gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

Miloo Electronics    iValo

Aurora Technika Świetlna

Regiolux

Soled    Karlik

 APM MORKOM     SmartLight

znajdź fachowca

oświetlenie przemysłowe i komercyjne Miloo Electronics


Oświetlenie LED dla obiektów handlowych

aktualizacja: 21-02-2020, 13:02 – artykuł promocyjny


Odpowiednie oświetlenie jest jednym z ważniejszych zagadnień przy projektowaniu przestrzeni handlowych. Sklepy, supermarkety, czy galerie handlowe powinny zapewnić odwiedzającym, czyli potencjalnym klientom jak najlepsze warunki, zachęcające do zakupów lub skorzystania z usług. Przemyślane i dopracowane oświetlenie pomieszczeń i korytarzy wpływa na komfort przebywania w nich, a umiejętne wyeksponowanie oferowanych produktów poprawia sprzedaż, gdyż doskonale wiadomo, że „klient kupuje oczami”.

W ofercie Miloo Lighting pojawił się szereg nowych produktów przeznaczonych do powierzchni handlowych, ale które z powodzeniem można stosować także do biur, korytarzy czy obiektów użytku publicznego.

 

oprawa LED typu downlight Circle IIoprawa LED typu downlight Circle II

LED CIRCLE II

 

Oprawa LED CIRCLE II jest typową oprawą typu downlight. Przeznaczona jest do montażu podtynkowego, charakteryzuje się prostym i miłym dla oka designem. Do wyboru są trzy warianty wielkości oprawy o mocach odpowiednio 11 W, 22 W i 34 W oraz do wyboru dwie temperatury barwowe 3000 K i 4000 K. Oprawa idealnie nadaje się do rozświetlania dużych przestrzeni handlowych, wkomponuje się w każdy wystrój sklepu.

 

oprawa Rolleroprawa ROLLER

LED ROLLER

 

Oprawa LED ROLLER również należy do opraw typu downlight, zaprojektowana została do montażu natynkowego. Ciekawym wyróżnikiem jest możliwość zamontowania oprawy na suficie skośnym. ROLLER A może zostać dostosowany do dowolnego ścięcia sufitu, co jest niezwykle praktyczne. Do wyboru mamy trzy rozmiary oprawy ROLLER o mocach odpowiednio 11 W, 22 W i 34 W oraz dwie temperatury barwowe 3000 K i 4000 K.

 

oprawa I-SPOToprawa I-SPOT

LED I-SPOT

 

Oprawa LED I-SPOT jest kierunkową oprawą doświetlającą, mocowaną na szynoprzewodzie. Jest to idealne rozwiązanie do eksponowania produktów na półkach, dekoracji lub innych elementów, na które chcemy zwrócić uwagę. Do wyboru są trzy warianty mocy oprawy (20 W, 30 W i 40 W) oraz szeroka gama wariantów kąta rozsyłu światła (20°, 30°, 40°, 50°) i temperatury barwowej (2400 K, 2700 K, 3000 K i 4000 K, a także PINK, czyli specjalna barwa do mięs).

 

Oprawa LED BOXOprawa LED i-BOX

i-BOX

 

Oprawa i-BOX jest podtynkową oprawą Spot-Light. Oprawę można montować na różnego typu sufitach podwieszanych o grubości od 5mm do 15mm. Występuje ona w czterech formatach źródeł światła: pojedynczy, podwójny, potrójny i poczwórny. Barwowa temperatura tej oprawy wynosi 3000K lub 2700K. Jej stopień szczelności wynosi IP40, dodatkowo klosz został wykonany z przezroczystej szyby. Jej kąt rozsyłu równy jest 30° lub 50°.

Produkty Miloo Lighting standardowo wyposażone są w źródło światła LED w technologii zasilania sekwencyjnego. Cechują się wysoką skutecznością świetlną oraz współczynnikiem mocy na poziomie 0,99. Jest to więc bardzo energooszczędne rozwiązanie.

Oświetlenie dużych przestrzeni handlowych Miloo ElectronicsOświetlenie dużych przestrzeni handlowych Miloo ElectronicsOświetlenie galerii handlowej Miloo ElectronicsOświetlenie galerii handlowej Miloo Electronics

Oświetlenie dużych przestrzeni handlowych

Oświetlenie sklepu z zabawkamiOświetlenie sklepu spożywczego

Oświetlenie sklepu z zabawkami                   Oświetlenie sklepu spożywczego


 

Kontakt w sprawie produktów:

MILOO-ELECTRONICS sp. z o.o.
tel. +48 14/ 662 19 55
www: www.emiloo.pl
mail: wyślij wiadomość
Zobacz także
Sterylis - polskie urządzenie niszczy koronawirusa SARS-CoV-2

Sterylis - polskie urządzenie niszczy koronawirusa SARS-CoV-2

Drobnoustroje można dezaktywować na różne sposoby, jedną ze sprawdzonych... ¬ więcej...

 
Oświetlenie dezynfekcyjne - poradnik instalacyjny

Oświetlenie dezynfekcyjne - poradnik instalacyjny

Oprawy ze świetlówkami UV-C stosowane są obecnie jako jedna z najszybszych... ¬ więcej...

 
Apetyczne oświetlenie - czyli jak prezentować świeżą żywność? Systemy PACO i CAMELEON od ES-SYSTEM

Apetyczne oświetlenie - czyli jak prezentować świeżą żywność? Systemy PACO i CAMELEON od ES-SYSTEM

Światło i kolory to doskonałe narzędzia do wykorzystania w sklepach spożywczych.... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2020 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet