gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

 

BuderusJunkers

Immergas 

  glen dimplex logo

 

logotyp partner serwisu E.ON Foton Hewalex

nVent     Galmet

Salus
   

EsbeRoth Polska

   Schiedel   Pipelife    

Kospel    NTS Energy

Stiebel Eltron Radox Radiators

Ferdom

Grupa Armatura

Imers
FENIX

logo Wilo
   De Dietrich

logo Daikin    Zakład Metalowo-Kotlarski SAS

REGULUS-system
  Instal-Projekt  Verano Konwektor

Intersoft
 

polecamy

Junkers - patron


Wiszące kotły kondensacyjne do mieszkania, apartamentu i domu

aktualizacja: 22-02-2016, 07:25 – artykuł promocyjny


Logamax plus GB062 to gazowe wiszące kotły kondensacyjne marki Buderus o zwartej, kompaktowej budowie i niewielkich wymiarach. Szeroki zakres modulacji mocy (od 3 do 24 kW) sprawia, że urządzenia te doskonale sprawdzają się nie tylko w typowych domach wolnostojących i apartamentach, ale również w niewielkich mieszkaniach w budownictwie wielorodzinnym. Logamax plus GB062 wyposażone są w nowy, intuicyjny panel sterowania z czytelnym wyświetlaczem oraz automatyką pogodową. To ostatnie rozwiązanie pozwala dostosować pracę kotłów do zewnętrznych warunków atmosferycznych, gwarantując tym samym oszczędne wykorzystanie gazu.

wiszący kocioł kondensacyjny Logamax plus GB062Tak jak wszystkie urządzenia marki Buderus, Logamax plus GB062 wyróżnia nowoczesne wzornictwo. Wszystkie elementy ukryte są pod estetyczną obudową kotła i nie wymagają dodatkowych prac montażowych, ani obudowy maskującej. Kocioł pracuje bardzo cicho i zużywa niewiele energii. Kotły Logamax plus GB062 mogą być zasilane gazem ziemnym lub „płynnym” (kategoria: II2ELwLs3B/P). Zmiana rodzaju gazu nie wymaga stosowania zestawu przezbrojeniowego, a jedynie regulacji i oznakowania przez autoryzowany serwis.

wiszący kocioł kondensacyjny Logamax plus GB062Same kotły mają klasę efektywności energetycznej A (ogrzewanie). Model dwufunkcyjny oznaczony jest dodatkowo klasą efektywności energetycznej A dla celów przygotowania ciepłej wody, przy wysokim profilu wydajności XL.

Dwa warianty kotła i wysokiej jakości komponenty Kotły dostępne są w dwóch wariantach: GB062-24KV2 i GB062-24V2. Pierwszy z nich to model dwufunkcyjny, drugi - jednofunkcyjny, ale wyposażony w zawór trójdrogowy umożliwiający łatwe podłączenie podgrzewacza ciepłej wody. 

W kotłach Logamax plus GB062 zastosowano wymienniki o wysokiej przewodności cieplnej, wykonane z nierdzewnego stopu aluminiowo-magnezowo-krzemowego, które potwierdziły już swoją niezawodność w ponad milionie sprzedanych urządzeń marki Buderus. Oba modele wyposażono w pompy elektroniczne o współczynniku efektywności energetycznej EEI≤0,23.
 

Kontakt w sprawie produktów:

Robert Bosch Sp. z o.o.
tel. Infolinia 801 777 801
www: www.buderus.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Zestaw przyłączeniowy do kotłów FINbox

Zestaw przyłączeniowy do kotłów FINbox

Finish-A prezentuje gotowy zestaw przyłączeniowy do kotłów FINbox, który... ¬ więcej...

 
Wybierz grupę pompową od NTS Energy

Wybierz grupę pompową od NTS Energy

Promocyjne ceny grup pompowych, obniżone od 8 do nawet 22%, czekają w sklepie internetowym... ¬ więcej...

 
Nowe zestawy PRIMOBOX ACB 930 i 950

Nowe zestawy PRIMOBOX ACB 930 i 950

AFRISO poszerza gamę zestawów mieszających PrimoBox ACB o modele 930 i 950.... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2022 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet