowników. Wykorzystanie nowej technologii spowodowało, że ścianki kabiny są niezwykle wytrzymałe - nawet po uderzeniu ich ciężkim i twardym narzędziem zachowują swój kształt i nie rozpadają się na drobne kawałki. Nawet w przypadku uszkodzenia szkła nie będzie grozić nam pokaleczenie ostrymi odłamkami, bo ich po prostu nie będzie. Nawet przy bardzo silnym uderzeniu szkło pęknie lecz się nie pokruszy.

 

Komfortowe dodatki


Kabina KOŁO Ultra dostępna jest w dwóch wersjach: kwadratowej i półokrągłej. Cechą charakterystyczną dla wszystkich modeli jest lekka forma oraz wyposażenie w eleganckie profile. Proste i solidne metalowe uchwyty z wykończeniem chromowanym, znajdują się zarówno po wewnętrznej, jak i zewnętrznej stronie ruchomej ścianki. Całkowicie niewidoczne mocowania dodatkowo podkreślają jednorodną formę kabiny.

 

Kabina prysznicowa KOŁO Ultra Zawieszki do kabiny prysznicowej KOŁO Ultra


Oprócz tego KOŁO do kabiny ULTRA oferuje funkcjonalne zawieszki montowane na górnym profilu. Można je wykorzystać zarówno do powieszenia szlafroka lub przyborów kosmetycznych wewnątrz lub na zewnątrz kabiny.

Zobacz produkty ultra: www.kolo.com.pl/kolekcje/ultra/
 

Kontakt w sprawie produktów:

Koło Grupa Geberit Sp. z o.o.
tel. +48 22 376 01 02
www: www.kolo.com.pl
mail: info@kolo.com.pl


Zobacz także
Technologia, którą pokochasz - elektroniczny przycisk do WC JOMO E-MOTION

Technologia, którą pokochasz - elektroniczny przycisk do WC JOMO E-MOTION

Automatyzacja i nowoczesne technologie są obecne w każdej sferze życia. Dzięki... ¬ więcej...

 
Zestaw podtynkowy do WC w rozmiarze S

Zestaw podtynkowy do WC w rozmiarze S

Zestawy podtynkowe umożliwiają schować nieestetyczną instalację sanitarną i nadać... ¬ więcej...

 
Nowy standard baterii bezdotykowych do przestrzeni publicznych

Nowy standard baterii bezdotykowych do przestrzeni publicznych

Bezdotykowe baterie już na dobre zagościły w nowoczesnych przestrzeniach sanitarnych,... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2021 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet