fenix do strony

Werit


Zestawy podtynkowe Delfin Star - nowoczesność i przestronność

artykuł promocyjny


W nowoczesnych łazienkach coraz rzadziej montuje się spłuczki typu dolnopłuk. Dużo częściej wybierane są bowiem podtynkowe zestawy spłukujące, dzięki którym cała instalacja wodno-kanalizacyjna zostaje ukryta w ścianie, a wnętrze zyskuje na przestronności. Jednym z takich ciekawych zestawów podtynkowych jest model Delfin Star wraz z dedykowanymi do niego przyciskami i podkładkami izolującymi.

 

zestaw podtynkowy Delfin Star

 


Zestaw podtynkowy do WC Delfin Star

 

zestaw podtynkowy Delfin StarNowoczesny stelaż podtynkowy Delfin Star dedykowany jest do zabudowy lekkiej. Świetnie sprawdza się on w instalacjach sanitarnych wyposażonych w miski wiszące.

Dużą zaletą modelu Delfin Star jest jego solidna konstrukcja, którą oparto o ramę z pełnego profilu wykonanego ze stali. W profilu umieszczono otwory do montażu miski z rozstawem śrub 230 mm lub 180 mm. Z ramą zintegrowano zbiornik (szer. 51 cm) wyprodukowany przy użyciu metody rozdmuchowej, gwarantującej długą żywotność produktu i jego 100-procentową szczelność.

Jak na nowoczesny zestaw podtynkowy przystało, Delfin Star jest produktem ekonomicznym i komfortowym w codziennym użytkowaniu. W spłuczce umieszczono mechanizm podwójnego spłukiwania - małego (3-3,5 l) i dużego (6-9 l) - co gwarantuje znaczną oszczędność wody. Z kolei pełna izolacja zbiornika to rzecz, która zapewnia jego bardzo ciche napełnianie.

zestaw podtynkowy Delfin StarNieduża waga (12,5 kg) oraz fakt, że kupujący otrzymuje w zestawie nie tylko spłuczkę, ale i kompletne przyłącza wodne i kanalizacyjne, mocowania do miski, kołki rozporowe, wkręty oraz kolanowy odpływ 90/100 mm sprawiają, że Delfin Star jest produktem niezwykle łatwym w montażu. Elementy dodawane w komplecie pozwalają na bardzo płynną regulację stelaży, pozwalając na zmianę ich oddalenia od ściany w zakresie 150-230 mm oraz na modyfikację wysokości położenia w zakresie 1 120-1 280 mm.

Ostatnie z najistotniejszych kwestii to wysoka estetyka oraz gwarancja. Konstrukcja zestawu Delfin Star schowana jest w zabudowie - użytkownik widzi wyłącznie przycisk o nowoczesnym designie. Zbiornik i stelaż posiadają 10-letnią ochronę gwarancyjną, zaś części ruchome mają gwarancję na 2 lata.

 

 

Przyciski do zestawu podtynkowego Delfin Star

 

Przyciski Delfin Star dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych: chromowej matowej, chromowej z połyskiem oraz białej. Są one uruchamiane poprzez naciśnięcie od przodu i posiadają dwa zakresy spłukiwania. Co ważne, opisywane przyciski wyprodukowano z tworzywa sztucznego o bardzo wysokiej jakości, dzięki czemu ich trwałość jest niezwykle duża. Wymiary modeli Delfin Star to 165 x 247 mm.

 

przycisk do zestawu podtynkowego Delfin Starprzycisk do zestawu podtynkowego Delfin Starprzycisk do zestawu podtynkowego Delfin Star

 

 

Podkładka izolująca Delfin

 

podkładka izolująca do zestawu podtynkowego Delfin StarKupując zestaw podtynkowy Delfin Star i dedykowane do niego przyciski warto również zainwestować w podkładkę izolującą Delfin, która spełnia funkcję dźwiękochłonnej płyty. Produkt ten jest przeznaczony do bidetów wiszących oraz wiszących misek ustępowych. Zaletą podkładek izolujących Delfin jest między innymi ich duża elastyczność oraz niewielka waga, dzięki którym montaż tego akcesorium jest niezwykle prosty.

Wszystkie wyżej wymienione produkty można kupić wyłącznie w Hurtowniach Grupy SBS oraz na stronie esklep-sbs.pl.

Kontakt w sprawie produktów:

SBS Sp. z o.o.
tel. 42/663 54 00
www: www.grupa-sbs.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Idealnie dopasowane, bezrantowe misy ceramiczne MILAN i BRAGUE

Idealnie dopasowane, bezrantowe misy ceramiczne MILAN i BRAGUE

Ceniony producent mis ceramicznych WC wprowadza do swoje oferty nowe modele - oto misy... ¬ więcej...
 
Toalety dla niepełnosprawnych - typy i rozwiązania

Toalety dla niepełnosprawnych - typy i rozwiązania

Każda łazienka jest inna. Również każdy użytkownik ma inne potrzeby oraz problemy.... ¬ więcej...
 
Instalacje sanitarne w łazience a montaż mebli łazienkowych

Instalacje sanitarne w łazience a montaż mebli łazienkowych

Decydując się na remont łazienki, musimy podjąć szereg ważnych decyzji, które... ¬ więcej...
 
All rights reserved © 2004-2023 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet


Facebook