gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

logo VABO   Werit

Ferdom     Akra

PipelifeEko-Bio

Diamond

Grupa ArmaturaSanSwiss   

   Nibco

Invena     logo Wilo

Intersoft    

CED'OR   

SFA Poland Sp. z o.o.   Setma

UponorRoth Polska

znajdź fachowca

Werit


Kabina prysznicowa KOŁO Ultra

aktualizacja: 08-12-2017, 10:46 – artykuł promocyjny


Kabina prysznicowa jest to jeden z elementów wyposażenia łazienki, który najtrudniej jest utrzymać w czystości. Doprowadzenie jej do należytego stanu za każdym razem będzie wymagało nie lada wysiłku. Uciążliwy osad z twardej wody i mydła oraz wilgoć, kurz i zabrudzenia gromadzące się w jej zakamarkach powodują, że czyszczenie kabiny staje się drogą przez mękę.


Kabina prysznicowa KOŁO Ultra

 

Ultra higieniczne


Najnowsza propozycja marki KOŁO sprawi, że utrzymanie czystości w strefie prysznica stanie się o wiele prostsze. Kabina prysznicowa KOŁO Ultra została wyposażona w kilka innowacji, dzięki którym łatwo pozbędziemy się wszelkich zabrudzeń. Zamknięte profile oraz szkło z powłoką REFLEX skutecznie ograniczają powstawanie zacieków i osadów. Dodatkowo w kabinie zredukowano ilość miejsc, w których mogłyby gromadzić się wilgoć, kurz i zabrudzenia. Drzwi przesuwane jakie zastosowano w modelu KOŁO ULTRA zamiast standardowych rolek powodują, że nie gromadzi się uporczywy osad i kamień. Wykorzystanie magnesów neodymowych, które nie ulegają rozładowaniu powoduje, że drzwi te idealnie przylegają do dolnego profilu. Aby zapewnić sobie nieograniczony dostęp do tej części kabiny, w której styka się ona z brodzikiem, wystarczy tylko lekko pchnąć dolną część ruchomej ścianki (system Push2Clean). Dzięki temu brud nie będzie gromadził się w trudno dostępnych miejscach, a kabina będzie łatwa w czyszczeniu.

 

Kabina prysznicowa KOŁO UltraKabina prysznicowa KOŁO UltraKabina prysznicowa KOŁO Ultra

 

Dodatkowo nie musimy się obawiać o to, że wilgoć i kurz dostaną się do górnych profili, gdyż stanowią one jednorodną, prostą z zewnątrz kontrukcję. Szyna, po której prowadzone są podwójne łożyska jest całkowicie zasłonięta od góry i boku, w efekcie czego woda spływa tylko i wyłącznie po ściance, a kurz nie dostaje się pod osłonę.

 

KOŁO Ultra - bezpieczeństwo w łazience


Zastosowane innowacje w kabinach KOŁO Ultra mają nie tylko wpływ na łatwość utrzymania kabiny w czystości. Wykorzystanie specjalnego szkła ScreenGuard, adaptującego rozwiązania znane dotąd z szyb samochodowych spowodowało, że zwiększeniu uległ także poziom bezpieczeństwa użytkowników. Wykorzystanie nowej technologii spowodowało, że ścianki kabiny są niezwykle wytrzymałe - nawet po uderzeniu ich ciężkim i twardym narzędziem zachowują swój kształt i nie rozpadają się na drobne kawałki. Nawet w przypadku uszkodzenia szkła nie będzie grozić nam pokaleczenie ostrymi odłamkami, bo ich po prostu nie będzie. Nawet przy bardzo silnym uderzeniu szkło pęknie lecz się nie pokruszy.

 

Komfortowe dodatki


Kabina KOŁO Ultra dostępna jest w dwóch wersjach: kwadratowej i półokrągłej. Cechą charakterystyczną dla wszystkich modeli jest lekka forma oraz wyposażenie w eleganckie profile. Proste i solidne metalowe uchwyty z wykończeniem chromowanym, znajdują się zarówno po wewnętrznej, jak i zewnętrznej stronie ruchomej ścianki. Całkowicie niewidoczne mocowania dodatkowo podkreślają jednorodną formę kabiny.

 

Kabina prysznicowa KOŁO Ultra Zawieszki do kabiny prysznicowej KOŁO Ultra


Oprócz tego KOŁO do kabiny ULTRA oferuje funkcjonalne zawieszki montowane na górnym profilu. Można je wykorzystać zarówno do powieszenia szlafroka lub przyborów kosmetycznych wewnątrz lub na zewnątrz kabiny.

Zobacz produkty ultra: www.kolo.com.pl/kolekcje/ultra/
 

Kontakt w sprawie produktów:

Koło Grupa Geberit Sp. z o.o.
tel. +48 22 376 01 02
www: www.kolo.com.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Minilift S - komfortowy montaż i oszczędność miejsca

Minilift S - komfortowy montaż i oszczędność miejsca

Ulewny deszcz to zjawisko, któremu nie możemy zapobiegać. Zupełnie inaczej... ¬ więcej...

 
Wybór dozownika do dezynfekcji rąk

Wybór dozownika do dezynfekcji rąk

Mycie i dezynfekcja rąk to temat numer jeden od dłuższego czasu. Pandemia koronawirusa... ¬ więcej...

 
Baterie kuchenne i łazienkowe DIAMOND

Baterie kuchenne i łazienkowe DIAMOND

Łazienki urządzane w stylu ekologicznym, z użyciem naturalnych materiałów... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2020 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet