gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

logo VABO   Werit

Ferdom     Akra

Cedor

PipelifeEko-Bio

Diamond

Grupa Armatura 

   Nibco

Invena     logo Wilo

Intersoft

SFA Poland Sp. z o.o.   Uponor

znajdź fachowca

Vabo - Patron działu Kanalizacja i odwodnienia


Nowoczesny standard systemów podnoszących ciśnienie

aktualizacja: 04-04-2019, 08:14 – artykuł promocyjny


Tam gdzie występuje zbyt niskie ciśnienie wody w instalacji, najlepszym rozwiązaniem jest zastosowanie automatycznych systemów podnoszących ciśnienie. W zależności od wymaganych parametrów pracy mogą one zawierać od jednej do kilku pomp, a ich budowa i wyposażenie pozwalają na bezobsługowe działanie.
 

Najnowszym rozwiązaniem w dziedzinie systemów podnoszących ciśnienie wody jest naścienny zestaw hydroforowy ZHW BART, który wprowadziła na rynek Firma Bartosz.


ZHW BART to nowoczesny, kompaktowy zestaw hydroforowy przeznaczony do budynków mieszkalnych, budynków użyteczności publicznej oraz innych, w których wymagane jest zapewnienie stałej dostawy wody. Wszędzie tam, gdzie nie ma pomieszczenia na zamontowanie systemu podnoszącego ciśnienie, bądź wymagana jest bardzo cicha praca takiego urządzenia, idealnym rozwiązaniem są kompaktowe zestawy ZHW BART.

 

naścienny zestaw hydroforowy ZHW BART

 

 

Naścienny zestaw hydroforowy ZHW BART - zalety:

 

 • Niewielki gabaryt - dzięki kompaktowej, zwartej budowie, urządzenie nie wymaga wydzielenia oddzielnego pomieszczenia na hydrofornię i może być zamontowane w dowolnym miejscu budynku np. w ciągu komunikacyjnym, piwnicy. Jego konstrukcja umożliwia montaż na ścianie, wbudowanie go w ścianę lub ustawienie na posadzce.
   
 • Cicha praca - w wyniku zastosowania pomp z silnikami chłodzonymi wodą oraz dźwiękochłonnej obudowy, w której zamontowana jest część hydrauliczna, zestaw charakteryzuje się niezwykle cichą pracą, co ma szczególne znaczenie w przypadku zamontowania go w budynkach mieszkalnych.
   
 • Zabezpieczenia - w obudowie zestawu zostały zastosowane zamki na klucz, które skutecznie zabezpieczają urządzenie przed dostępem niepowołanych osób.
   
 • Intuicyjny system sterowania - zestaw ZHW BART dostarczany jest z kompletnym systemem sterowania, który umożliwia odczyt i ustawienie parametrów pracy urządzenia oraz informuje o ewentualnych alarmach. Sterowanie odbywa się za pomocą intuicyjnego panela operatorskiego z wyświetlaczem, który umieszczony jest na zewnętrznych drzwiach szafy sterującej. Szafa zasilająco-sterująca jest odrębnym elementem zestawu naściennego. Może być zintegrowana z całym zestawem lub być umieszczona poza częścią pompową, nawet w oddzielnym pomieszczeniu.
   
 • Uniwersalność - zestaw ZHW BART może być dostosowany do potrzeb konkretnej inwestycji. Istnieje możliwość wyposażenia go w pompy o różnych parametrach, króćce przyłączeniowe mogą być wykonane w wersji gwintowanej lub kołnierzowej. W ramach rozbudowy sterowania możliwe jest zastosowanie systemu monitorowania, który pozwala nadzorować pracę układu bez konieczności wizytowania obiektu oraz wysyła informacje o ewentualnych awariach. System monitorowania jest szczególnie polecany w przypadku konieczności czuwania nad poprawną pracą kilku, a nawet kilkunastu układów pompowych.
   
 • Prosty montaż - do Klienta dostarczany jest kompletny zestaw zabudowany w kompaktową obudowę, pozwalającą na podłączenie go do sieci wodociągowej z dowolnej strony. Instalacja sprowadza się wyłącznie do podłączenia urządzenia do sieci, doprowadzenia zasilania elektrycznego oraz ustawienia parametrów pracy.

 

 

Zobacz film!

 

 


Kontakt w sprawie produktów:

Firma Bartosz Sp.j. Bujwicki, Sobiech
tel. (85) 745 57 12
www: www.bartosz.com.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
INFINITY - rewolucyjny odpływ do łazienki

INFINITY - rewolucyjny odpływ do łazienki

Czy osiągalny jest świat bez ograniczeń? Gdzie możliwe jest wszystko, co w naszej... ¬ więcej...

 
Gromadzenie i wykorzystanie wody deszczowej w domu i w ogrodzie - konieczność czy zachcianka?

Gromadzenie i wykorzystanie wody deszczowej w domu i w ogrodzie - konieczność czy zachcianka?

Woda jest prostą kombinacją atomów wodoru i tlenu – H2O - czystą substancją,... ¬ więcej...

 
Włazy nierdzewne PRO RPS z siłownikiem - doskonałe dla gastronomii, jak i medycyny oraz zdrowia

Włazy nierdzewne PRO RPS z siłownikiem - doskonałe dla gastronomii, jak i medycyny oraz zdrowia

Profesjonalne włazy nierdzewne z siłownikiem PRO RPS to seria produktów KMB... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2021 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet