gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

logo VABO   Werit

SchellCedor

Ferdom    Akra
Pipelife
Eko-Bio

Diamond

Grupa Armatura 

   Nibco

Invena     logo Wilo

Intersoft

SFA Poland Sp. z o.o.   Uponor

znajdź fachowca

Wyposażenie toalet publicznych ze stali nierdzewnej

aktualizacja: 27-06-2019, 07:39 – artykuł promocyjny


Wyposażenie w toaletach publicznych, z uwagi na wysokie natężenie ruchu, narażone jest na ryzyko przypadkowego lub celowego uszkodzenia. Dlatego też powinno ono cechować się wyjątkową wytrzymałością. W tego typu miejscach doskonale sprawdzają się sanitariaty wykonane ze stali nierdzewnej. Dzięki odpowiedniej grubości stali i trwałości konstrukcji, stanowią one skuteczną ochronę przed atakami wandalizmu. Dodatkowo pozwalają nadać toaletom publicznym szczególny wygląd.

 

Kompleksowe wyposażenie toalet publicznych ze stali nierdzewnej

 

Podstawowymi elementami zestawu sanitarnego instalowanego w toaletach publicznych są; misa WC, pisuar i umywalka.

W ofercie firmy Faneco dostępne są misy WC ze stali nierdzewnej. Do wyboru mamy modele zarówno naścienne - podwieszane, jak również stojące - montowane do podłogi. Misy WC podwieszane, jak np. model Faneco N13018, dostosowane są do montażu na wszelkich stelażach podściennych, powszechnie spotykanych na rynku wraz ze zbiornikami spłukującymi. Spłukiwanie może być obsługiwane przyciskiem lub w wersji automatycznej na fotokomórkę. Dotyczy to również modelu misy WC stojącej Faneco N13012. Kompakt WC Faneco UR2A ze stali nierdzewnej montowany do podłogi posiada z kolei zbiornik spłukujący wraz z przyciskiem.

kompakt wc stojący z deską pvc ze stali nierdzewnej matowakompakt wc stojący z deską pvc ze stali nierdzewnej matowazestaw sanitarny miska i umywalka lewy stal matowa

miska ustępowa wisząca ze stali nierdzewnej matowamiska ustępowa turecka ze stali nierdzewnej matowa

 

Na uwagę zasługują także umywalki ze stali nierdzewnej, oferowane w formie prostokątnej, z otworem na armaturę jak model Faneco WB08 lub w formie nablatowej, okrągłej jak np. Faneco N13030.
 

umywalka naścienna dla niepełnosprawnych matowaumywalka naścienna dla niepełnosprawnych polerowanaumywalka ścienna z otworem na baterię matowa


Elementem, którego nie może zabraknąć w męskich toaletach publicznych, jest pisuar. Faneco N13004 to pisuar ze stali nierdzewnej, który podobnie jak w wyżej opisane misy WC, może być montowany na popularnych na rynku stelażach do pisuarów wraz ze spłukiwaniem do wyboru: mechanicznym - za pomocą spłukującego zaworu czasowego lub automatycznym, na fotokomórkę.
 

pisuar wiszący ze stali nierdzewnej


Opisane sanitariaty montowane są najczęściej w wykonaniu ze stali szczotkowanej (matowej). Dostępne są jednak również w wersji ze stali polerowanej.

Sanitariaty tego typu czyści się przy użyciu powszechnie spotykanych na rynku środków czyszcząco-pielęgnujących przeznaczonych do stali nierdzewnej.

Oprócz sanitariatów, firma Faneco posiada w swojej ofercie również osprzęt do montażu mis WC, pisuarów czy umywalek: stelaże podścienne, systemy spłukiwania, przegrody międzypisuarowe wykonane ze stali nierdzewnej czy armaturę do umywalek.
 

Kontakt w sprawie produktów:

Faneco Sp. z o.o. Sp. k.
tel. (+48) 61 6100212
www: www.faneco.com
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Designerskie baterie umywalkowe

Designerskie baterie umywalkowe

Używamy jej praktycznie codziennie i po wielokroć. To jedno z najintensywniej eksploatowanych... ¬ więcej...

 
Baterie łazienkowe - rodzaje i funkcje

Baterie łazienkowe - rodzaje i funkcje

Urządzając łazienkę, nie ominie nas wybór podstawowego wyposażenia, bez... ¬ więcej...

 
Technologia, którą pokochasz - elektroniczny przycisk do WC JOMO E-MOTION

Technologia, którą pokochasz - elektroniczny przycisk do WC JOMO E-MOTION

Automatyzacja i nowoczesne technologie są obecne w każdej sferze życia. Dzięki... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2021 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet