zwiń


gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

GlenDimplex  ZĘBIEC

Junkers

BuderusHewalex

nVent     Galmet
   

EsbeRoth Polska

   Schiedel   Pipelife    

Kospel    NTS Energy

Stiebel Eltron Radox Radiators

Ferdom


Instal-ProjektGrupa Armatura

logo Wilo   De Dietrich

logo Daikin    Zakład Metalowo-Kotlarski SAS

Metalbet  REGULUS-system
Imers
  

Intersoft

  Verano Konwektor

FENIXLindab

Akra    Immergas

znajdź fachowca

Instal-Projekt - grzejniki


REGULUS®-system METALLIC - grzejnik z charakterem

aktualizacja: 24-04-2015, 08:54 – artykuł promocyjny


Grzejniki METALLIC charakteryzuje specjalne wykończenie powierzchni. Wersja METALLIC zyskuje unikalny połysk w wyniku polerowania aluminiowych elementów grzejnika, a następnie pokrywaniu ich bezbarwną farbą proszkową. To wykonanie przypominające stal nierdzewną, w pełni wydobywa surową urodę czystego metalu. Wbrew pozorom grzejniki w wersji METALLIC można z powodzeniem stosować nie tylko w aranżacjach pełnych szkła i betonu, ale też tradycyjnych, klasycznych wnętrzach i regionalnym budownictwie drewnianym.

 

Prosty design grzejników METALLIC doskonale współgra z aranżacją zakopiańskiego domu z bali

 

Grzejniki METALLIC stanowią szczególnie uniwersalną w zastosowaniu wersję. Pasują do każdego wnętrza, zarówno zabytkowego jak i ultranowoczesnego, do budownictwa monumentalnego i drewnianego - rekreacyjnego. METALLIC doskonale wpisuje się w styl pomieszczeń o stonowanej,  minimalistycznej kolorystyce i równie dobrze prezentuje się na ścianie o intensywnej,  kontrastowej barwie - ożywia przestrzeń i podkreśla śmiałość aranżacji.

 

METALLIC sprawdza się  doskonale we wnętrzach nowoczesnych, idealnie komponuje się
w przestronnej recepcji obok ściany z luksfer

 

Atuty grzejników METALLIC nie ograniczają się jedynie do estetyki. Doskonale pełnią one swoją podstawową funkcję, jaką jest ogrzewanie pomieszczeń. Tak jak wszystkie grzejniki z rodziny REGULUS®-system mają wymiennik zbudowany z miedzi, a obudowę z aluminium. Emisja ciepła następuje w drodze radiacji oraz konwekcji. Wnętrze ogrzane jest równomiernie, a przy podłodze nie tworzy się odczuwana jako dyskomfort warstwa chłodniejszego powietrza. Wynikające z budowy niewielka pojemność wodna i mała masa własna grzejników, decydują o ich dużej sterowalności. Zalety tych grzejników ujawniają się szczególnie w okresach przejściowych - wiosną, jesienią - przy znacznych wahaniach temperatury otoczenia, kiedy trzeba szybko podnieść temperaturę wnętrza lub szybko zatrzymać proces grzania w razie wystąpienia intensywnego nasłonecznienia.

 

Miedź i aluminium posiadają wysoki współczynnik przewodzenia ciepła (kilkakrotnie wyższy od stali i żeliwa), sprzyja to intensywnemu rozprowadzeniu ciepła po całej konstrukcji grzejnika i oddawaniu go nawet przy niewielkiej różnicy temperatur (grzejnika i otoczenia).

 

Grzejniki METALLIC, tak jak wszystkie grzejniki REGULUS®-system można stosować bez ograniczeń w układach otwartych i zamkniętych c.o., a także w każdego typu instalacji, z miedzi, plastiku czy tradycyjnej stalowej. Doskonale współpracują z niskotemperaturowymi źródłami ciepła: kotłami kondensacyjnymi, kotłami stałopaliwowymi i z pompami ciepła. Tak jak inne z rodziny produktów firmy REGULUS®-system, ze względu na swą budowę są bardziej odporne na korozję i na zmiany ciśnienia w instalacji, co znacząco wydłuża czas ich eksploatacji.

 

Grzejnik ścienny REGULLUS METALLIC

Grzejniki REGULUS®-system nie mają ani spawów ani zgrzewów, które trzeba maskować grubo kładzioną farbą. METALLIC nie razi, jest elegancki i świetnie uzupełnia styl wnętrza.

 

Wykonanie METALLIC nada każdemu wnętrzu niepowtarzalny design. Chłodny połysk podkreśli elegancki minimalizm przestrzeni, nada silny akcent na kontrastowej ścianie lub będzie unikalnym industrialnym dodatkiem. Błyszczący na drewnianych balach wprowadzi do wnętrza wyrazisty charakter. Grzejniki w wersji METALLIC dają gwarancję szybko i precyzyjnie ogrzanego domu, zapewnią komfort cieplny i podkreślą indywidualny styl wnętrza.


 

Kontakt w sprawie produktów:

REGULUS-system s. j.
tel. 33/812-36-69, 33/815-10-25
www: www.regulus.com.pl
mail: wyślij wiadomość

Zobacz także
Chłodzenie i grzanie pomieszczeń - grzejniki ścienne REGULUS®-system

Chłodzenie i grzanie pomieszczeń - grzejniki ścienne REGULUS®-system

System, w którym pracują pompa ciepła oraz grzejniki rewersyjne daje nam znacznie... ¬ więcej...

 
Grzejniki dekoracyjne Imers - wybierz swój model

Grzejniki dekoracyjne Imers - wybierz swój model

Urządzanie mieszkania jest wyzwaniem, ale też daje nam wiele radości. Swój... ¬ więcej...

 
Ogrzewanie hybrydowe z grzejnikiem wodno-elektrycznym Convector

Ogrzewanie hybrydowe z grzejnikiem wodno-elektrycznym Convector

Ogrzewanie hybrydowe to dwa niezależne systemy ogrzewania wbudowane w jeden grzejnik.... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2020 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet


regulus